Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Touraine Opera

Francúzsko-Paríž

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 64 201

Poloha

Hotel nachádzajúci sa v srdci Paríža je postavený v typickom francúzskom romantickom štýle. Stojí na pokojnej ulici v centre Paríža, pri Opéra Garnier a preslávených obchodných domoch Galeries Lafayette a Printemps. V blízkosti hotela je tiež divadlo Mogador, Louvre a katedrála Notre Dame. Do hotela sa dá pohodlne dostať z letiska Charles de Gaulle (CDG) pomocou prímestského vlaku smer Robinson/Saint Rémy les Chevreuses na zastávku Gare du Nord. Potom linkou číslo 2 smer Porte Dauphine na zastávku Pigalle a linkou 12, smer Mairie d'Issy na zastávku Trinité d'Esttienne d'Orves. Najbližšia zastávka metra (Trinite a Notre-Dame de Loretta) sa nachádza 300 m od hotela.

Vybavenie

Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou s nepretržitou prevádzkou a výťah.

Ubytovanie

Sedemposchodový hotel má celkovo 39 izieb, ktoré majú výhľad buď na nádvorie alebo pokojnú ulicu. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, telefónom s priamou linkou, televízorom s plochou obrazovkou, internetovým pripojením cez WiFi (za poplatok) a minibarom. Kúpeľňa je vybavená fénom na vlasy, sprchovým kútom alebo vaňou.

Strava

Hostia sa stravujú individuálne. Ponúka sa možnosť raňajok v hoteli. Vzhľadom k výhodnej polohe hotela môžu hostia využiť bohaté ponuky reštaurácií a kaviarní v okolí.

Služby

Klimatizovaný hotel svojim hosťom ponúka bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi) v priestoroch lobby zadarmo, služby práčovne, možnosť využitia platobných kariet, izbovú službu a pod.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od centra mesta 0 m
 • Klimatizácia áno
 • Vnútorný bazén áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Cesta okolo hotela áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

02:05 h

Popis

Hlavné mesto Francúzska o rozlohe 14 518 km2 je osídlené 12 miliónmi obyvateľov. Názov Paríž je odvodený z galského slova parios, znamenajúceho "kotol". Pokiaľ sa chcete dozvedieť kde sídli najkrásnejší obraz sveta, či zoznámiť sa s najväčším pouličným sériovým vrahom,návštívte Paríž.

Tu sa naskytne neuveriteľné množstvo zaujímavých miest z historického hľadiska, ale i z moderného umenia, ktoré tu vzniká prakticky na ulici. Pri nášteve Paríža sa zdá, že všetky slávne mená i miesta pochádzajú z Paríža. Kto by nepoznal kardinála de Richelieu,markýza de Sade, alebo snáď slávneho kráľa slnka Ludvíka XVII. Tým všetkým bol Paríž spoločným rodiskom, či pôsobiskom. V tomto historicky romantickom meste sa rozhodne nudiť nebudete, skôr budete mať problém vybrať si objekt svojho záujmu.

Chrám Norte Dame je samozrejme krásny svojou monumentálnosťou, ale zvláštnosťou je i doba stavby tejto katedrály, ktorá je 182 rokov. Svetoznámy Louvr dokončený pod vedením Lefeulema Viscontiho patrí medzi najvýznamnejšie verejnú budovu Paríža. Toto múzeum je svojou ponukou exponátov ozaj pestré, v dnešnej dobe má 7 oddelení: Egyptské starožitnosti, Stará Antická a Orientálna keramika, Grécke a Rímske starožitnosti, maľby, kresby, medirytiny - XIII. - XIX. storočia, Skulptry stredoveku, renesancie a modernej doby, malé umelecké predmety svetovej histórie, námorníctvo a etnografie. Uprostred námestia Charlese de Gaulla stojí svetoznámy Víťazný oblúk postavený na príkaz Napoleona Bonaparteho. Už menej známy, ale cez to prekrány je komplex budov v 7. mestskom obvode nazývaný Invalidovna. Tu sa nachádzajú hrobky všetkých známych maršálov a generálov Francúzska. Ako jeden z najvyšších bodov Paríža Vás ohromí Bazilika Sacré-Coeur. A samozrejme nesmiete zabudnúť na Eiffelovu vežu, ktorá je zapísaná na zoznam svtového dedičstva UNESCO. Vysoká železná dáma meria 324 metrov a ročne ju príde navštíviť viac ako 6 miliónov náštevníkov. Prechádzka po meste pretkaných katakombami, plné slávnych parkov a miest kde boli tvorené popredné romány dnešnej literatúry je nezabudnuteľným zážitkom.
 • Vzdialenosť od centra mesta 0 m
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 02:05

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 16 °C v noci 13 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 21 °C v noci 12 °C

 • Streda 21 °C v noci 13 °C

 • Štvrtok 17 °C v noci 13 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December