Jana M.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2024
Umisteni hotelu je perfektni.Byli jsme velmi spokojeni, nadherne misto. Kousek na Gosausee, Dachstein a do mesta Hallstad. Spoustu vyletu okolo. Pred hotelem cca 300m stavi autobus, ktery jsme vyuzili na Gosausee.
Umisteni hotelu je perfektni.Byli jsme velmi spokojeni, nadherne misto. Kousek na Gosausee, Dachstein a do mesta Hallstad. Spoustu vyletu okolo. Pred hotelem cca 300m stavi autobus, ktery jsme vyuzili na Gosausee.
Strava skvelá, rano bohaty bufet, od 7,30 do 10. Kava,caj, dzus, voda. Musly, jogurty, mleko. Vajicka a salamovy a syrovy pultik. Spoustu marmelad, mazacich syru. Vecere vynikajici, rano pri snidani si vyberete jidlo na vecer. Psano je to i v cestine, jedna servirka byla ze Slovenska, tak se dalo krasne domluvit. Vecere byla polevka, jidlo a dezert. K tomu zdarma napoje, vino bile i cervene, ochucene vody. Pivo se platilo zvlast.
UbytovaniePokoj maly, ale dostacujici, nektere pokoje maji balkony. Pokoje jsou ciste a kazdy den chodili uklizet. Byli jsme ve 3 patre, nam to nevadilo, ale pro male deti a hure se pohybujici to nebylo uplne komfortni.
SlužbyNa pokoji v ceskem jazyce seznam lekaru, kdyby neco. Uklid perfektni. Parkovani primo pred hotelem.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)









