Barbara P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2025
Přestože byl hotel na konci pláže, výhled byl nejlepší. Personál velmi zdvořilý a ochotný. Všude velmi čisto a uklizeno.
Přestože byl hotel na konci pláže, výhled byl nejlepší. Personál velmi zdvořilý a ochotný. Všude velmi čisto a uklizeno.
Pláž nebo spíše několik pláží, velmi čisté s jemným pískem. Spousta míst s výhledem na moře a krásný ostrov.
StravaNáš balíček zahrnoval snídani. Standardní, opakující se, ale každý si najde to své. O jídlo nebyla nouze a bylo chutné.
UbytovaniePokoj byl velmi pěkný a pohodlný. Velkým bonusem byla uzavřená terasa, oddělená od pokoje závěsem, se samostatnou pohovkou k sezení a kochání se výhledem. Mohli jste otevřít okna dokořán, abyste cítili vánek. Jediné, co nám chybělo, byla varná konvice a hrníčky na přípravu čaje. Postele byly velmi pohodlné. Velký sprchový kout, samostatné WC. Celkově byl pokoj velmi pohodlný, velký a čistý.
SlužbyNepoužili jsme to.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







