Eva K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Hotel byl velmi čistý, klidný, personál příjemný a vstřícný, bezvadná poloha
Hotel byl velmi čistý, klidný, personál příjemný a vstřícný, bezvadná poloha
Hotel pár kroků od břehu a stezky.
StravaMěli jsme pouze snídaně, opravdu hodně velký výběr, spousta ovoce a zeleniny, výborná káva :-)
UbytovanieUbytování standardní, čisté, klidné
SlužbyÚklid spolehlivý, v den odjezdu připravena snídaňová krabička
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







