Iveta B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Dovolená byla super.
Dovolená byla super.
Pláž přes silnici.Možno jít vklidu podchodem.
StravaStrava naprosto vpohodě. Rozmanitost všeho po celý den.Bezlepková ,bezlaktózová strava fungovala.
UbytovanieHotel byl vpohodě. Pokoj čistý,úklid a výměna ručníků každý den.Personál moc milý a ochotný.Animátoři po celý den se opravdu snažili chystat zábavu.
SlužbyOchotný a milý personál.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

















