Soňa Urcikanová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Od hotela som neocakavala vela ale bola som spokojna. Denne nam chodili upratovat izbu a vymienat rucniky. Vsetci pracujuci boli mili a pohodovi. Odporucam a urcite sa tam este vratime aj buduci rok! ;-)
Na plaz to bolo kusok, vsetko potrebne tam bolo k dispozici.
Od hotela som neocakavala vela ale bola som spokojna. Denne nam chodili upratovat izbu a vymienat rucniky. Vsetci pracujuci boli mili a pohodovi. Odporucam a urcite sa tam este vratime aj buduci rok! ;-)
Na plaz to bolo kusok, vsetko potrebne tam bolo k dispozici.
Velmi blizko, pekna, cista a nebolo tam ani tak priserne vela ludi ci tlacenica... pri celej plazi vela obchodikov a kaviarni/restauracii. Krasne prechadzky vecerne
StravaBozskaa... vyber najleosi...obmienanie jedal denne, niekolko druhov jedal, taktiez vzdy ovocie aj zelenina aj ine maskrty. Kuchar skvely, nestalo sa ze by nam nieco nechutilo. Naozaj jedlo tam iba odporucam!
UbytovanieZiadny luxus ale velmi prijemne ubytovanie, izbicky cistucke a velmi pekne. Nam to stacilo.
SlužbyVyborne...mily a usmievavy personal
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)







