Jana Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Dovolená se mi moc líbila. Na Mallorcu se ráda vrátím.
Dovolená se mi moc líbila. Na Mallorcu se ráda vrátím.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (3)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 507 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
V pokojnej polohe na skalnom výbežku na východnom pobreží ostrova Malorka. Centrum s niekoľkými obchodmi, reštauráciami a barmi cca 700 m. Autobusová zastávka pri hoteli. Letisko Palma de Mallorca je od hotela vzdialené 62 km.
Detský bazén, ihrisko, miniklub, detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).
All Inclusive
Pravidelný denný a večerný animačný program, zábavné večery.
3 hviezdičky
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 25 hodnotení)
317. najlepšie hodnotený z 599 hotelov v Mallorca
Jana Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Dovolená se mi moc líbila. Na Mallorcu se ráda vrátím.
Dovolená se mi moc líbila. Na Mallorcu se ráda vrátím.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (3)
Ivo Šesták
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Dovolená byla super, krásné prostředí a okolí, prostě nádhera
Dovolená byla super, krásné prostředí a okolí, prostě nádhera
Pro starší lidi hůře dostupná, jinak pláž čistá, moře super
StravaVýborná, všeho dostatek, milý personál
UbytovaniePerfektní
SlužbyKvalita, vstřícnost a ochota personálu
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Jiří P.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
S hotelem naprostá spokojenost.Pláž u hotelu nic moc.Ale 15 minut chůze od hotelu po perfektní stezce podél pobřeží dvě nádherné pláže.
S hotelem naprostá spokojenost.Pláž u hotelu nic moc.Ale 15 minut chůze od hotelu po perfektní stezce podél pobřeží dvě nádherné pláže.
Pláž u hotelu nic moc . Ale 15 minut chůze po perfektní stezce podél pobřeží dvě nádherné pláže , které stojí za chvilku chůze. Naprosto čisté moře a nádherné vlny.
StravaK stravě není co vytknout byla perfektní. Veliký výběr a vynikající doplňování jídla.
UbytovanieUbytování bylo dost dobré.Čisto a úklid perfektní.Koupelna byla trochu starší ale svému účelu sloužila velice dobře. Dále perfektní přístup recepční při ubytování.Vše nám vysvětlila i přes jazykovou bariéru.
SlužbyJsem nevyužil.Nebylo potřeba.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Bogusław S.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Možná tam půjdu znovu; je to hezké, čisté a obsluha je dobrá. Pro návštěvníky bazénu je tu velký, čistý bazén s přátelským personálem. Večery jsou zajímavé (sedmkrát bez opakování). Bar má přátelskou a rychlou obsluhu.
Možná tam půjdu znovu; je to hezké, čisté a obsluha je dobrá. Pro návštěvníky bazénu je tu velký, čistý bazén s přátelským personálem. Večery jsou zajímavé (sedmkrát bez opakování). Bar má přátelskou a rychlou obsluhu.
Důrazně nedoporučuji návštěvu „pláže“ v zátoce Antena; je špinavá, a to nemluvím o odpadcích, voda je znečištěná! V zátoce je potrubí, které pravděpodobně vypouští odpadní vody do moře. Pravděpodobně! Neexistují žádné důkazy, které by to podporovaly. Asi 15 minut chůze odtud je velmi pěkná pláž v Cala Domingos, trochu přeplněná, ale s křišťálově čistou vodou, skvělá pro šnorchlování s hejny cejnů, kteří krásně pózují na focení.
StravaJídlo mi chutnalo; ryby (nejím jen tilápii), ale i jiné mořské plody! Spousta salátů, regionálních specialit a sýrů. Chybělo mi trochu ovoce.
UbytovanieProstorný pokoj s tichou klimatizací a balkonem. Spaní – postel i ložní prádlo byly bezchybné. Obsluha byla velmi dobrá, důkladná a nenápadná. V koupelně byla vana – vany nesnáším. Můj pokoj byl orientovaný na moře (severní strana), takže nebyly žádné východy ani západy slunce, ale byl tam klid 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
SlužbyMytí,
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Daša Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Špatný přístup do moře
Špatný přístup do moře
Tři dny ok, potom pořád dokola stejné jídlo, malý výběr sladkosti, co mě naštvalo, píšete 8dní pobyt, osmý den vyklízení pokoje do 12hodin ok, ale už jsme neměli nárok na oběd, odjížděli jsme 18 50,ani balíček na cestu, je to podvod na klienty
UbytovanieCelkem v pohodě
SlužbyÚklid v pohodě, čistota
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)
Martin S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Dovolená byla super všechno podle očekávání.
Dovolená byla super všechno podle očekávání.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Lenka V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Krásné místo, milí lídé, myslím že se někdy vrátíme.
Krásné místo, milí lídé, myslím že se někdy vrátíme.
Jsou tu 4 možnosti kam dojít pěšky. Nejblíže je hned po schodech pod hotelem -cca 5 min chůze -veliký plochý kámen, kde se dá šnorchlovat a pozorovat rybky- tam se nám moc líbilo. po stejných schodech jen kousek do strany je malá pláž s možností koupení lehátek za 15 eur, písečná pláž, ale ve vodě jsou kameny- u vstupu i dál-jsou potřeba boty do vody. Další dvě písečné pláže bez kamenů jsou dál, cca 15 min chůze. Tam boty nejsou potřeba, je tam jen písek, pozvolný vstup. Moře krásné, čisté. pláže nejsou moc velké, proto je na nich hodně lidí a to kazí celkový dojem.
Strava super, každý den něco jiného k základu. Vždy jsme si bez problémů vybrali-i bezmasé varianty -např lasagne s masem i bez, skoro každý den mušle nebo salát s mořskými plody, každý den grilované ryby, ale i vepřové, kuřecí maso. Vůbec nechápu co někdo kritizoval v některých recenzích.
UbytovaniePokoj čistý, úklid denně, měli jsme pokoj s výhledem na bazén a k baru- večerní animační programy jsme mohli sledovat z balkonu. Trochu nám chyběl minibar, není tam ani lednice ani rychlovarná konev a kávu. Je to nejspíš kvůli ekologii, není spotřeba plastových lahví.
SlužbyNic jsme nevyužili tak nevím. Jsou tam masáže.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...