Josef S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 448 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Standardní pokoj
Standardní pokoj s výhledem na moře
Rodinný pokoj
www.nadamarsaallam.com
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 799 hodnotení)
69. najlepšie hodnotený z 104 hotelov v Marsa Alam
Josef S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jana V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Výborná dovolenka, oddych a podmorský svet
Výborná dovolenka, oddych a podmorský svet
Veľa lehátok a slnečníkov, veeeeľa voľných miest aj pri príchode neskoro poobede. Asistent lehátko premiestnil, otočil, pripravil matrac a uterák, boli veľmi ochotný, neočakávali zakaždým bakšiš. Pláž má aj relax zónu - nepúšťajú sem rodiny s deťmi ani predajcov.
StravaVeľa a chutná. Raňajky, obedy aj večere v hotelovej reštaurácií, na pláži iba neskorý snack. Výborné polievky, dobre pripravené mäso, pizza, cestoviny, veľa zeleniny, z ovocia iba honeydew melon, ďatle, pomaranče, občas slivky, jablká a červený melón.
UbytovanieMenší hotel, všade blízko, všetky izby s výhľadom na more. Izby aj balkón veľké, postele pohodlné, upratovanie každý deň. Klimatizácia funkčná, nehlučná. WIFI iba na recepcií - stabilná aj na prácu alebo videohovor, žiadne opakované prihlásenia.
SlužbyHotel má aj Joya Spa - poskytujú masáže (umožnili mi kombináciu medical na chrbát a relax na zvyšok tela), ceny primerané, robia aj manikúru, pedikúru, holenie, strihanie, voskovanie, jacuzzi a sauny.
V rezorte je Sambo Dive centre - veľmi profesionálne potápačské centrum, pripravili mi cenu za balík 5 dive days boat & shore, časť výbavy som si prenajala od nich a bola so výbornom stave a veľmi kvalitná. Zohľadňujú o čo majú ľudia záujem a nastavia dive sites podľa toho. Rýchla komunikácia, všetko potvrdené cez Whatsapp, cena primeraná.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Josef S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jana V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Výborná dovolenka, oddych a podmorský svet
Výborná dovolenka, oddych a podmorský svet
Veľa lehátok a slnečníkov, veeeeľa voľných miest aj pri príchode neskoro poobede. Asistent lehátko premiestnil, otočil, pripravil matrac a uterák, boli veľmi ochotný, neočakávali zakaždým bakšiš. Pláž má aj relax zónu - nepúšťajú sem rodiny s deťmi ani predajcov.
StravaVeľa a chutná. Raňajky, obedy aj večere v hotelovej reštaurácií, na pláži iba neskorý snack. Výborné polievky, dobre pripravené mäso, pizza, cestoviny, veľa zeleniny, z ovocia iba honeydew melon, ďatle, pomaranče, občas slivky, jablká a červený melón.
UbytovanieMenší hotel, všade blízko, všetky izby s výhľadom na more. Izby aj balkón veľké, postele pohodlné, upratovanie každý deň. Klimatizácia funkčná, nehlučná. WIFI iba na recepcií - stabilná aj na prácu alebo videohovor, žiadne opakované prihlásenia.
SlužbyHotel má aj Joya Spa - poskytujú masáže (umožnili mi kombináciu medical na chrbát a relax na zvyšok tela), ceny primerané, robia aj manikúru, pedikúru, holenie, strihanie, voskovanie, jacuzzi a sauny.
V rezorte je Sambo Dive centre - veľmi profesionálne potápačské centrum, pripravili mi cenu za balík 5 dive days boat & shore, časť výbavy som si prenajala od nich a bola so výbornom stave a veľmi kvalitná. Zohľadňujú o čo majú ľudia záujem a nastavia dive sites podľa toho. Rýchla komunikácia, všetko potvrdené cez Whatsapp, cena primeraná.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Miroslav N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Mam jednu radu tomuto hotelu se zdaleka vyhněte,nevim jak ziskal 4 hvězdy.Ředí alkohol nalivají malo,jidlo nic moc,liní otevřít molo i kdyz slaby vitr
Tři dny jsem spolu s kolegy řešil z manazerem tyto problemy z malym uspěchem -pomohl i delegat ale vylety mněl o 120 procent dražší než je obvykle !
Doprava starym letadlem s prosezenymi sedačkami a s kapytanem ktery s letadlem mlatí na 3km letišti!
Muj 6ty egypt byl opravdu nejhorší !!
Mam jednu radu tomuto hotelu se zdaleka vyhněte,nevim jak ziskal 4 hvězdy.Ředí alkohol nalivají malo,jidlo nic moc,liní otevřít molo i kdyz slaby vitr
Tři dny jsem spolu s kolegy řešil z manazerem tyto problemy z malym uspěchem -pomohl i delegat ale vylety mněl o 120 procent dražší než je obvykle !
Doprava starym letadlem s prosezenymi sedačkami a s kapytanem ktery s letadlem mlatí na 3km letišti!
Muj 6ty egypt byl opravdu nejhorší !!
Ze sedmi dnu molo otevřeno 2 dny ,jednou po naší diskuzi liny plavčík zavře at nemusí sedět,plaž neupravena jen s botami do vody vstup
Stravaopravdu nic moc vyběr žadny meloun jen kysely pomeranč
Ubytovaniestandart za par dolaru ok
SlužbyCELKEM SLUŠNA DOMLUVA ALE S MALYM USPĚCHEM
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2026
Koupili jsme zájezd jako last tedy nebyly přehnané nároky a hotel splnil očekávání. Velké plus patří přítomnosti české dětské animatorce! Tohle byl boží benefit a děti si to užily naplno. Hotel starší, ale udržovaný, korál na potápění moc krásný, plavčík ochotný. Z jídla se dalo vždycky něco vybrat. Hotel byl minimálně obsazený a tedy pro nás to znamenalo klidnou a pohodovou dovolenou. Pro nás ideální. Celkový dojem je tedy opravdu velice pozitivní a za tu cenu bychom jeli určitě znovu, ale platit plnou palbu, tak jsem asi zklamaná.
Koupili jsme zájezd jako last tedy nebyly přehnané nároky a hotel splnil očekávání. Velké plus patří přítomnosti české dětské animatorce! Tohle byl boží benefit a děti si to užily naplno. Hotel starší, ale udržovaný, korál na potápění moc krásný, plavčík ochotný. Z jídla se dalo vždycky něco vybrat. Hotel byl minimálně obsazený a tedy pro nás to znamenalo klidnou a pohodovou dovolenou. Pro nás ideální. Celkový dojem je tedy opravdu velice pozitivní a za tu cenu bychom jeli určitě znovu, ale platit plnou palbu, tak jsem asi zklamaná.
Plaz přístupna z mola na plavání.. jinak vody po kolena, mini lagunky.. rybiček spousta i želvy, rejnoci… kousek od hotelu plaz druhého hotelu kde se někteří chodili koupat při vlnách a na druhou stranu pak větší laguna vhodná pro malé děti za molem uzavřeného hotelu a jeste kousek za ni pak prý moc hezká s průplavem do hloubky, kde se chodí potápět i potápěči.
StravaVždy se dalo něco vybrat.
UbytovanieChválím uklízeče za opravdu originální tvoření z ručníků - hlavně děti byly nadšené. Velice kreativní.
SlužbyBohatý animatorsky program.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Jaroslava H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2026
Co se týká hotelu moc pěkně udržovaný hotel ,všude čisto a voňavo.
Co se týká hotelu moc pěkně udržovaný hotel ,všude čisto a voňavo.
Hotel přímo u upravené čisté plážeProblém pouze,že vstup do moře pouz z mola a pokud si zaplatily potapěči kurz,molo bylo pro veřejnot zavřené.Jinak moře krásně čisté a bylo k vidění mnoho ryb.
StravaStrava pestrá dosačující.
UbytovanieMoc pěkné ubytování,vybavení dostačující,trochu většší ruch v noci na stavbě dalších hotelů,ale je mi jasné,že v noci není takové horko a dělají to zase jenom pro lidi.
SlužbyMám pouz jednu špatnou zkušenost se službou a to,že až na letišti po přistání dostanete papír,kde naleznete,že vaše dovolená končí snídaní a pokud si nedoplatíte oběd a večeři jste bez jídla celý den.Za každé jídlo to dělá 15$ k pití máte pouze vodu,za ostatní si musíte zaplatit.Pokud nedáte úplatek na pláži ani tam vás na lehátka nepustí.A to jsme odjížděly od hotelu ve 22.45hod.Což mi přišlo velice nefér.Pokud byl někdo od jiné CK měl nárok na služby až do odjezdu.Delegáta jsme viděly pouze jednou,schůzky si dopisoval zpětně.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...