Jiří Klapal
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkem jsme byli nad rámec spokojeni, to že pláž je od hotelu celkem daleko, nikterak nevadilo. Klidnou procházkou nebo využití shutlle budu se dostanete do cíle. ????
Celkem jsme byli nad rámec spokojeni, to že pláž je od hotelu celkem daleko, nikterak nevadilo. Klidnou procházkou nebo využití shutlle budu se dostanete do cíle. ????
Pláž dostupná shutlle busem popřípadě procházkou co taxi za 4eura ????
StravaCo se týče jídla, tak každý si přijde na své. Velký výběr že všech kuchyni????????
UbytovanieUbytování bylo čisté, utulne, ????
SlužbyKaždý den byl zábavný program pro hotelové hosty a co se týče sportovních aktivit, tak velký výběr ????
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)



































