Jan Franěk
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Já jsem byl spokojeny hrozne moc jen co mě trošku zarazilo byla cena za zavadlo na letišti ale to by se mě asi stalo i kdybych letěl sám. Hotel byl v dobre lokaci nedaleko od Rudeho náměstí to souhlasilo.
Já jsem byl spokojeny hrozne moc jen co mě trošku zarazilo byla cena za zavadlo na letišti ale to by se mě asi stalo i kdybych letěl sám. Hotel byl v dobre lokaci nedaleko od Rudeho náměstí to souhlasilo.
Mel jsem jen snídani a ta bych řekl byla na slusně úrovni. Výběr bohaty jednak o Ruskou kuchyni tak kontinentální.
UbytovanieMel jsem krásný výhled na Moskvu na vlastni žádost mě dali do nejvyššího patra...tak ze super. Na pokoji teplo. Služby na dobre úrovni.
SlužbySlužeb jsem ne využíl ale slušný a ochotný personál.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (8) (0)
