PlážNebylo možné jít k moři, nedá se v něm koupat, nízká hladina do velké vzdálenosti, voda studená, nelze si lehnout na pláž, jemný písek a vítr to nedovolují. Tam lidé pouze kolovali v bundách po pláži.
StravaStravovaly jsme se samy (byla jsem s kamarádkou) v místních hospůdkách a bylo to výborné.
UbytovanieŠvábi. Nikoho místního to nevzrušovalo, prý je to normální. Ale pro nás to normální nebylo a dalo nám práci, než bungalov vystříkali. Přístí den tam byli zase. Sehnali jsme si sprej proti nim. Než jsme ho měly, zabíjely jsme šváby samy a bylo to šílené, šílený pocit. Za toto by měla být vrácena polovina ceny. Kdykoliv nás mohl v posteli šváb navštívit.
SlužbyByly jsme v bungalovu, služby tedy mimo úklidu nebyly. Pro dvě byl bungalov pro pět lidí v pohodě. Jeden pokoj a jedna nudle, o pokoj jsme si hodily korunou. Ale kdyby nás bylo víc, tak nevím.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate