Lajos Szalai
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Všichni byli milí a laskaví! Byli velmi ochotní!
Všichni byli milí a laskaví! Byli velmi ochotní!
Pobřeží oceánu není tak zastavěné jako jezero Balaton. Podél celého břehu je chodník tak velký, že se tam vejde i nákladní auto. Je tam spousta písečné pláže, spousta obchodů, restaurací. Co si dát večer? Jídlo s sebou????
StravaVegani i nevegani si zde najdou spoustu jídla. Myslí i na ty, kteří mají rádi sladké. Takže pět hvězdiček.
UbytovanieOpravdu dobré místo ????
Služby3 bazény, 3 vířivky, programy každý večer po večeři (přes den jsem tam nebyl)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







