Hotel Casablanca Le Lido Thalasso & Spa (Casablanca)

Hodnotenie: 4/5

Maroko

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

od 1 000 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Lage:
- Entfernung zum Stadtzentrum: weniger als 1 km


Ausstattung:
- letzte Renovierung: 2014
- 24 Stunden-Rezeption
- Aufzug
- Lobby
- Internet
- WLAN
- Konferenzraum
- Businesscenter
- Hotelsafe
- Geldwechsel
- Friseur
- Pool
- Außenpool
- Süßwasserpool
- Hallenbad
- Sonnenterrasse
- Liegen
- Gartenanlage
- Terrasse
- Klimaanlage
- Wäscheservice
- Roomservice
- Gepäckraum
- Parkplatz
- Sonnenschirm


Zimmerausstattung:
- Heizung
- Safe
- Minibar


Verpflegung:
- Restaurant
- Frühstücksraum
- Café
- Bar
- Poolbar


Kinder:
- Babysitterservice


Sport:
- Fitnessraum
- Aquagymnastik
- Gymnastik


Unterhaltung:
- Animation


Wellness:
- Spa
- Bäder
- Sauna
- Dampfbad
- Hamam
- Solarium
- Schönheitsanwendungen/Beauty
- Massagen


Zahlungsmöglichkeiten:
- MasterCard
- Visa
- American Express
- Bankkarte Maestro

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 100 m
  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
  • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
  • TV TV áno
  • Minibar, Bar Minibar áno
  • Fitness Fitness áno
  • Detský bazén Detský bazén áno
  • Hotelová reštaurácia Hotelová reštaurácia áno
  • Kaviareň Kaviareň áno
  • Nonstop recepcia Nonstop recepcia áno
  • Volejbal Volejbal áno

Recenzia hotela

Nehodnotené (na základe 5 hodnotení)

Informácie o overovaní recenzí

Anonym

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

IVANKA KOLOMÁ

Hodnotenie 1,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Vzhledem k tomu,ze jsem si jela odpočinout,nejsem cestovatel,ktery by hledal chyby ale chce si to uzit,tak jsme se s kamarádkou zaridily,jidlo jsme měli polopenzy takze nam tolik nevadilo,ze po šest dnu bylo stále stejne,venkovni bazen nebyl vyhrivany takze voda byla ledova,ocean také ledovy a v této době rozboureny,hotel uz mel svoje odslouzeno,personal byl uzasny mily,ochotny,bohuzel mistni zastupce cestovky se za celou dobuani neozval,den před odleztem nam nedal zadne informace o odjezdu z hotelu ani v den odjezdu,vse jsme resili s recepci par hodin před odletem.V podstate to vyslo tak,jako kdybychom si sami zajistili letenku a ubytovani na hotelu

Vzhledem k tomu,ze jsem si jela odpočinout,nejsem cestovatel,ktery by hledal chyby ale chce si to uzit,tak jsme se s kamarádkou zaridily,jidlo jsme měli polopenzy takze nam tolik nevadilo,ze po šest dnu bylo stále stejne,venkovni bazen nebyl vyhrivany takze voda byla ledova,ocean také ledovy a v této době rozboureny,hotel uz mel svoje odslouzeno,personal byl uzasny mily,ochotny,bohuzel mistni zastupce cestovky se za celou dobuani neozval,den před odleztem nam nedal zadne informace o odjezdu z hotelu ani v den odjezdu,vse jsme resili s recepci par hodin před odletem.V podstate to vyslo tak,jako kdybychom si sami zajistili letenku a ubytovani na hotelu

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

V sezone plaz asi prijemna,nemohu posoudit protože v tuto dobu jiz byla uzavrena .v celkovem hodnoceni bych asi videla jako velky nedostatek,ze nas nekontaktoval zadny delegat a nepodal zedne informace co se tykce stravovacích casu,mozne vyuziti mistni dopravy a celkove a pak vůbec o nas nevedl tento delegat ani v den odletu,natoz aby třeba nabizel fakultativni vylety cestuji často ale tento zajezd bych urcite kladne nehodnotila,presto jsem si nasla důvod k tomu,aby se mi pobyt libil a odpočinula si.Urcite bych ale netoužila po opakovani takového zajezdu

Strava

strava vzhledem k tomu,ze nejsem narocna,tak jsem si vždy vybrala ale po všech šest dnu snidane i vecere stále stejne vcetne desertu,cekala bych,kdyz toto je presentovano jako hotel trochu vice

Ubytovanie

Hotel byl sice na plazi,ale plaz jiz byla po sezone,pokoje i zarizeni mela zakladni vybaveni ale velmi opotrebovane,pochvalit bych chtěla uklid na pokojich jeden mensi bazen venkovni pristupny pouze po vstupnim zebriku,schody zadne,takze pro hure pohbliveho člověka skoro nepristupny,nepredehrivany takze byl jen pro par odvazlivcu

Služby

pracovnici hotelu byli mili,ochotni,pokoje uklizeli denne,zde nebyl zedny problém směnárna na recepci fungovala 24hod krom zajisteni odvozu na letiste v den odletu jsme zadne jiné služby nepotrebovali takze nemohu posoudit jen nikde nebyl vyvesen cas jidel ,v nedeli se podavalal servirovana vecere v prostorach vedle hotelu,coz také nokde nebylo napsano ale i toto jsme nakonec nasli

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Filtrovať recenzie

IVANKA KOLOMÁ

Hodnotenie 1,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Vzhledem k tomu,ze jsem si jela odpočinout,nejsem cestovatel,ktery by hledal chyby ale chce si to uzit,tak jsme se s kamarádkou zaridily,jidlo jsme měli polopenzy takze nam tolik nevadilo,ze po šest dnu bylo stále stejne,venkovni bazen nebyl vyhrivany takze voda byla ledova,ocean také ledovy a v této době rozboureny,hotel uz mel svoje odslouzeno,personal byl uzasny mily,ochotny,bohuzel mistni zastupce cestovky se za celou dobuani neozval,den před odleztem nam nedal zadne informace o odjezdu z hotelu ani v den odjezdu,vse jsme resili s recepci par hodin před odletem.V podstate to vyslo tak,jako kdybychom si sami zajistili letenku a ubytovani na hotelu

Vzhledem k tomu,ze jsem si jela odpočinout,nejsem cestovatel,ktery by hledal chyby ale chce si to uzit,tak jsme se s kamarádkou zaridily,jidlo jsme měli polopenzy takze nam tolik nevadilo,ze po šest dnu bylo stále stejne,venkovni bazen nebyl vyhrivany takze voda byla ledova,ocean také ledovy a v této době rozboureny,hotel uz mel svoje odslouzeno,personal byl uzasny mily,ochotny,bohuzel mistni zastupce cestovky se za celou dobuani neozval,den před odleztem nam nedal zadne informace o odjezdu z hotelu ani v den odjezdu,vse jsme resili s recepci par hodin před odletem.V podstate to vyslo tak,jako kdybychom si sami zajistili letenku a ubytovani na hotelu

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

V sezone plaz asi prijemna,nemohu posoudit protože v tuto dobu jiz byla uzavrena .v celkovem hodnoceni bych asi videla jako velky nedostatek,ze nas nekontaktoval zadny delegat a nepodal zedne informace co se tykce stravovacích casu,mozne vyuziti mistni dopravy a celkove a pak vůbec o nas nevedl tento delegat ani v den odletu,natoz aby třeba nabizel fakultativni vylety cestuji často ale tento zajezd bych urcite kladne nehodnotila,presto jsem si nasla důvod k tomu,aby se mi pobyt libil a odpočinula si.Urcite bych ale netoužila po opakovani takového zajezdu

Strava

strava vzhledem k tomu,ze nejsem narocna,tak jsem si vždy vybrala ale po všech šest dnu snidane i vecere stále stejne vcetne desertu,cekala bych,kdyz toto je presentovano jako hotel trochu vice

Ubytovanie

Hotel byl sice na plazi,ale plaz jiz byla po sezone,pokoje i zarizeni mela zakladni vybaveni ale velmi opotrebovane,pochvalit bych chtěla uklid na pokojich jeden mensi bazen venkovni pristupny pouze po vstupnim zebriku,schody zadne,takze pro hure pohbliveho člověka skoro nepristupny,nepredehrivany takze byl jen pro par odvazlivcu

Služby

pracovnici hotelu byli mili,ochotni,pokoje uklizeli denne,zde nebyl zedny problém směnárna na recepci fungovala 24hod krom zajisteni odvozu na letiste v den odletu jsme zadne jiné služby nepotrebovali takze nemohu posoudit jen nikde nebyl vyvesen cas jidel ,v nedeli se podavalal servirovana vecere v prostorach vedle hotelu,coz také nokde nebylo napsano ale i toto jsme nakonec nasli

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Anonym

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať