Za mě nadprůměrný klidný hotel za víc než rozumnou cenu. Pokud někdo hledá oázu klidu, tak určitě tady.
PlážMoře naprosto průzračné, dá se to do něj i bez bot, ačkoliv je kamínková. Žádný bordel na pláži. Lehátek dost pro všechny. :-)
StravaOd tohoto hotelu jsme měli velké očekávání co se týče stravy, po přečtených recenzích a musím jen podtrhnout, že jsme byli nadmíru spokojeni! Mé očekávání to dost možná i trochu předčilo.
2x týdně možnost obměnit obědový bufet za venkovní posezení s alá carte a příjemnou možnosti ochutnat např. čerstvě připravené krevety, ryby atd.
1x týdně možnost obměnit večerní bufet za alá carte zážitkovou večeři, kde musíte propít 18€/osoba, ale určitě tento zážitek nevynechejte!
UbytovanieVelmi hezký pokoj, měli jsme připlaceno s výhledem na moře, tak nevím jak jsou na tom ostatní pokoje, měli jsme sprchu i vanu, koupelna fakt moc hezká, vybavená typickými sprchovými gely a šampony z olivového oleje.
Úklid probíhal dokonce 2x denně dopoledne a k večeru.
SlužbyNa začátek bych zmínil, že veškeré služby jako WiFi, trezor, fitness centrum (velmi hezky vybavené a udržované) již nejsou od nového roku zpoplatněny a jsou v rámci pobytu. Za poplatek logicky wellness, ale za příjemných 10€ den/osoba, vnitřní bazén také přístupný zdarma.
Možnosti vinné degustace, degustace olivových olejů, kurz vaření- vše se dá spravovat a objednávat i z pohodlí přes appku v telefonu.
K dispozici hřiště na volejbal, které by zasloužilo o trochu víc péče.
Jinak celkově o hotel a zákazníky velmi hezky postaráno od uklizeček až po manažery hotelu. Celkově umí navodit až přátelskou atmosféru a vykouzlí lidem úsměv na tváři.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate