Rita Anna J.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Dovolená splnila očekávání, asistence byla velmi dobrá, hotel byl perfektní.
Dovolená splnila očekávání, asistence byla velmi dobrá, hotel byl perfektní.
Pláž je pěkná, písčitá, čistá, všude jsou sprchy, vše je hezky navrženo pro příjemný pobyt na pláži. Pláž je přímo před hotelem, stačí projít brankou.
StravaVe velké restauraci je velmi široký výběr na snídani i večeři. Jídlo je vynikající kvality, podle mého názoru si zde nikdo nenajde něco pro sebe. Večeře je pestrá, jsou zde stálé prvky, ale každý večer se připravuje i mnoho dalších jídel.
UbytovanieSkvělý hotel, měli jsme opravdu 5hvězdičkové služby.
SlužbyHotel nabízí mnoho služeb, ale protože jsme byli s malým dítětem, moc dalších služeb jsme nevyužili. Využili jsme fitness centrum, bar, venkovní bazény, restaurace a večerní koncerty a představení. Všechno předčilo naše očekávání, rádi se sem vrátíme.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)







