Ivana Eliška K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Se sluzbami hotelu jsem byla velice spokojena.
Urcite se vratim
Se sluzbami hotelu jsem byla velice spokojena.
Urcite se vratim
V pripade vetrneho pocasi nebyla moznost plavani.
Molo je dlouhe a byl zakaz vstupu do more.
Bohuzel z plaze neni moznost vstupu do more, pouze do tunek, ktere byly spise pro deti
Neni co vytknout, dostatek ovoce, zeleniny....
Kazdy den jina nabidka kuchyne.
Uprava restaurace, stolovani- moc hezke
Moc hezke ubytovani.Bohuzel se nam objevili brouci na pokoji.
Hotelovy personal problem rychle vyresil.
Byl nam nabidnut jiny pokoj. Tuto moznost jsme nevyuzily.
Naprosta spokojenst
Oddelene ubytovani i bazeny pro rodiny s detmi
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







