Hotel The Olive Tree

Hodnotenie: 4/5

Cyprus, Severný Cyprus, Agios Epiktitos

od 534 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 105 897

miesto:
Kyrenia je pekné prístavné mesto na úpätí pohoria Pentadactylus. Pravidelná autobusová doprava odváža plavcov a záujemcov o objavovanie na neďalekú pláž (asi 2 km) a do centra Kyrenie. Návštevníci tu nájdu malé obchodíky a malebnú prístavnú promenádu.

Zariadenie:
Atraktívne prostredie čaká na hostí v 10 apartmánoch a 105 dvojlôžkových izbách. Registrácia a odhlásenie je možné kedykoľvek na 24-hodinovej recepcii. K vybaveniu komplexu bungalovov patrí úschovňa batožiny, trezor a zmenáreň. V ubytovaní je k dispozícii WiFi. Supermarket a ďalšie obchody ponúkajú zábavu pri nakupovaní. Súčasťou areálu je krásna záhrada a detské ihrisko. Súčasťou ubytovania je aj knižnica. Tí, ktorí prídu autom, ho môžu nechať na parkovisku areálu. Medzi ďalšie služby patrí 24-hodinová strážna služba, stráženie detí, starostlivosť o deti, požičovňa áut, lekárska pomoc, transferová služba, platená izbová služba, práčovňa, kaderníctvo, práčovňa na mince a súkromný kyvadlový autobus. Biznis centrum vám ochotne pomôže s obchodom a ponúka fax.

Ubytovanie:
Klimatizácia a kúrenie zabezpečujú príjemnú klímu v izbách. Hostia si môžu vychutnať výhľad na more z balkóna alebo terasy. Izby s kobercom majú manželskú posteľ. K dispozícii sú samostatné spálne. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmenších hostí. K dispozícii je aj trezor a minibar. K dispozícii je tiež chladnička a príslušenstvo na prípravu kávy/čaju. Telefón s priamou voľbou, TV so satelitným/káblovým príjmom a WiFi (zdarma) ponúkajú ten najlepší dovolenkový komfort. Kúpeľňa so sprchovacím kútom je vybavená sušičom vlasov. Komplex ponúka rodinné a nefajčiarske izby.

Šport/zábava:
Okrem vnútorných a vonkajších bazénov sa tu nachádza aj detský plavecký areál. K dispozícii je slnečná terasa, ležadlá a slnečníky. Osviežujúce nápoje sú ponúkané v snack bare pri bazéne. Ak máte chuť si zacvičiť, k dispozícii je tenis a basketbal. Na mieste si môžete vybrať zo širokej škály indoorových športov vrátane posilňovne, stolného tenisu, biliardu a šípok. Komplex ponúka rôzne možnosti wellness, ako sú kúpele, sauna, parný kúpeľ a masáže. Animačný program, detský klub, živá hudba a kasíno sa postarajú o tú najlepšiu zábavu vo voľnom čase.

Jedlá:
Stravovacie zariadenia zahŕňajú reštauráciu, jedáleň, raňajkovú miestnosť, kaviareň a bar. Ubytovanie ponúka rezervovateľné stravovacie služby vrátane prenocovania vrátane raňajok a polpenzie. Bohaté raňajky formou bufetu sú zárukou dobrého začiatku dňa. V čase obeda si môžete vybrať medzi à la carte a menu a večer medzi bufetom, à la carte a menu. V komplexe sú k dispozícii diétne jedlá pre špeciálne požiadavky. Okrem toho poskytuje ubytovanie špeciálne možnosti stravovania.

Kreditné karty:
V komplexe sú akceptované tieto kreditné karty: Visa a MasterCard.

Len hotelové rezervácie:
Upozorňujeme, že všetci hostia, ktorí nemajú bydlisko v EÚ, môžu mať problémy s registráciou v hoteli, najmä v prípade „rezervácií len pre hotel“ v cieľovej oblasti. V takom prípade sú hotelieri oprávnení požadovať doplatok na mieste alebo odmietnuť rezerváciu!

Vybavenie, služby, zábava a športové ponuky v zimnej sezóne:
V zimnej sezóne (zvyčajne začiatok novembra až koniec marca/polovica apríla) a v skorej a neskorej sezóne (apríl a október) nie sú niektoré z tu uvedených zariadení k dispozícii vôbec alebo sú k dispozícii len obmedzenom rozsahu v dôsledku poveternostných podmienok alebo nízkeho počtu návštevníkov. Týka sa to najmä plážových a bazénových zariadení (slnečníky a ležadlá, móla na kúpanie, bary pri bazéne a na pláži), vonkajšej zábavy a športových aktivít (najmä vodné športy). V mnohých hoteloch sú bazény v zimných mesiacoch obsluhované alebo úplne vypustené, tobogany/aquaparky nie sú v prevádzke. Ponuka à la carte reštaurácií, snack reštaurácií a barov môže byť v zimnom období tiež obmedzená alebo môžu byť obmedzené servisné časy, namiesto bufetu je možné podávať jedlá formou menu. Vonkajšie večerné akcie sú zrušené alebo budú presunuté do interiéru. Minikluby sa často v zimnej sezóne neponúkajú vôbec alebo sa ponúkajú len počas školských prázdnin. Ak je v miestnosti klimatizácia, v zimných mesiacoch slúži ako kúrenie.

Vstupné požiadavky Severný Cyprus:
Na vstup do „Severocyperskej tureckej republiky“ cez letisko Ercan (ECN) potrebujú nemeckí občania (vrátane maloletých) cestovný pas alebo občiansky preukaz, ktorý je platný minimálne do odchodu z krajiny. Prísť môžu aj deti do 12 rokov   platný detský pas s fotografiou (štátna príslušnosť musí byť uvedená ako „nemecká“). Ak do krajiny vstúpite s občianskym preukazom, dostanete extra hárok so vstupnou pečiatkou, ktorý je potrebné pri odchode opäť predložiť. Na pobyty do 90 dní nie sú potrebné víza.

Upozorňujeme, že Severocyperská turecká republika nie je medzinárodne uznávaná ako nezávislý štát, takže let do Ercanu je možný len s medzipristátím v Turecku.

Pri vstupe do krajiny cez letisko Larnaca (LCA) potrebujú občania Nemecka (vrátane maloletých) platný cestovný pas alebo občiansky preukaz . Deti do 12 rokov môžu vstúpiť aj s platným detským pasom .

Občania EÚ môžu prekročiť demarkačnú líniu medzi Cyperskou republikou a severnou časťou na určených priechodoch v oboch smeroch, budú sa však konať pasové kontroly.

Občania iných krajín sa prosím informujte na Veľvyslanectve Tureckej republiky a Cyperskej republiky v Berlíne.

(Od januára 2024)
Lage:
Kyrenia ist ein hübsches Hafenstädtchen am Fuße des Pentadaktylos-Gebirges. Ein regelmäßig verkehrender Linienbus bringt Badefreunde und interessierte Entdecker zum nahegelegenen Strand (etwa 2 km) sowie ins Zentrum von Kyrenia. Dort finden die Besucher kleine Geschäfte und eine malerische Hafenpromenade.

Ausstattung:
Ansprechendes Ambiente erwartet die Gäste in 10 Suiten und 105 Doppelzimmern. An der 24-Stunden-Rezeption ist das Ein- und Auschecken jederzeit möglich. Zu den Einrichtungen der Bungalowanlage gehören eine Gepäckaufbewahrung, ein Safe und eine Wechselstube. In der Unterbringung steht WLAN zur Verfügung. Einkaufsspaß bieten ein Supermarkt und weitere Geschäfte. Ein schöner Garten und ein Spielplatz gehören zum Gelände des Komplexes. Zur weiteren Einrichtung der Unterbringung zählt eine Bibliothek. Wer mit dem Fahrzeug anreist, kann es auf dem Parkplatz des Komplexes abstellen. Unter den weiteren Leistungen finden sich ein 24h-Sicherheitsdienst, ein Babysitterservice, eine Kinderbetreuung, eine Autovermietung, medizinische Betreuung, ein Transferservice, ein kostenpflichtiger Zimmerservice, ein Wäscheservice, ein Friseur, eine Münzwäscherei und ein eigener Shuttlebus. Bei Geschäftlichem hilft das Business-Center gerne weiter und bietet ein Faxgerät an.

Unterbringung:
Für angenehmes Raumklima in den Zimmern sorgen eine Klimaanlage und eine Heizung. Die Gäste können den Meerblick von Balkon oder Terrasse genießen. Die mit Teppichböden ausgestatteten Zimmer verfügen über ein Doppelbett. Es sind separate Schlafzimmer vorhanden. Kinderbetten für die jüngsten Gäste sind ebenso vorhanden. Außerdem sind ein Safe und eine Minibar verfügbar. Auch ein Kühlschrank und eine Tee-/Kaffeemaschine sind vorhanden. Besten Urlaubskomfort bieten ein Telefon mit Direktwahl, ein TV-Gerät mit Satelliten-/Kabelempfang und WiFi (ohne Gebühr). Im Badezimmer – ausgestattet mit einer Dusche – gibt es einen Haartrockner. Die Anlage bietet Familien- und Nichtraucherzimmer.

Sport/Unterhaltung:
Neben Innen- und Außenpools gibt es einen Kinderbadebereich. Eine Sonnenterrasse, Liegestühle und Schirme sind vorhanden. An der Pool-/Snackbar werden erfrischende Getränke angeboten. Wem der Sinn nach Bewegung steht, werden Tennis und Basketball angeboten. Den Gästen steht in der Unterbringung mit einem Fitnessstudio, Tischtennis, Billard und Darts ein breites Spektrum an Indoor-Sportarten zur Auswahl. Im Komplex werden verschiedene Wellnessangebote wie Spa, Sauna, Dampfbad und Massage-Anwendungen offeriert. Ein Animationsprogramm, ein Miniclub, Live-Musik und ein Casino sorgen für besten Freizeitspaß.

Verpflegung:
Die gastronomischen Einrichtungen umfassen ein Restaurant, einen Speiseraum, einen Frühstückssaal, ein Café und eine Bar. Die Unterbringung bietet als buchbare Verpflegungsleistungen Übernachtung inkl. Frühstück und Halbpension. Ein reichhaltiges Frühstücksbuffet garantiert einen guten Start in den Tag. Mittags gibt es die Wahl zwischen à la carte und Menü und abends zwischen Buffet, à la carte und Menü. Für besondere Gaumenwünsche hält der Komplex Diätgerichte bereit. Darüber hinaus stellt die Unterbringung spezielle Verpflegungsangebote bereit.

Kreditkarten:
Folgende Kreditkarten werden im Komplex akzeptiert: Visa und MasterCard.

Nur-Hotel-Buchungen:
Bitte beachten Sie, dass für alle Gäste ohne Wohnsitz in der EU vor allem bei "Nur Hotel Buchungen" im Zielgebiet Probleme beim Einchecken im Hotel auftreten können. In einem solchen Fall sind die Hoteliers dazu berechtigt, eine Nachzahlung vor Ort einzufordern oder die Buchung zurückzuweisen!

Einrichtungen, Service-, Animations- und Sportangebote in der Wintersaison:
In der Wintersaison (i. d. R. Anfang November bis Ende März/Mitte April) und in der Vor- und Nachsaison (April und Oktober) stehen witterungsbedingt oder aufgrund geringer Besucherzahlen einige hier aufgeführten Einrichtungen zum Teil gar nicht oder nur in beschränktem Umfang zur Verfügung. Dies gilt vor allem für Strand- und Pooleinrichtungen (Sonnenschirme und Liegen, Badestege, Pool- und Strandbars), Animations- und Sportangebote im Freien (insbesondere Wassersport). In vielen Hotels werden die Swimmingpools in den Wintermonaten gewartet bzw. komplett geleert, Wasserrutschen/Aquaparks sind nicht in Betrieb. Auch das Angebot an A-la-carte-Restaurants, Snackrestaurants und Bars kann in der Wintersaison reduziert oder die Servicezeiten können eingeschränkt sein, statt eines Buffets können die Mahlzeiten in Menüform serviert werden. Abendveranstaltungen im Freien entfallen bzw. werden in Innenräume verlegt. Miniclubs werden häufig in der Wintersaison gar nicht oder nur während Schulferienzeiten angeboten. Wenn zur Zimmerausstattung eine Klimaanlage gehört, dient diese in den Wintermonaten als Heizung.

Einreisebestimmungen Nordzypern:
Deutsche Staatsbürger (auch Minderjährige) benötigen für die Einreise in die "Türkische Republik Nordzypern" über den Flughafen Ercan (ECN) einen mindestens bis zur Ausreise gültigen  Reisepass oder Personalausweis. Kinder bis zu 12 Jahren können auch mit einem gültigen Kinderreisepass mit Lichtbild (als Nationalität muss "deutsch" vermerkt sein) einreisen. Bei Einreise mit Personalausweis erhalten Sie ein Extrablatt mit Einreisestempel, das bei der Ausreise wieder vorgelegt werden muss. Für Aufenthalte bis zu 90 Tagen ist kein Visum erforderlich.

Bitte beachten Sie, dass die Türkische Republik Nordzypern international nicht als eigenständiger Staat anerkannt ist, ein Flug nach Ercan daher nur mit einer Zwischenlandung in der Türkei möglich ist.

Bei Einreise über den Flughafen Larnaca (LCA) benötigen deutsche Staatsbürger (auch Minderjährige) einen gültigen Reisepass oder PersonalausweisKinder bis zu 12 Jahren können auch mit einem gültigen Kinderreisepass einreisen.

EU-Bürger dürfen die Demarkationslinie zwischen der Republik Zypern und dem Nordteil an bestimmten Übergängen in beide Richtungen überqueren, allerdings finden Passkontrollen statt.

Bürger anderer Staaten erkundigen sich bitte bei der Botschaft der Republik Türkei und der Republik Zypern in Berlin.

(Stand: Januar 2024)

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 2.5 km
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 8 km
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 29 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
 • Tenis Tenis áno
 • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
 • Fitness Fitness áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Dobré (na základe 4 hodnotení)

Hodnotenie 3,8 / 5

Ubytovanie 4,2 / 5

Strava 3,9 / 5

Okolie 3,0 / 5

Cena 3,9 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

184. najlepšie hodnotený z 1287 hotelov v Cyprus

Małgorzata O.

Hodnotenie 4,4 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 24.2. - 2.3.2024 Hodnotené: Marec 2024

The Olive Tree Hodnotenie: 4/5 Cyprus, Severný Cyprus

Pěkný hotel. Klimatický. Tato služba byla užitečná a zdvořilá. Je to daleko od pláže. Paní ubytovatelka byla milá a velmi nápomocná.

Pěkný hotel. Klimatický. Tato služba byla užitečná a zdvořilá. Je to daleko od pláže. Paní ubytovatelka byla milá a velmi nápomocná.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 2,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Pohodlný pokoj. Chyběla nám rychlovarná konvice, abychom si v posteli uvařili kávu nebo čaj a nemuseli nutně používat bar

Strava
Různá chutná jídla. Každý si najde něco pro sebe

Služby hotela
Tato služba byla užitečná a zdvořilá

Pláž
Pláž je daleko a my jsme ji nevyužili

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Karol K.

Hodnotenie 4,7 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 24.2. - 2.3.2024 Hodnotené: Marec 2024

The Olive Tree Hodnotenie: 4/5 Cyprus, Severný Cyprus

Velmi příjemný pobyt. Hotel se nachází v blízkosti pláže a vysokých hor. Jídlo je velmi chutné a má velký výběr jídel - každý by si zde měl najít to své. Velmi milá a profesionální obsluha. Jedinou nevýhodou je, že i přes upozornění "nerušit" byl pokoj každý den uklizen.

Velmi příjemný pobyt. Hotel se nachází v blízkosti pláže a vysokých hor. Jídlo je velmi chutné a má velký výběr jídel - každý by si zde měl najít to své. Velmi milá a profesionální obsluha. Jedinou nevýhodou je, že i přes upozornění "nerušit" byl pokoj každý den uklizen.

Ubytovanie 4,8 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytovanie
Hotelový pokoj byl velmi pohodlný a útulný. Manuálně ovládaná klimatizace. Koupelna byla perfektní. Jen je potřeba pamatovat na adaptér do elektrické zásuvky - jsou anglického typu se třemi otvory.

Strava
Jídlo je velmi chutné a rozmanité, zejména vegetariáni, je z čeho vybírat.

Služby hotela
Velmi pěkný a efektivní servis. Jediným mínusem je, že, jak jsem již zmínil, i přes upozornění na nerušit personál vcházel do místnosti každý den.

Pláž
V únoru jsem byl mimo sezónu, takže jsem na pláž nešel. V sezóně jezdí na pláž kyvadlový autobus.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Małgorzata O.

Hodnotenie 4,4 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 24.2. - 2.3.2024 Hodnotené: Marec 2024

The Olive Tree Hodnotenie: 4/5 Cyprus, Severný Cyprus

Pěkný hotel. Klimatický. Tato služba byla užitečná a zdvořilá. Je to daleko od pláže. Paní ubytovatelka byla milá a velmi nápomocná.

Pěkný hotel. Klimatický. Tato služba byla užitečná a zdvořilá. Je to daleko od pláže. Paní ubytovatelka byla milá a velmi nápomocná.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 2,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Pohodlný pokoj. Chyběla nám rychlovarná konvice, abychom si v posteli uvařili kávu nebo čaj a nemuseli nutně používat bar

Strava
Různá chutná jídla. Každý si najde něco pro sebe

Služby hotela
Tato služba byla užitečná a zdvořilá

Pláž
Pláž je daleko a my jsme ji nevyužili

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Karol K.

Hodnotenie 4,7 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 24.2. - 2.3.2024 Hodnotené: Marec 2024

The Olive Tree Hodnotenie: 4/5 Cyprus, Severný Cyprus

Velmi příjemný pobyt. Hotel se nachází v blízkosti pláže a vysokých hor. Jídlo je velmi chutné a má velký výběr jídel - každý by si zde měl najít to své. Velmi milá a profesionální obsluha. Jedinou nevýhodou je, že i přes upozornění "nerušit" byl pokoj každý den uklizen.

Velmi příjemný pobyt. Hotel se nachází v blízkosti pláže a vysokých hor. Jídlo je velmi chutné a má velký výběr jídel - každý by si zde měl najít to své. Velmi milá a profesionální obsluha. Jedinou nevýhodou je, že i přes upozornění "nerušit" byl pokoj každý den uklizen.

Ubytovanie 4,8 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytovanie
Hotelový pokoj byl velmi pohodlný a útulný. Manuálně ovládaná klimatizace. Koupelna byla perfektní. Jen je potřeba pamatovat na adaptér do elektrické zásuvky - jsou anglického typu se třemi otvory.

Strava
Jídlo je velmi chutné a rozmanité, zejména vegetariáni, je z čeho vybírat.

Služby hotela
Velmi pěkný a efektivní servis. Jediným mínusem je, že, jak jsem již zmínil, i přes upozornění na nerušit personál vcházel do místnosti každý den.

Pláž
V únoru jsem byl mimo sezónu, takže jsem na pláž nešel. V sezóně jezdí na pláž kyvadlový autobus.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Zákazník nechcel zverejniť svoje meno

Hodnotenie 1,1 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 28.6. - 5.7.2023 Hodnotené: Júl 2023

The Olive Tree Hodnotenie: 4/5 Cyprus, Severný Cyprus

Na odpočinek bohatě stačí ale na turistiku ne, hotel je na hodně nepřístupné lokalitě v menším městečku.

Na odpočinek bohatě stačí ale na turistiku ne, hotel je na hodně nepřístupné lokalitě v menším městečku.

Ubytovanie 2,3 / 5

Strava 0,5 / 5

Okolie 0,5 / 5

Cena 1,0 / 5

Ubytovanie
Ubytování průměr, neurazíš ani nenadchne, nábytek už něco zažil a pokoj vypuzoval divné zápachy, se zavřeným oknem tam nešlo zůstat, koupelna byla velice pěkná ale zbytek ani ne.

Strava
Stravování byla katastrofa, jídla bez chuti a bez kvality, nevím jestli je to vina hotelu nebo to je na Kypru standard ale najíst se byla občas výzva.

Služby hotela
Obsluha byla vstřícná a pomohli nám s čím jsme potřebovali, pár nepříjemných lidi tam bylo ale kde někdo takovej není :)

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Lenka K.

Hodnotenie 4,1 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

The Olive Tree Hodnotenie: 4/5 Cyprus, Severný Cyprus

Velmi prijemny hotel, boli sme ubytovani v malych bungalovoch s vlastnym sedenim a vyhladom na zahradu. Bazen, restauracia a udrziavana zahrada su sucastou arealu.

Velmi prijemny hotel, boli sme ubytovani v malych bungalovoch s vlastnym sedenim a vyhladom na zahradu. Bazen, restauracia a udrziavana zahrada su sucastou arealu.

Ubytovanie 3,8 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytovanie
Kvalita ubytovania zodpoveda fotografiam, izby su dobreho standardu. Len treba pocitat s tym, ze v skutocnosti izby vyzeraju trochu starsie ako na fotografiach. Treba pocitat s tym, ze Wifi pripojenie nie je 100% stabilne na izbach.

Strava
Kuchyna bola fantasticka. Velky vyber teplych aj studenych jedal na ranajky a vecere. Kazdy vecer ina ponuka jedal. Vynikajuce dezerty. Na ranajky nam na poziadanie pripravili omelety.

Služby hotela
V sobotu vecer sa konal ´Gala vecer´, vecera bola v areali hotela namiesto hlavnej restauracie, bohata ponuka jedal, kulturny program. Cyperske a turecke tance, ohnova sou, orientalny tanec boli sucastou vecerneho programu.

Pláž
Na strankach cestovnej kancelarie stoji, ze hotel je vzdialeny 2 km od plaze. Tento udaj je velmi nepresny. Na plaz sa da dostat len minibusom, ktory zabezpecuje hotel 4 x za den. Busom to trva cca 15 minut. Kupat sa da na malej hotelovej plazi hotela Oscar Resort. Kto ocakava siroku piesocnatu plaz bude sklamany. Hotel Vuni palace, vzdialeny len kusok od Oscar Resort ponuka lepsie miesto na kupanie. Do mora sa vchadza po schodoch. Voda je vsak uplne priezracna, krajsie more som nevidela. Po tejto stranke bolo kupanie naozaj zazitok.

Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 24 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať