Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotel Hodnotenie: 4/5
od 519 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 519 € za os.
od 677 € za os.
od 757 € za os.
od 542 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 16 hodnotení)
32. najlepšie hodnotený z 166 hotelov v Gran Canaria
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Dovolenke nemáme čo vytknúť.Rozmanitosť pláží a celého ostrova je nádherná.Či uz sa človek vyberie na túru,alebo chce vylihovať na pláži,prípadne navštíviť mestá a diskotéky každý si tu niečo nájde.
Dovolenke nemáme čo vytknúť.Rozmanitosť pláží a celého ostrova je nádherná.Či uz sa človek vyberie na túru,alebo chce vylihovať na pláži,prípadne navštíviť mestá a diskotéky každý si tu niečo nájde.
Pláže sú tam rozmanité a práve to je krásne.Osobne sme vyskúšali aj piesočnatú so slnečníkmi a lehátkami(super cena 7€)ale aj sme sa prešli na jednu aj druhú stranu a každý deň sme chvíľu strávili na inom úseku.Musím,ale povedať,že pláže boli čisté a na každom úseku iné...
StravaPodľa mňa strava bola dobrá.Jedlo chutné,rozmanité,obsluha príjemná,ochotná.
UbytovanieV sieti týchto hotelov sme boli ubytovaní viackrát a nikdy sa nevyskytlo nič čo by zamestnanci neboli ochotní riešiť.Konkrétne v tomto hoteli sme žiadne problémy s ničím nemali,všetko bolo ok.Či to bolo upratovanie izieb,výmena uterákov alebo podobne na nič sa sťažovať nemôžem....
SlužbyHotel bol čistý,príjemný.Výmena uterákov k bazénu prebiehala bez problémov,čo oceňujem.Stále udržiavali poriadok aj pri bazénoch(hlavne po ľuďoch čo im jedia oči????)aj po tých čo si myslia,že keď zaplatia môžu všetko.Personál nám pekne vysvetlil kedy čo organizujú,ponuky výletov aj večerný program.Večerný program by som nazvala trochu kľudnejší,ale to vôbec nevadí,nakoľko aj v meste boli možnosti zábavy.Trochu ma hnevalo,že v jednom z barov bolo menej stolov pre fajčiarov,ale zasa treba byť predsa aj ohľaduplný.To,že je hotel ďalej od pláže sme vedeli a nevadilo nám to.
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Mária Sarolta Hirsch
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Stěny pokojů jsou bohužel dost tenké a ze sousedního pokoje je dost rušivě slyšet zvuk televize. Už v 8:30 ráno uklízecí personál jezdí se svými auty dost hlasitě. Samozřejmě dělají svou práci, ale nespí déle než do 8, i když mohou snídat až do 11:30. Bydleli jsme v nejvyšším patře, což bylo vlastně skvělé, ale protože strojní zařízení ventilačního systému je na střeše, bylo to bohužel také neustále slyšet.
Stěny pokojů jsou bohužel dost tenké a ze sousedního pokoje je dost rušivě slyšet zvuk televize. Už v 8:30 ráno uklízecí personál jezdí se svými auty dost hlasitě. Samozřejmě dělají svou práci, ale nespí déle než do 8, i když mohou snídat až do 11:30. Bydleli jsme v nejvyšším patře, což bylo vlastně skvělé, ale protože strojní zařízení ventilačního systému je na střeše, bylo to bohužel také neustále slyšet.
Bohužel hotel nebyl na pláži, ale bazén a plážový servis v hotelové zahradě byly velmi dobré. Na pláž cca. Bylo to 5-8 minut chůze dolů. Až k dunám byla volná pláž.
StravaZásobování bylo bohaté, i když po pár dnech se zásobování opakovalo.
UbytovanieDocela dobré, ale žádné skříně s policemi. Jsou zde pouze dva šuplíky resp závěsná skříňka.
SlužbySlužby byly také dobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Michal R.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2024
Dovolenka perfektná - nemám čo vytknúť
Dovolenka perfektná - nemám čo vytknúť
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Dovolenke nemáme čo vytknúť.Rozmanitosť pláží a celého ostrova je nádherná.Či uz sa človek vyberie na túru,alebo chce vylihovať na pláži,prípadne navštíviť mestá a diskotéky každý si tu niečo nájde.
Dovolenke nemáme čo vytknúť.Rozmanitosť pláží a celého ostrova je nádherná.Či uz sa človek vyberie na túru,alebo chce vylihovať na pláži,prípadne navštíviť mestá a diskotéky každý si tu niečo nájde.
Pláže sú tam rozmanité a práve to je krásne.Osobne sme vyskúšali aj piesočnatú so slnečníkmi a lehátkami(super cena 7€)ale aj sme sa prešli na jednu aj druhú stranu a každý deň sme chvíľu strávili na inom úseku.Musím,ale povedať,že pláže boli čisté a na každom úseku iné...
StravaPodľa mňa strava bola dobrá.Jedlo chutné,rozmanité,obsluha príjemná,ochotná.
UbytovanieV sieti týchto hotelov sme boli ubytovaní viackrát a nikdy sa nevyskytlo nič čo by zamestnanci neboli ochotní riešiť.Konkrétne v tomto hoteli sme žiadne problémy s ničím nemali,všetko bolo ok.Či to bolo upratovanie izieb,výmena uterákov alebo podobne na nič sa sťažovať nemôžem....
SlužbyHotel bol čistý,príjemný.Výmena uterákov k bazénu prebiehala bez problémov,čo oceňujem.Stále udržiavali poriadok aj pri bazénoch(hlavne po ľuďoch čo im jedia oči????)aj po tých čo si myslia,že keď zaplatia môžu všetko.Personál nám pekne vysvetlil kedy čo organizujú,ponuky výletov aj večerný program.Večerný program by som nazvala trochu kľudnejší,ale to vôbec nevadí,nakoľko aj v meste boli možnosti zábavy.Trochu ma hnevalo,že v jednom z barov bolo menej stolov pre fajčiarov,ale zasa treba byť predsa aj ohľaduplný.To,že je hotel ďalej od pláže sme vedeli a nevadilo nám to.
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Petr K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2024
Pěkný, čistý a moderní hotel, udržovaná zahrada i příjezd k hotelu, v krátké docházkové vzdálenosti na pláž.
Pěkný, čistý a moderní hotel, udržovaná zahrada i příjezd k hotelu, v krátké docházkové vzdálenosti na pláž.
Vzdálenost na pláž od hotelu odpovídá, jak uvádí cestovní kancelář. Samotný přístup na pláž z kolonády po schodech nebo rampou sjízdnou i kočárkem. Pláž písečná, dlouhá, udržovaná a čistá. Možnost využití vlastní osušky - deky nebo placených lehátek se slunečníkem. Jedna část pláže s lehátky je vyčleněna i pro nudisty.
Oceán je osvěžující a čistý, vlny byly celkem mírné. Pouze při silném větru byly vlny větší a bezpečnější bylo se jen namočit v převalených vlnách.
Nabídka stravy byla bohatá, maso, ryby, ovoce, zelenina i přílohy, rovněž omáčky s masem, chutné pizzy. Rovněž zákusky, dortíky a také zmrzlina, vše výborné. Personál a obsluha v jídelně profesionální a milá.
UbytovaniePokoj s velkým dvoulůžkem i malou sedačkou pro dvě osoby, prostorná koupelna s dvěma umyvadly a pěkným sprchovým koutem. Úklid každý den a pokojový bar rovněž skoro každý den také doplňován.
SlužbyVeškerý personál milý, ochotný a úslužný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Miroslav B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2023
výborné
výborné
15 minut od hotelu
Stravatrochu stereotyp
Ubytovanievýborné
Službyvýborné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Mária Sarolta Hirsch
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Stěny pokojů jsou bohužel dost tenké a ze sousedního pokoje je dost rušivě slyšet zvuk televize. Už v 8:30 ráno uklízecí personál jezdí se svými auty dost hlasitě. Samozřejmě dělají svou práci, ale nespí déle než do 8, i když mohou snídat až do 11:30. Bydleli jsme v nejvyšším patře, což bylo vlastně skvělé, ale protože strojní zařízení ventilačního systému je na střeše, bylo to bohužel také neustále slyšet.
Stěny pokojů jsou bohužel dost tenké a ze sousedního pokoje je dost rušivě slyšet zvuk televize. Už v 8:30 ráno uklízecí personál jezdí se svými auty dost hlasitě. Samozřejmě dělají svou práci, ale nespí déle než do 8, i když mohou snídat až do 11:30. Bydleli jsme v nejvyšším patře, což bylo vlastně skvělé, ale protože strojní zařízení ventilačního systému je na střeše, bylo to bohužel také neustále slyšet.
Bohužel hotel nebyl na pláži, ale bazén a plážový servis v hotelové zahradě byly velmi dobré. Na pláž cca. Bylo to 5-8 minut chůze dolů. Až k dunám byla volná pláž.
StravaZásobování bylo bohaté, i když po pár dnech se zásobování opakovalo.
UbytovanieDocela dobré, ale žádné skříně s policemi. Jsou zde pouze dva šuplíky resp závěsná skříňka.
SlužbySlužby byly také dobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...