Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Topset

Hodnotenie: 3/5

Cyprus, Severný Cyprus, Karaoglanoglu

od 544 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 37 563

miesto:
Tento hotel sa nachádza v Girne, priamo na pláži.

Zariadenie:
Priateľský personál na recepcii vám rád pomôže s akýmikoľvek otázkami. K vybaveniu patrí úschovňa batožiny a bezpečnostná schránka. V ubytovaní je k dispozícii WiFi. Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. Súčasťou pozemku je krásna záhrada a detské ihrisko. Každý, kto príde autom, ho môže bezplatne zaparkovať na hotelovom parkovisku. Medzi ďalšie služby patrí 24-hodinová strážna služba, požičovňa áut, lekárska pomoc, izbová služba, práčovňa a práčovňa na mince. K dispozícii je fax, ktorý vám pomôže s obchodnými aktivitami.

Ubytovanie:
Klimatizácia a kúrenie zabezpečujú príjemnú klímu v izbách. Balkón je štandardom vo väčšine izieb. Hostia môžu pohodlne spať na manželskej posteli. K dispozícii je aj trezor a minibar. TV a WiFi ponúkajú najlepší dovolenkový komfort. Kúpeľňa so sprchovacím kútom je vybavená sušičom vlasov. Ubytovanie ponúka rodinné a nefajčiarske izby.

Šport/zábava:
Príjemne vyhrievaná voda vo vonkajšom bazéne s detskou časťou zaisťuje zdravý zážitok z kúpania. K dispozícii je tiež terasa s ležadlami a slnečníkmi. K dispozícii je snack bar pri bazéne. Ak máte chuť si zacvičiť, k dispozícii je golf a jazda na koni. Fanúšikovia vodných športov sa môžu zabaviť pri šnorchlovaní a potápaní. Vnútorný biliard udržuje hostí v kondícii. K hotelovým kúpeľom patrí sauna a masáže. Ponuku dopĺňa animačný program a diskotéka.

Jedlá:
Súčasťou jedálne je reštaurácia a bar. Je možné si objednať polpenziu. Raňajky a pestrý večerný bufet sa postarajú o kulinárske špeciality každý deň. V prípade potreby je možné pripraviť aj detské menu.

Kreditné karty:
V ubytovacom zariadení sú akceptované nasledujúce kreditné karty: Visa a MasterCard.

Len hotelové rezervácie:
Upozorňujeme, že všetci hostia, ktorí nemajú bydlisko v EÚ, môžu mať problémy s registráciou v hoteli, najmä v prípade „rezervácií len pre hotel“ v cieľovej oblasti. V takom prípade sú hotelieri oprávnení požadovať doplatok na mieste alebo odmietnuť rezerváciu!

Vybavenie, služby, zábava a športové ponuky v zimnej sezóne:
V zimnej sezóne (zvyčajne začiatok novembra až koniec marca/polovica apríla) a v skorej a neskorej sezóne (apríl a október) nie sú niektoré z tu uvedených zariadení k dispozícii vôbec alebo sú k dispozícii len obmedzenom rozsahu v dôsledku poveternostných podmienok alebo nízkeho počtu návštevníkov. Týka sa to najmä plážových a bazénových zariadení (slnečníky a ležadlá, móla na kúpanie, bary pri bazéne a na pláži), vonkajšej zábavy a športových aktivít (najmä vodné športy). V mnohých hoteloch sú bazény v zimných mesiacoch obsluhované alebo úplne vypustené, tobogany/aquaparky nie sú v prevádzke. Ponuka à la carte reštaurácií, snack reštaurácií a barov môže byť v zimnom období tiež obmedzená alebo môžu byť obmedzené servisné časy, namiesto bufetu je možné podávať jedlá formou menu. Vonkajšie večerné akcie sú zrušené alebo budú presunuté do interiéru. Minikluby sa často v zimnej sezóne neponúkajú vôbec alebo sa ponúkajú len počas školských prázdnin. Ak je v miestnosti klimatizácia, v zimných mesiacoch slúži ako kúrenie.

Vstupné požiadavky Severný Cyprus:
Na vstup do „Severocyperskej tureckej republiky“ cez letisko Ercan (ECN) potrebujú nemeckí občania (vrátane maloletých) cestovný pas alebo občiansky preukaz, ktorý je platný minimálne do odchodu z krajiny. Prísť môžu aj deti do 12 rokov   platný detský pas s fotografiou (štátna príslušnosť musí byť uvedená ako „nemecká“). Ak do krajiny vstúpite s občianskym preukazom, dostanete extra hárok so vstupnou pečiatkou, ktorý je potrebné pri odchode opäť predložiť. Na pobyty do 90 dní nie sú potrebné víza.

Upozorňujeme, že Severocyperská turecká republika nie je medzinárodne uznávaná ako nezávislý štát, takže let do Ercanu je možný len s medzipristátím v Turecku.

Pri vstupe do krajiny cez letisko Larnaca (LCA) potrebujú občania Nemecka (vrátane maloletých) platný cestovný pas alebo občiansky preukaz . Deti do 12 rokov môžu vstúpiť aj s platným detským pasom .

Občania EÚ môžu prekročiť demarkačnú líniu medzi Cyperskou republikou a severnou časťou na určených priechodoch v oboch smeroch, budú sa však konať pasové kontroly.

Občania iných krajín sa prosím informujte na Veľvyslanectve Tureckej republiky a Cyperskej republiky v Berlíne.

(Od januára 2024)
Lage:
Dieses Hotel liegt in Girne, direkt am Strand.

Ausstattung:
Das freundliche Personal an der Rezeption ist gerne bei allen Fragen behilflich. Zur Einrichtung gehören eine Gepäckaufbewahrung und ein Safe. In der Unterbringung steht WLAN zur Verfügung. Hilfestellung bei der Buchung von Ausflügen wird am Tourdesk geboten. Ein schöner Garten und ein Spielplatz gehören zum Gelände des Hauses. Wer mit dem Fahrzeug anreist, kann es ohne Gebühr auf dem Parkplatz des Hotels abstellen. Zu den weiteren Angeboten zählen ein 24h-Sicherheitsdienst, eine Autovermietung, medizinische Betreuung, ein Zimmerservice, ein Wäscheservice und eine Münzwäscherei. Zur Unterstützung bei Geschäftstätigkeiten ist ein Faxgerät verfügbar.

Unterbringung:
Für angenehmes Raumklima in den Zimmern sorgen eine Klimaanlage und eine Heizung. Ein Balkon gehört zur Standardausstattung der meisten Zimmer. Gemütlich schlafen können die Gäste auf einem Doppelbett. Außerdem sind ein Safe und eine Minibar verfügbar. Besten Urlaubskomfort bieten ein TV-Gerät und WiFi. Im Badezimmer – ausgestattet mit einer Dusche – gibt es einen Haartrockner. Die Unterbringung bietet Familien- und Nichtraucherzimmer.

Sport/Unterhaltung:
Angenehm beheiztes Wasser in der Außenpoolanlage mit Kinderbereich sorgt für ein gesundes Badeerlebnis. Auch eine Terrasse mit Sonnenliegen und Sonnenschirmen ist vorhanden. Eine Pool-/Snackbar ist vorhanden. Wem der Sinn nach Bewegung steht, werden Golfen und Reiten angeboten. Freunde des Wassersports können sich bei Schnorcheln und Tauchen vergnügen. Billard im Innenbereich hält die Gäste des Hauses fit. Zum Wellnessangebot des Hotels gehören eine Sauna und Massage-Anwendungen. Ein Animationsprogramm und eine Disco runden das Angebot ab.

Verpflegung:
Der gastronomische Bereich wartet mit einem Restaurant und einer Bar auf. Es kann Halbpension gebucht werden. Frühstück und ein vielfältiges Abendbuffet sorgen täglich für kulinarische Genüsse. Bei Bedarf werden auch Kindermenüs zubereitet.

Kreditkarten:
Folgende Kreditkarten werden in der Unterbringung akzeptiert: Visa und MasterCard.

Nur-Hotel-Buchungen:
Bitte beachten Sie, dass für alle Gäste ohne Wohnsitz in der EU vor allem bei "Nur Hotel Buchungen" im Zielgebiet Probleme beim Einchecken im Hotel auftreten können. In einem solchen Fall sind die Hoteliers dazu berechtigt, eine Nachzahlung vor Ort einzufordern oder die Buchung zurückzuweisen!

Einrichtungen, Service-, Animations- und Sportangebote in der Wintersaison:
In der Wintersaison (i. d. R. Anfang November bis Ende März/Mitte April) und in der Vor- und Nachsaison (April und Oktober) stehen witterungsbedingt oder aufgrund geringer Besucherzahlen einige hier aufgeführten Einrichtungen zum Teil gar nicht oder nur in beschränktem Umfang zur Verfügung. Dies gilt vor allem für Strand- und Pooleinrichtungen (Sonnenschirme und Liegen, Badestege, Pool- und Strandbars), Animations- und Sportangebote im Freien (insbesondere Wassersport). In vielen Hotels werden die Swimmingpools in den Wintermonaten gewartet bzw. komplett geleert, Wasserrutschen/Aquaparks sind nicht in Betrieb. Auch das Angebot an A-la-carte-Restaurants, Snackrestaurants und Bars kann in der Wintersaison reduziert oder die Servicezeiten können eingeschränkt sein, statt eines Buffets können die Mahlzeiten in Menüform serviert werden. Abendveranstaltungen im Freien entfallen bzw. werden in Innenräume verlegt. Miniclubs werden häufig in der Wintersaison gar nicht oder nur während Schulferienzeiten angeboten. Wenn zur Zimmerausstattung eine Klimaanlage gehört, dient diese in den Wintermonaten als Heizung.

Einreisebestimmungen Nordzypern:
Deutsche Staatsbürger (auch Minderjährige) benötigen für die Einreise in die "Türkische Republik Nordzypern" über den Flughafen Ercan (ECN) einen mindestens bis zur Ausreise gültigen  Reisepass oder Personalausweis. Kinder bis zu 12 Jahren können auch mit einem gültigen Kinderreisepass mit Lichtbild (als Nationalität muss "deutsch" vermerkt sein) einreisen. Bei Einreise mit Personalausweis erhalten Sie ein Extrablatt mit Einreisestempel, das bei der Ausreise wieder vorgelegt werden muss. Für Aufenthalte bis zu 90 Tagen ist kein Visum erforderlich.

Bitte beachten Sie, dass die Türkische Republik Nordzypern international nicht als eigenständiger Staat anerkannt ist, ein Flug nach Ercan daher nur mit einer Zwischenlandung in der Türkei möglich ist.

Bei Einreise über den Flughafen Larnaca (LCA) benötigen deutsche Staatsbürger (auch Minderjährige) einen gültigen Reisepass oder PersonalausweisKinder bis zu 12 Jahren können auch mit einem gültigen Kinderreisepass einreisen.

EU-Bürger dürfen die Demarkationslinie zwischen der Republik Zypern und dem Nordteil an bestimmten Übergängen in beide Richtungen überqueren, allerdings finden Passkontrollen statt.

Bürger anderer Staaten erkundigen sich bitte bei der Botschaft der Republik Türkei und der Republik Zypern in Berlin.

(Stand: Januar 2024)

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 5 km
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 45 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Golf Golf áno
 • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Výborné (na základe 6 hodnotení)

Hodnotenie 4,2 / 5

Ubytovanie 4,6 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 4,4 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

133. najlepšie hodnotený z 1287 hotelov v Cyprus

Rostislav

Hodnotenie 3,8 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 24.9. - 2.10.2023 Hodnotené: Október 2023

Topset Hodnotenie: 3/5 Cyprus, Severný Cyprus

pohoda

pohoda

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
klidné ubytování v malém hotelu u pláže

Strava
snídaně dostačující ale každý den stejná

Pláž
oproti loŇsku okolí pláže upraveno, proběhla rekonstrukce velké části okolí u pláže

Bola táto recenzia užitočná? (3) (1)

Miroslav V.

Hodnotenie 4,0 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 2.9. - 13.9.2023 Hodnotené: September 2023

Topset Hodnotenie: 3/5 Cyprus, Severný Cyprus

Hotel ubytování v pořádku, i když se snaží, nějaké vylepšení by se dalo....

Hotel ubytování v pořádku, i když se snaží, nějaké vylepšení by se dalo....

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
Hezké, prostorný pokoj,

Strava
Snídaně bohaté, ale stále stejné

Služby hotela
Slušné jednání , ochota, hlavně chválím moc pracovníka hotelu - černocha, který byl stále usměvavý a ochotný

Bola táto recenzia užitočná? (2) (2)

Filtrovať recenzie

Rostislav

Hodnotenie 3,8 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 24.9. - 2.10.2023 Hodnotené: Október 2023

Topset Hodnotenie: 3/5 Cyprus, Severný Cyprus

pohoda

pohoda

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
klidné ubytování v malém hotelu u pláže

Strava
snídaně dostačující ale každý den stejná

Pláž
oproti loŇsku okolí pláže upraveno, proběhla rekonstrukce velké části okolí u pláže

Bola táto recenzia užitočná? (3) (1)

Miroslav V.

Hodnotenie 4,0 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 2.9. - 13.9.2023 Hodnotené: September 2023

Topset Hodnotenie: 3/5 Cyprus, Severný Cyprus

Hotel ubytování v pořádku, i když se snaží, nějaké vylepšení by se dalo....

Hotel ubytování v pořádku, i když se snaží, nějaké vylepšení by se dalo....

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
Hezké, prostorný pokoj,

Strava
Snídaně bohaté, ale stále stejné

Služby hotela
Slušné jednání , ochota, hlavně chválím moc pracovníka hotelu - černocha, který byl stále usměvavý a ochotný

Bola táto recenzia užitočná? (2) (2)

Rostislav Žabka

Hodnotenie 3,0 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 25.9. - 2.10.2022 Hodnotené: Október 2022

Topset Hodnotenie: 3/5 Cyprus, Severný Cyprus

dovoláná super.jel sem sám a parádně sem si od všeho odpočinul

dovoláná super.jel sem sám a parádně sem si od všeho odpočinul

Ubytovanie 4,0 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolie 2,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytovanie
pokoj byl akorát.nepotřebuju žádný luxus.

Strava
měl sem jen snídaně.každé ráno podávali to samé.pro mě docela zklamání, protože sem chtěl zkusit i něco jíného. ale zase na druhou stranu 3 dny sem byl na hotelu jediný host takže sem to chápal.

Služby hotela
co sem potřeboval s tím mi vyšli vstříc. rady ohledně výletů, výměna pěnez, domluva transferu na letiště atd....

Pláž
pláž cca 50m od hotelu, voda čistá , pláž s pískem ale jinak všude kameny, u pláže bufet s terasou a lehátky zadarmo, u vody skoro nikdo , bufet super navštěvníci hlavně domorodci v odpoledních hodinách jinak od rána klídek max.10 lidí. ale jinak kolem pláže a skal strašný bordel . všude odpadky a nedopalky. co bylo mimo soukromou pláž tak neskutečný bordel.

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Petr

Hodnotenie 3,8 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Topset Hodnotenie: 3/5 Cyprus, Severný Cyprus

Malá pláž, a wi-fi není na pokoji. Výborné jídlo, vstřícný přístup. Pokud si člověk popojede dolmuší na Escape beach, tak není vše super!

Malá pláž, a wi-fi není na pokoji. Výborné jídlo, vstřícný přístup. Pokud si člověk popojede dolmuší na Escape beach, tak není vše super!

Ubytovanie 3,8 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolie 3,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
Pohodový klidný malý hotel. Jen ten meuzín :)

Strava
Výborný.

Pláž
Obecně pláže ne severu Kypru by potřebovali uklízet. Výjimka je Escape beach a Golden beach.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Katarina Michlová

Hodnotenie 4,6 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Topset Hodnotenie: 3/5 Cyprus, Severný Cyprus

Dovolená v dobrém hotelu, klidném s menším počtzem klientů, spokojenost. Delegátka byla velmi vstřícná a vždy pro telefonický kontakt v dosahu, poradila a splnila naše představy o výletech.

Dovolená v dobrém hotelu, klidném s menším počtzem klientů, spokojenost. Delegátka byla velmi vstřícná a vždy pro telefonický kontakt v dosahu, poradila a splnila naše představy o výletech.

Ubytovanie 4,8 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytovanie
Odpovídfalo našim představám, jen schody v pokoji, rozdělení části lůžkové a odpočinkové byly nečekané a trochu nás potrápily.

Strava
Jídlo bylo fantastické, trochu více ovoce, ale není to chyba, obědy, které jsme si objednali, byly výborné.

Služby hotela
Byly na úrovni, hygiena a čistota v hotelu velmi dobrá.

Pláž
Celkem malá a uzavřená, pro naše potřeby stačila , hlavně byla blízko hotelu se sprchou a možností odpočinku u bazénu.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 24 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať