Marta K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Z dovolenky máme tie najkrajšie spomienky, uvedený rezort sme navštívili viac krát po sebe.
Z dovolenky máme tie najkrajšie spomienky, uvedený rezort sme navštívili viac krát po sebe.
Pláž udržiavaná, dostatok voľných lehátok a krásne novovybudované mólo.
Stravovanie na výbornej úrovni, možnosť výberu z viacerých reštaurácii - hlavná reštaurácia, reštaurácia pri mori, možnosť večere po predchádzajúcom objednaní v dvoch reštauráciach a la carte. Výborná talianska picza.
UbytovanieKvalitu ubytovania hodnotíme pozitívne, priestranná izba s potrebným vybavenim - nič nám nechýbalo.
SlužbyPo príchode do rezortu veľmi pozitívne hodnotíme promtné vybavenie na recepcii s možnosťou raňajok a následným ubytovanim. Personál na recepcii, v reštauráciách a celkovo veľmi priateľský, snaživý porozumieť a keď treba tak aj pomôcť.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







