Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

Klientov, ktorí majú kúpený zájazd v letných mesiacoch prosíme, aby si prečítali informácie v našom magazíne. Zdržte sa, prosím, volania na naše call centrum, kde vybavujeme urgentné prípady. Ďakujeme za pochopenie.

Viac informácií

Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Dovolenka Reykjavík – zájazdy a sprievodca

Členité islandské pobrežie zdobia najmä na severe pôsobivé fjordy. Sú tu aj činné sopky, horúce pramene a jazerá. Desatinu plochy pokrývajú ľadovce, preto sa Island prezýva krajina ľadu a ohňna. Láka na množstvo unikátnych prírodných krás, ako sú slávne čierne pláže na juhu. K najkrajším patrí Reynisfjara známa z Hry o tróny.

Prečo vybrať Reykjavík

Reykjavík

Moderné a čisté mesto s nákupnými centrami a neporušenou divokou prírodou.

Počasie tento mesiac: Teplota vzduchu: 10 °C Teplota vody: 8 °C

zájazdy od 1 720 EUR

Reykjavík - najlepšie hotely v destinácii

Zobraziť ďalšie hotely

Ako vybrať ideálny hotel?

Ostrov typický termálnymi prameňmi, vodopádmi či gejzírmi vzbudzuje úžas za každého počasia. Ak túžite po dovolenke na naozaj neobyčajnom mieste, vydajte sa do ríše ľadových jaskýň, aktívnych sopiek, vznešených fjordov a bohatej mytológie. Island nabáda k aktívnemu tráveniu času – cyklistike, pešej turistike a jazde na divokých riekach. Ale môžete si pokojne iba užívať nočný života alebo pozorovať polárnu žiaru.

Mapa Islandu

Mapa Islandu Zobrazit' na mape

Počasie na Islande

Ak sa dá počasie na Islande charakterizovať jediným slovom, je to premenlivosť. Situácia sa tu môže zmeniť behom niekoľkých minút. Na severe je možné očakávať suchší chladnejší vzduch, zatiaľ čo na juhu panuje vlhká morská klíma. Priemerná teplota v Reykjavíku činí v januári približne -0,5 °C a v júni 11 °C. Zrejme najvhodnejšia doba pre návštevu Islandu sú letné mesiace, kedy môžu teploty presiahnuť 20 °C.

Reykjavík

Vzduch More

Získajte inšpiráciu na našom blogu