Hotel jako takový funguje tak jak má. Vybavení pokoje dostačující, každý den proběhl úklid, personál příjemný a velice ochotný. Velké minus je cesta na pláž, je to zhruba 1 km, ale okolo velmi rušné silnice, přes most.
PlážPěkná, písečná, dlouhá, ale cca 1km a přes velmi rušnou silnici.
StravaJídlo bylo dobré, akorát mohlo být více pestré. Chybělo nám více čerstvého ovoce a zeleniny.
UbytovaniePokoje vybavené standardně. Uklízelo se denně a paní uklízečka velice milá. Každý den nám vytvořila z ručníků jiné zvířátko, takže naše dítě nadšené.
Na recepci je personál taky velice ochotný, když jsme potřebovali s něčím poradit, vždy jsme se setkali se vstřícností.
Co nás tedy překvapilo, bylo zvláštní osazenstvo hotelu. Spousta kuřáků, a byli jsme svědky i dvou konfliktů. Nejdřív se nějací Britové hádali pomalu do facek, kvůli srážení stolů s personálem. A pak rodinného konfliktu mezi Španěly, kde jsme bohužel byli svědky profackování a poplivání ženy manželem. Personál se to snažil rychle uklidnit, ale takový konflikt ve vás nenechá moc dobrý dojem. Kort když jste tam s malým dítětem.
Ale chápu, klienty si hotel nevybírá.
SlužbyRozhodně musím vyzdvihnout animátorský program hotelu. Pro děti každý den mini disco a různé hry.
Každý večer byl i program pro dospělé. A opravdu moc hezký.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate