Anna N.
Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 25.5. - 1.6.2026 Hodnotené: Jún 2026
Malikia Beach Resort Abu Dabbab Hodnotenie: 5/5 Egypt, Marsa Alam
Krasna dovolena.
Krasna dovolena.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 720 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 886 hodnotení)
43. najlepšie hodnotený z 165 hotelov v Marsa Alam
Anna N.
Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 25.5. - 1.6.2026 Hodnotené: Jún 2026
Malikia Beach Resort Abu Dabbab Hodnotenie: 5/5 Egypt, Marsa Alam
Krasna dovolena.
Krasna dovolena.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Michaela Marešová
Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 21.5. - 31.5.2026 Hodnotené: Jún 2026
Malikia Beach Resort Abu Dabbab Hodnotenie: 5/5 Egypt, Marsa Alam
Celý resort krásný, z jídla se vždy dalo vybrat,ja nejím moc kořeněná jídla,tudíž mim vyberem převážně byla rýže s masem a omáčkou. Ale na výběr je opravdu hodně jídel,jak snídaně,tak obědy a večeře. Spoustu ovoce i zeleniny,asi nejvíc mi chutnalo houbový krém, takovou polévku jsem snad jeste nejedla byla to pecka.Co se týče personálu, tam uz je to horší, na recepci dva typci, kteří ihned chtějí měnit pokoj ,ja nikdy předtím egypt nenavstivila, tak jsem nevěděla jak to tam chodí,což oni věděli, takže hned po příjezdu ze me vytáhli 120 dolarů. Po komunikaci s delegatkou v ČR jsme druhý den chtěli peníze zpět a pokoj,který jsme měli zaplacený.vratili nám 80 euro,jelikož uz jsme na jednu noc ten pokoj použili a od té doby jsme byli nepřátelé číslo 1.cokoliv jsme chtěli řešit na recepci, byl potom uz problém.koukali na nás skrz prsty,tak jsme vse potom uz řešili s delegatem od CK........ v hotelu jménem Ibrahim,neboli Ibi.Ten je úžasný,skvělý,vtipný, usměvavá a vždy ale opravdu vždy našel pro nás řešení. nebylo nic,s čím by nám nepomohl,mluví krásně česky a mame ho moc rádi. Někteří číšníci neboli sberaci nádobí byli arogantní neusmali se,na žádost o přípravu stolu po jiných hostech,jsme u stolu s talíři v ruce čekali jeden den i 10 minut.zkratka na nás zapomněl. Jiní byli milý,příjemný usmevavy a ochotní. Co se týče pokojové služby,dokud jsme si samy neřekli,žádné zvíře ani nic podobného nám z ručníků na postel neudělali,syn byl zklamaný. Ručník který jsme si dali k vaně,aby jsme neuklouzli jen otočili špinavým dolů a ač jsme na pokoji byli 3 ručníky jsme měli jen 2 ani po prosba o třetí ručník nám dan nebyl za celou dobu. Deky jsme nejdřív měli jen 1,druhá byla nepovedená a třetí chyběla úplně. Požádali jsme o povlečení a o 3 deku a bylo nám vyhověno. Přes zrcadlo uz kdyz jsme tam přišli,byla smouha od nějakého asi zabiteho komára nebo brouka a ta tam zůstala celých 10 dnů. Přes to všechno se tam budeme vracet,víme,ze nám Ibi vždy pomůže
Celý resort krásný, z jídla se vždy dalo vybrat,ja nejím moc kořeněná jídla,tudíž mim vyberem převážně byla rýže s masem a omáčkou. Ale na výběr je opravdu hodně jídel,jak snídaně,tak obědy a večeře. Spoustu ovoce i zeleniny,asi nejvíc mi chutnalo houbový krém, takovou polévku jsem snad jeste nejedla byla to pecka.Co se týče personálu, tam uz je to horší, na recepci dva typci, kteří ihned chtějí měnit pokoj ,ja nikdy předtím egypt nenavstivila, tak jsem nevěděla jak to tam chodí,což oni věděli, takže hned po příjezdu ze me vytáhli 120 dolarů. Po komunikaci s delegatkou v ČR jsme druhý den chtěli peníze zpět a pokoj,který jsme měli zaplacený.vratili nám 80 euro,jelikož uz jsme na jednu noc ten pokoj použili a od té doby jsme byli nepřátelé číslo 1.cokoliv jsme chtěli řešit na recepci, byl potom uz problém.koukali na nás skrz prsty,tak jsme vse potom uz řešili s delegatem od CK........ v hotelu jménem Ibrahim,neboli Ibi.Ten je úžasný,skvělý,vtipný, usměvavá a vždy ale opravdu vždy našel pro nás řešení. nebylo nic,s čím by nám nepomohl,mluví krásně česky a mame ho moc rádi. Někteří číšníci neboli sberaci nádobí byli arogantní neusmali se,na žádost o přípravu stolu po jiných hostech,jsme u stolu s talíři v ruce čekali jeden den i 10 minut.zkratka na nás zapomněl. Jiní byli milý,příjemný usmevavy a ochotní. Co se týče pokojové služby,dokud jsme si samy neřekli,žádné zvíře ani nic podobného nám z ručníků na postel neudělali,syn byl zklamaný. Ručník který jsme si dali k vaně,aby jsme neuklouzli jen otočili špinavým dolů a ač jsme na pokoji byli 3 ručníky jsme měli jen 2 ani po prosba o třetí ručník nám dan nebyl za celou dobu. Deky jsme nejdřív měli jen 1,druhá byla nepovedená a třetí chyběla úplně. Požádali jsme o povlečení a o 3 deku a bylo nám vyhověno. Přes zrcadlo uz kdyz jsme tam přišli,byla smouha od nějakého asi zabiteho komára nebo brouka a ta tam zůstala celých 10 dnů. Přes to všechno se tam budeme vracet,víme,ze nám Ibi vždy pomůže
Ubytovanie
Resort krásný, pokoje starší,ale dostačující
Strava
Vždy bylo co na výběr a kdo říká opak,tak lže. Jak snídaně,obědy,tak i večeře.Vzdy se našlo něco,co me a me rodině vyhovovalo. Nejlepší byla polévka houbový krém,takovou dobrotu jsem dlouho nejedla.Bylo spoustu ovoce,zeleniny,salátů, vždy čerstvé pečivo, masové i nemasove pokrmy,rýže na spoustu způsobu, brambory tak i jinak,maso takové i jiné,krevety,ryby,grilované,smažené i pečené dobroty, každý den jiné polévky...za me opravdu super
Služby hotela
Jak jsem již psala v úvodu...pani na recepci katastrofa, číšníci,sberaci nádobí převážně super,par arogantnich jedinců se najde,pokojová služba usměvavá, milá...ovšem úklidu opravdu moc nedají, zahradníci na vas koukají na pozdrav ale neodpovi, klinika naprosto super,bohužel jsem ji musela využít,ale všichni tam byli naprosto skvělý, pánové od SPA az neuvěřitelně vnímavý ikdyz jsem řekla,ze ja jejich služby za celou dobu využít nechci,v čajovně pod restaurací absolutně arogantní člověk,kdyz se syn jen trošku zasmál třeba kdyz mi pan dal něčeho cichnout a bylo to na me moc,tak na syna zvýšil hlas,ze ma mlčet, protože on ted mluví,po druhé uz začal az křičet,tak jsem se se synem sebrala a pryc od tamtud.v lékárně super pan,se vším poradil,pomohl.Nejlepsi byl ale delegát Inrahim neboli Ibi,ten je opravdu boží,hodný,milý,usmevavy, vtipný, ochotný....nebyla vec,se kterou by nám nepomohl.neznam jeho plat,ale dle mého by měl dostat přidáno...lepšího delegata jsem si ani nemohla přát.
Pláž
Přístup k pláži jsme my měli dobrý,z našeho pokoje to trvalo přibližně 5-7minut,což je super.Ale plaz je opravdu velká a kdyz jsme chtěli k molu,o kterém jsem nejdriv netušila kde vlastně je,pac my ho měli za takovým kopeckem a nebylo vidět,tak to bylo dál, dovolím si tipnout 15 minut.To bylo celou dobu zavřené,kvůli velkým vlna a větru, takže jsem tam byla 3x,jednou se synem,pak 2x sama jelikož jsme tam objevili malého žraloka cernoploutveho a chtěla jsem ho jeste vidět a natočit.byl úžasný. S lehatky je to trošku na prd,ikdyz jsme si byli zabrat lehátka pred 8 hodinou ráno,uz jich moc vliv k moři kvůli synovi nebylo,vždy tam nekde byli buď brýle,nebo i třeba jedna ploutev a tím si to lidé obsazovali,dle mého tam přišli klidně i v noci dali tam ploutev a šli spát. Ale vždy se nejaky lehátka našli, sice dál od moře,takže kdyz jsem potřebovala koukat na syna kvůli opravdu velkým vlnam,musela jsem stát na plazi.Co se týče velbloudu ,koní a oslík na pláži,tam bych ráda podala stížnost na jednoho z panu,ale pořádně nevím kam,pro hrubé chování ke zvířatům.Na pláži se k nim přes den chovají neutrálně, občas je vidět,ze dostanou napít, občas člověk uvidí jak jim čistí třeba břicho, ale jak hosté odejdou,nebo většina hostů,je to masakr...nejsou to jen slova ,mam video a pan se jmenuje Medo
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Anna N.
Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 25.5. - 1.6.2026 Hodnotené: Jún 2026
Malikia Beach Resort Abu Dabbab Hodnotenie: 5/5 Egypt, Marsa Alam
Krasna dovolena.
Krasna dovolena.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Michaela Marešová
Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 21.5. - 31.5.2026 Hodnotené: Jún 2026
Malikia Beach Resort Abu Dabbab Hodnotenie: 5/5 Egypt, Marsa Alam
Celý resort krásný, z jídla se vždy dalo vybrat,ja nejím moc kořeněná jídla,tudíž mim vyberem převážně byla rýže s masem a omáčkou. Ale na výběr je opravdu hodně jídel,jak snídaně,tak obědy a večeře. Spoustu ovoce i zeleniny,asi nejvíc mi chutnalo houbový krém, takovou polévku jsem snad jeste nejedla byla to pecka.Co se týče personálu, tam uz je to horší, na recepci dva typci, kteří ihned chtějí měnit pokoj ,ja nikdy předtím egypt nenavstivila, tak jsem nevěděla jak to tam chodí,což oni věděli, takže hned po příjezdu ze me vytáhli 120 dolarů. Po komunikaci s delegatkou v ČR jsme druhý den chtěli peníze zpět a pokoj,který jsme měli zaplacený.vratili nám 80 euro,jelikož uz jsme na jednu noc ten pokoj použili a od té doby jsme byli nepřátelé číslo 1.cokoliv jsme chtěli řešit na recepci, byl potom uz problém.koukali na nás skrz prsty,tak jsme vse potom uz řešili s delegatem od CK........ v hotelu jménem Ibrahim,neboli Ibi.Ten je úžasný,skvělý,vtipný, usměvavá a vždy ale opravdu vždy našel pro nás řešení. nebylo nic,s čím by nám nepomohl,mluví krásně česky a mame ho moc rádi. Někteří číšníci neboli sberaci nádobí byli arogantní neusmali se,na žádost o přípravu stolu po jiných hostech,jsme u stolu s talíři v ruce čekali jeden den i 10 minut.zkratka na nás zapomněl. Jiní byli milý,příjemný usmevavy a ochotní. Co se týče pokojové služby,dokud jsme si samy neřekli,žádné zvíře ani nic podobného nám z ručníků na postel neudělali,syn byl zklamaný. Ručník který jsme si dali k vaně,aby jsme neuklouzli jen otočili špinavým dolů a ač jsme na pokoji byli 3 ručníky jsme měli jen 2 ani po prosba o třetí ručník nám dan nebyl za celou dobu. Deky jsme nejdřív měli jen 1,druhá byla nepovedená a třetí chyběla úplně. Požádali jsme o povlečení a o 3 deku a bylo nám vyhověno. Přes zrcadlo uz kdyz jsme tam přišli,byla smouha od nějakého asi zabiteho komára nebo brouka a ta tam zůstala celých 10 dnů. Přes to všechno se tam budeme vracet,víme,ze nám Ibi vždy pomůže
Celý resort krásný, z jídla se vždy dalo vybrat,ja nejím moc kořeněná jídla,tudíž mim vyberem převážně byla rýže s masem a omáčkou. Ale na výběr je opravdu hodně jídel,jak snídaně,tak obědy a večeře. Spoustu ovoce i zeleniny,asi nejvíc mi chutnalo houbový krém, takovou polévku jsem snad jeste nejedla byla to pecka.Co se týče personálu, tam uz je to horší, na recepci dva typci, kteří ihned chtějí měnit pokoj ,ja nikdy předtím egypt nenavstivila, tak jsem nevěděla jak to tam chodí,což oni věděli, takže hned po příjezdu ze me vytáhli 120 dolarů. Po komunikaci s delegatkou v ČR jsme druhý den chtěli peníze zpět a pokoj,který jsme měli zaplacený.vratili nám 80 euro,jelikož uz jsme na jednu noc ten pokoj použili a od té doby jsme byli nepřátelé číslo 1.cokoliv jsme chtěli řešit na recepci, byl potom uz problém.koukali na nás skrz prsty,tak jsme vse potom uz řešili s delegatem od CK........ v hotelu jménem Ibrahim,neboli Ibi.Ten je úžasný,skvělý,vtipný, usměvavá a vždy ale opravdu vždy našel pro nás řešení. nebylo nic,s čím by nám nepomohl,mluví krásně česky a mame ho moc rádi. Někteří číšníci neboli sberaci nádobí byli arogantní neusmali se,na žádost o přípravu stolu po jiných hostech,jsme u stolu s talíři v ruce čekali jeden den i 10 minut.zkratka na nás zapomněl. Jiní byli milý,příjemný usmevavy a ochotní. Co se týče pokojové služby,dokud jsme si samy neřekli,žádné zvíře ani nic podobného nám z ručníků na postel neudělali,syn byl zklamaný. Ručník který jsme si dali k vaně,aby jsme neuklouzli jen otočili špinavým dolů a ač jsme na pokoji byli 3 ručníky jsme měli jen 2 ani po prosba o třetí ručník nám dan nebyl za celou dobu. Deky jsme nejdřív měli jen 1,druhá byla nepovedená a třetí chyběla úplně. Požádali jsme o povlečení a o 3 deku a bylo nám vyhověno. Přes zrcadlo uz kdyz jsme tam přišli,byla smouha od nějakého asi zabiteho komára nebo brouka a ta tam zůstala celých 10 dnů. Přes to všechno se tam budeme vracet,víme,ze nám Ibi vždy pomůže
Ubytovanie
Resort krásný, pokoje starší,ale dostačující
Strava
Vždy bylo co na výběr a kdo říká opak,tak lže. Jak snídaně,obědy,tak i večeře.Vzdy se našlo něco,co me a me rodině vyhovovalo. Nejlepší byla polévka houbový krém,takovou dobrotu jsem dlouho nejedla.Bylo spoustu ovoce,zeleniny,salátů, vždy čerstvé pečivo, masové i nemasove pokrmy,rýže na spoustu způsobu, brambory tak i jinak,maso takové i jiné,krevety,ryby,grilované,smažené i pečené dobroty, každý den jiné polévky...za me opravdu super
Služby hotela
Jak jsem již psala v úvodu...pani na recepci katastrofa, číšníci,sberaci nádobí převážně super,par arogantnich jedinců se najde,pokojová služba usměvavá, milá...ovšem úklidu opravdu moc nedají, zahradníci na vas koukají na pozdrav ale neodpovi, klinika naprosto super,bohužel jsem ji musela využít,ale všichni tam byli naprosto skvělý, pánové od SPA az neuvěřitelně vnímavý ikdyz jsem řekla,ze ja jejich služby za celou dobu využít nechci,v čajovně pod restaurací absolutně arogantní člověk,kdyz se syn jen trošku zasmál třeba kdyz mi pan dal něčeho cichnout a bylo to na me moc,tak na syna zvýšil hlas,ze ma mlčet, protože on ted mluví,po druhé uz začal az křičet,tak jsem se se synem sebrala a pryc od tamtud.v lékárně super pan,se vším poradil,pomohl.Nejlepsi byl ale delegát Inrahim neboli Ibi,ten je opravdu boží,hodný,milý,usmevavy, vtipný, ochotný....nebyla vec,se kterou by nám nepomohl.neznam jeho plat,ale dle mého by měl dostat přidáno...lepšího delegata jsem si ani nemohla přát.
Pláž
Přístup k pláži jsme my měli dobrý,z našeho pokoje to trvalo přibližně 5-7minut,což je super.Ale plaz je opravdu velká a kdyz jsme chtěli k molu,o kterém jsem nejdriv netušila kde vlastně je,pac my ho měli za takovým kopeckem a nebylo vidět,tak to bylo dál, dovolím si tipnout 15 minut.To bylo celou dobu zavřené,kvůli velkým vlna a větru, takže jsem tam byla 3x,jednou se synem,pak 2x sama jelikož jsme tam objevili malého žraloka cernoploutveho a chtěla jsem ho jeste vidět a natočit.byl úžasný. S lehatky je to trošku na prd,ikdyz jsme si byli zabrat lehátka pred 8 hodinou ráno,uz jich moc vliv k moři kvůli synovi nebylo,vždy tam nekde byli buď brýle,nebo i třeba jedna ploutev a tím si to lidé obsazovali,dle mého tam přišli klidně i v noci dali tam ploutev a šli spát. Ale vždy se nejaky lehátka našli, sice dál od moře,takže kdyz jsem potřebovala koukat na syna kvůli opravdu velkým vlnam,musela jsem stát na plazi.Co se týče velbloudu ,koní a oslík na pláži,tam bych ráda podala stížnost na jednoho z panu,ale pořádně nevím kam,pro hrubé chování ke zvířatům.Na pláži se k nim přes den chovají neutrálně, občas je vidět,ze dostanou napít, občas člověk uvidí jak jim čistí třeba břicho, ale jak hosté odejdou,nebo většina hostů,je to masakr...nejsou to jen slova ,mam video a pan se jmenuje Medo
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Veronika J.
Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 23.5. - 30.5.2026 Hodnotené: Jún 2026
Malikia Beach Resort Abu Dabbab Hodnotenie: 5/5 Egypt, Marsa Alam
naprostá spokojenost
naprostá spokojenost
Ubytovanie
Ubytování moc pěkné a čisté, lednička na pokoji, klimatizace. Úklid každý den. Blízko k bazénu, restauraci i na pláž. Každý pokoj má buď balkon nebo terasu.
Strava
Strava pestrá, bohatý výběr, každý si vybere.
Služby hotela
Každý den program pro dospělé i pro děti (aqua aerobic, fruit party, pink party atd.), večerní program na terase nebo na pláži.
Diving centrum hned v areálu. Možnost výletů. Wellness centrum.
Pláž
Pláž čistá, dostatek odpadkových košů. Rovněž dostatek lehátek a slunečníků, zábrana před větrem. Bar hned na pláži, stejně tak i stánek s ručníky. Možnost šnorchlování nebo potápění přímo z pláže nebo z mola.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Jana F.
Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 15.5. - 22.5.2026 Hodnotené: Jún 2026
Malikia Beach Resort Abu Dabbab Hodnotenie: 5/5 Egypt, Marsa Alam
Skvělá dovolená super pláž moře bazény.Hotel sice starší ale čistý. Jídlo super výběr pro každého.v celém hotelu vynikajíci personál včetně našeho delegáta.
Skvělá dovolená super pláž moře bazény.Hotel sice starší ale čistý. Jídlo super výběr pro každého.v celém hotelu vynikajíci personál včetně našeho delegáta.
Ubytovanie
Starší pokoj ale vše fungovalo jak má včetně klimatizace .
Úklid každý na jedničku . každý den čisté ručníky a osušky.
Strava
Vynikající od polévek po zeleninu masa a dezertů
Služby hotela
Super.
Pláž
Krásná. Jak pro šnorchlování tak plavání
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Miroslava W.
Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 16.5. - 27.5.2026 Hodnotené: Jún 2026
Malikia Beach Resort Abu Dabbab Hodnotenie: 5/5 Egypt, Marsa Alam
Celkem dovolená byla povedená.
Celkem dovolená byla povedená.
Ubytovanie
Co se týče ubytování, spokojenost horší. Byli jsme ubytovaní na 11 nocí a za celou dobu nám nevyměnili povlečení postelí. S tím jsme se u 5 hvězdičkového hotelu ještě nesetkali. Na pokoji bylo neuvěřitelné množství komárů a hotel to vyřešil tím, že nám dodal sprej. No alespoň něco.
Strava
Na jídlo se nedalo celkem stěžovat.
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...