Ildikó M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Všechno bylo skvělé. Párty, obchody, autobusová zastávka byly blízko. Možná letos, ale pokud ne příští rok, plánujeme jet na stejné místo a do stejného hotelu.
Všechno bylo skvělé. Párty, obchody, autobusová zastávka byly blízko. Možná letos, ale pokud ne příští rok, plánujeme jet na stejné místo a do stejného hotelu.
Čistota 10 Nebylo tam moc lidí. Voda byla čistá, protože to nebyl oceán. Rudé moře bylo teplé, ale bylo ideální na cákání a plavání.
StravaVšechno tam bylo, také perfektní.
UbytovaniePerfektní. S výhledem na oceán.
Služby5*
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)









