Hotel Moulin Plaza

Hodnotenie: 3/5

Francúzsko, Paríž, Paříž

od 737 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 23 812

Poloha

Tento nedávno zrekonštruovaný hotel sa nachádza priamo v dolnej časti Butte Montmartre a ponúka pohodlné ubytovanie v jednej z najznámejších štvrtí Paríža. Hotel je situovaný v živej štvrti, poblíž niektorých turistických najzaujímavejších miest, známych pamiatok a múzeí. Verejnou hromadnou dopravou sa od hotela ľahko dostanete do niekoľkých nákupných štvrtí. V blízkosti hotela sa nachádza známy Moulin Rouge (100 m) - tradičný parížsky kabaret, ktorý sa nachádza v parížskom cente nočného života a erotiky Pigalle, na Boulevard de Clichy, v 18. parížskom obvode v blízkosti Montmartu a Sacré Coeur (900 m) - tiež známy ako ''bazilika Najväčšieho srdca'' sa nachádza na vrchole kopca Montmarte a ponúka nádherný výhľad na panorámu Paríža. Vzdialenosť od letiska Charles de Gaulle je 19 km.

Vybavenie

Hosťom sa ponúka vstupná hala s recepciou s non-stop prevádzkou, hotelový bar, jedáleň, raňajkový salónik, k dispozícii je denná tlač a výťah. Hotel poskytuje možnosť prenájmu bezpečnostnej schránky na recepcii (za poplatok).

Ubytovanie

Hotel poskytuje ubytovanie v 50 vkusne zariadených izbách po rekonštrukcii. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (v marmore) a sú vybavené minibarom, fénom na vlasy, telefónom, LCD televízorom s možnosťou sledovať francúzske a zahraničné kanály. Izby sú nefajčiarske, je možné ubytovanie domácich zvierat.

Strava

Hosťom je k dispozícii raňajková reštaurácia priamo v hoteli. V bezprostrednej blízkosti hotela je mnoho reštaurácií, pekáreň a vináreň, kde môžu návštevníci ''ochutnať'' tú pravú francúzsku atmosféru.

Služby

Bezdrôtové pripojenie na internet je dostupné v celom hoteli a je zadarmo. Verejné parkovisko je možné na priľahlom mieste (rezerváciu nie je možné zaistiť) za poplatok.

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 0 m
  • TV TV áno
  • Minibar Minibar áno
  • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať