Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2025
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 974 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 45 hodnotení)
173. najlepšie hodnotený z 1087 hotelov v Kréta
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2025
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Super. Nádherne udržiavané záhrady, čisto v celom rezorte, po chodníčkoch kľudne na boso, neuveriteľná flóra, ... krásny rezort ... boli sme v raji ...
Super. Nádherne udržiavané záhrady, čisto v celom rezorte, po chodníčkoch kľudne na boso, neuveriteľná flóra, ... krásny rezort ... boli sme v raji ...
Jemný štrk, dostatok lehátok, slnečníkov, vstup do mora je mierne kamenistý, je dobré mať obuv do vody. More nádherné, čisté, teplé...
StravaRozmanitá. Je tam všetko a stále. Vrátane nočného bufetu a skorých raňajok a všetko je výborné. A la carte všetky sú fantastické .... Ultra all inclusive zahŕňa naozaj všetko vrátane občerstvenia na pláži, či pri bazéne
UbytovanieIzba pekná čistá, veľký balkón so sedením, vybavenie kávovarom, dopĺňaná káva, čaj, minibar denne - nealko cola, fanta, sprite, fľaša vody, alko - pivo, víno. Kúpeľňa so sprchovým kútom, dve umývadlá, sprchový gel, šampón, kondicionér, pleťové mlieko, osušky, uteráky vymieňané denne. Dostatok úložného priestoru aj vešiakov. Župany, papuče, taška na pláž, šitie, trezor,.. Áno, izby by už potrebovali rekonštrukciu, ale v pohode sú aj teraz. Boli sme tu po druhýkrát a pôjdeme radi aj nabudúce.
SlužbyMitsis proste. Všetci ochotní, milí, priateľskí. Plážový servis perfektný, plážové osušky si možno vymeniť niekoľkokrát za deň za čisté, sú voľne dostupné pri bazénoch a na pláži. Bazény, vírivka, posilňovňa, wellnes, niekoľko barov, večerné programy,... Je tam všetko, vrátane obchodíkov.
Po prílete na recepcii rýchle vybavenie, vlhčené uteráčiky, welcome drink, odvoz do apartmánu golf. vozíkmi, rovnako naspäť pred odletom, starostlivosť o klienta 100%
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2025
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Agnieszka K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2024
Za prvé - TOTO NENÍ HOTEL PRO zdravotně postižené!!! a takto je to popsáno v nabídce. Obrovská plocha, velké rozdíly v úrovních, všude jsou rampy, ale co naplat, když jsou tak strmé, že se člověk na vozíku nemůže sám pohybovat po hotelu. Do hlavní budovy je výtah, ale je příliš malý! Kočárek se nevejde. Hotelové služby - úžasné! Tento hotel a jeho atmosféru vytvářejí lidé, kteří v něm pracují. Vždy milá, vždy s úsměvem, vždy nápomocná. Samotný hotel nese známky opotřebení - koberce jsou značně unavené a bohužel špinavé. Zahrada je velmi udržovaná, krásná, všude zeleň a květiny. Hlavní bar má stoly na terase a uvnitř budovy. Na terase je to v pořádku, pohodlná křesla, krásný výhled do zahrady a na moře, ale uvnitř je výzdoba podobná Polské lidové republice, židle jsou méně pohodlné. Nápoje jsou ale super :) U bazénu je většina lehátek na trávě a na tom by nebylo nic špatného, kdyby v jeden den nepršelo tři hodiny. Druhý den bylo tak bláto, že bylo těžké používat lehátka. Celkový dojem je dobrý, i když na pět hvězdiček zdaleka nedosahuje.
Za prvé - TOTO NENÍ HOTEL PRO zdravotně postižené!!! a takto je to popsáno v nabídce. Obrovská plocha, velké rozdíly v úrovních, všude jsou rampy, ale co naplat, když jsou tak strmé, že se člověk na vozíku nemůže sám pohybovat po hotelu. Do hlavní budovy je výtah, ale je příliš malý! Kočárek se nevejde. Hotelové služby - úžasné! Tento hotel a jeho atmosféru vytvářejí lidé, kteří v něm pracují. Vždy milá, vždy s úsměvem, vždy nápomocná. Samotný hotel nese známky opotřebení - koberce jsou značně unavené a bohužel špinavé. Zahrada je velmi udržovaná, krásná, všude zeleň a květiny. Hlavní bar má stoly na terase a uvnitř budovy. Na terase je to v pořádku, pohodlná křesla, krásný výhled do zahrady a na moře, ale uvnitř je výzdoba podobná Polské lidové republice, židle jsou méně pohodlné. Nápoje jsou ale super :) U bazénu je většina lehátek na trávě a na tom by nebylo nic špatného, kdyby v jeden den nepršelo tři hodiny. Druhý den bylo tak bláto, že bylo těžké používat lehátka. Celkový dojem je dobrý, i když na pět hvězdiček zdaleka nedosahuje.
Na pláž jsme šli jen jednou, i když nevím, jestli se sem hodí slovo PLÁŽ. Úzký pruh plný lehátek, malých kamínků - štěrku a velmi daleko od hlavní budovy, samozřejmě cesta na pláž klesá a zase nahoru - je tu spousta práce.
StravaZde si hotel vede pravděpodobně nejhůře. Pokud někdo čeká ohýbající se stoly táhnoucí se k obzoru, není to v tomto hotelu. Možnost výběru je, ale je malá. Chléb - občas byly rohlíky, ale tohle byl chléb průměrné kvality. Jídla byla často nevýrazná a nedochucená, člověk se musel hodně snažit, aby si něco vybral. Ovoce hlavně pomeranče, meloun, meloun, občas kiwi. Hlad jsme samozřejmě neměli, ale od 5* hotelu můžete čekat víc. Jednou bylo sushi - na výběr tři druhy rohlíků. Káva se snídaní není dobrá, je lepší ji pít po snídani v hlavním baru. Je zde však opravdu velký výběr nápojů (alko i nealko) a destilátů.
UbytovaniePokoj byl v pořádku, docela pohodlný. Minibar - sladké nápoje, voda, někdy doplňovaná a někdy jste museli požádat o doplnění. Na podlaze je dlažba, ne koberec, takže je šance, že je trochu hygieničtější. Koupelna vypadá, jako by měla svůj den, zejména sprchový kout, ale dá se v ní žít. Čisto, pokoje uklízené každý den, skvělý výhled do zahrady a soukromý bazén
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)
ANNA G.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Strava byla velmi chutná, pokoje čisté a udržované, i přes hlavní sezónu zde nebyl žádný hluk a velké množství hostů. Bohužel tématické večery jsou velmi chudé, dle mého názoru by hotel neměl být věnován rodinám s dětmi - prakticky zde nejsou animace pro děti, miniklub neposkytoval žádné atrakce pro nejmenší.
Strava byla velmi chutná, pokoje čisté a udržované, i přes hlavní sezónu zde nebyl žádný hluk a velké množství hostů. Bohužel tématické večery jsou velmi chudé, dle mého názoru by hotel neměl být věnován rodinám s dětmi - prakticky zde nejsou animace pro děti, miniklub neposkytoval žádné atrakce pro nejmenší.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Super. Nádherne udržiavané záhrady, čisto v celom rezorte, po chodníčkoch kľudne na boso, neuveriteľná flóra, ... krásny rezort ... boli sme v raji ...
Super. Nádherne udržiavané záhrady, čisto v celom rezorte, po chodníčkoch kľudne na boso, neuveriteľná flóra, ... krásny rezort ... boli sme v raji ...
Jemný štrk, dostatok lehátok, slnečníkov, vstup do mora je mierne kamenistý, je dobré mať obuv do vody. More nádherné, čisté, teplé...
StravaRozmanitá. Je tam všetko a stále. Vrátane nočného bufetu a skorých raňajok a všetko je výborné. A la carte všetky sú fantastické .... Ultra all inclusive zahŕňa naozaj všetko vrátane občerstvenia na pláži, či pri bazéne
UbytovanieIzba pekná čistá, veľký balkón so sedením, vybavenie kávovarom, dopĺňaná káva, čaj, minibar denne - nealko cola, fanta, sprite, fľaša vody, alko - pivo, víno. Kúpeľňa so sprchovým kútom, dve umývadlá, sprchový gel, šampón, kondicionér, pleťové mlieko, osušky, uteráky vymieňané denne. Dostatok úložného priestoru aj vešiakov. Župany, papuče, taška na pláž, šitie, trezor,.. Áno, izby by už potrebovali rekonštrukciu, ale v pohode sú aj teraz. Boli sme tu po druhýkrát a pôjdeme radi aj nabudúce.
SlužbyMitsis proste. Všetci ochotní, milí, priateľskí. Plážový servis perfektný, plážové osušky si možno vymeniť niekoľkokrát za deň za čisté, sú voľne dostupné pri bazénoch a na pláži. Bazény, vírivka, posilňovňa, wellnes, niekoľko barov, večerné programy,... Je tam všetko, vrátane obchodíkov.
Po prílete na recepcii rýchle vybavenie, vlhčené uteráčiky, welcome drink, odvoz do apartmánu golf. vozíkmi, rovnako naspäť pred odletom, starostlivosť o klienta 100%
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Petra P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Z dovolenky sme odchádzali nadšené. Prostredie, služby, strava, drinky, more, bazény, vírivka, fitness, všetko bolo úžasné. Tešíme sa, až dovolenku zopakujeme.
Jediným menším sklamaním bol tranfer. Po prílete sme asi hodinu čakali na kufre a ďalšiu pol hodinu sme strávili čakaním v autobuse na troch oneskorencov. Ani jednu z týchto situácií však nemohla ovplyvniť CK.
Najväčším negatívom bol spiatočný tranfer z hotela na letisko. Odlet sme mali o 9:25 a už 5:45 nás vyzdvihoval autobus z hotela. Autobus prešiel asi 8 hotelov, takže namiesto pol hodiny, ktorá je uvedená ako čas transferu sme išli viac ako hodinu na letisko v Heraklione.
Z dovolenky sme odchádzali nadšené. Prostredie, služby, strava, drinky, more, bazény, vírivka, fitness, všetko bolo úžasné. Tešíme sa, až dovolenku zopakujeme.
Jediným menším sklamaním bol tranfer. Po prílete sme asi hodinu čakali na kufre a ďalšiu pol hodinu sme strávili čakaním v autobuse na troch oneskorencov. Ani jednu z týchto situácií však nemohla ovplyvniť CK.
Najväčším negatívom bol spiatočný tranfer z hotela na letisko. Odlet sme mali o 9:25 a už 5:45 nás vyzdvihoval autobus z hotela. Autobus prešiel asi 8 hotelov, takže namiesto pol hodiny, ktorá je uvedená ako čas transferu sme išli viac ako hodinu na letisko v Heraklione.
Pláž bola kamienková, čistá, hneď pri hoteli.
StravaJedlo bolo vynikajúce. Od raňajok, po obedy, večere či neskoré večerné bufetové stoly. Čo chýbalo pravidelne dopĺňali. Personál hlavnej reštaurácie Symposio bol veľmi milý, pri raňajkách ponúkali vodu, čerstvú pomarančovú šťavu, kávu, čaj. K obedu a večeri bola tiež k dispozícii voda, víno, prosecco atď.
Jedlo bolo veľmi chutné. Bufetové stoly boli pestré a bohaté. Ak človek nestihol raňajky či obed, mohol si dať výborné palacinky (na slano či na sladko) v gelaterii, prípadne hotdog alebo sendvič pri pláži.
K tomu ešte bola možnosť rezervovať si raz za pobyt každú z piatich a la carte reštaurácií (jednu dvakrát - na brunch aj večeru). Boli sme v každej a jedlo bolo famózne.
Izby boli čisté, priestranné s dostatkom úložného priestoru a funkčnou klimatizáciou. Dvakrát za deň menili uteráky a osušky na izbách, pravidelne doplňovali toaletný papier a minibar. Po príchode síce chýbalo v minibare biele víno, ale po telefonáte na recepciu situáciu napravili.
SlužbyHotel je veľmi pekný. Okolie hotela je udržované, vyzeralo to tam ako v botanickej záhrade.
Personál hotela bol ochotný a príjemný, čokoľvek sme potrebovali, zabezpečili, poradili, vyhoveli.
Večer pri bazéne býval hudobný program. Ako veľké plus hotela hodnotím to, že tam nebolo veľa detí.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...