Salamis Bay Conti Resort Hodnotenie: 5/5
od 600 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 600 € za os.
od 748 € za os.
od 1 058 € za os.
od 1 498 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 78 hodnotení)
172. najlepšie hodnotený z 334 hotelov v Cyprus
Dana H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2025
Top dovolenka????
Top dovolenka????
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jirsakova P.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2024
Nádherný hotel a nádherná dovolená
Nádherný hotel a nádherná dovolená
pláž nádherná, uklizená, lehátka ,podložky, slunečníky i ručníky byly zdarma. V moři občas byl nepořádek( pytlíky, igelity....,ale když jsem šla z moře vždy jsem vše vzala a celý den bylo krásně čisté. Pláž byla udržovaná a plážový bar byl pecka, vše zdarma a milá obsluha.
Stravatak strava byla nejlepší co jsem kdy a kde jedla, maso výborný, byly i mořské plody, polevky luxus, spoustu salátů a největší pochvala bylo sladké, tolik druhů dortíku , lepší jsem nikdy nejedla....velké díky posílám kuchařům
Ubytovanieubytování bylo nádherný, čistý, prostorný, vždy doplněná voda na pokoj i úklid....velká spokojenost
Službyvšichni byli moc příjemní, recepční vždy ochotně poradili
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Dana H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2025
Top dovolenka????
Top dovolenka????
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Milan K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2024
Organizace stran INVIE dokonalá, všchni pracovníci, kteří mi před odjezdem poskytovali informace dokonalí, ochotní, přesní a rychlí!!! A to i o víkendu!! Podklady vyčerpávající, nemáme jazykové problémy, ale vše bylo i v češtině, by´t to byl zájezd přes německou cestovku.
Organizace stran INVIE dokonalá, všchni pracovníci, kteří mi před odjezdem poskytovali informace dokonalí, ochotní, přesní a rychlí!!! A to i o víkendu!! Podklady vyčerpávající, nemáme jazykové problémy, ale vše bylo i v češtině, by´t to byl zájezd přes německou cestovku.
Přístupy dobré, ale nepořádek všude, hotel asi starší, by´t velmi hezký a v krásné zahradě.
StravaStrava nic moc, ze zeleniny jen okurky a olivy nejnižší kvality, které nebyly k jídlu. Jenom velmi kvalitní sýry a vajíčka. Ale na to jsme coby zkušení cestovatelé zvyklí, každá země má jiné možnosti, to nám nevadí!! S tím se asi v chudém Kypru nic dělat nedá.
UbytovanieTady trochu problém, je to prostě jiná kultury čistoty, pořádku atp. V noci jsme dostali moc špatný pokoj, který měl sice velkou místnost, WC a koupelnu a terasu - v přízemí, ale spát se chodilo do patra. Schodiště mělo v nejužší části 55 cm a v noci pro starší lidi a vůbec - špatné!! Tak první noc bez spánku. Ráno byli ochotní k výměně, ale když jsme se zase přesunuli, tak v pokoji pouze 2 postele. Ale už v pěkn´é nové části hotelu. Tak znova o pár pokojů dál, a to už bylo OK, výhled do moc pěkné zahrady a do moře. Nicméně trochu trápení a času to vzalo. Ale na kvalitě zájezdu stran IVNIE nebyl problém!
SlužbyOchotní, nebyl problém. Německy - by´t Němců bylo nejvíce - neumějí, anglicky to šlo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jirsakova P.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2024
Nádherný hotel a nádherná dovolená
Nádherný hotel a nádherná dovolená
pláž nádherná, uklizená, lehátka ,podložky, slunečníky i ručníky byly zdarma. V moři občas byl nepořádek( pytlíky, igelity....,ale když jsem šla z moře vždy jsem vše vzala a celý den bylo krásně čisté. Pláž byla udržovaná a plážový bar byl pecka, vše zdarma a milá obsluha.
Stravatak strava byla nejlepší co jsem kdy a kde jedla, maso výborný, byly i mořské plody, polevky luxus, spoustu salátů a největší pochvala bylo sladké, tolik druhů dortíku , lepší jsem nikdy nejedla....velké díky posílám kuchařům
Ubytovanieubytování bylo nádherný, čistý, prostorný, vždy doplněná voda na pokoj i úklid....velká spokojenost
Službyvšichni byli moc příjemní, recepční vždy ochotně poradili
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Petr V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Dlouhá cesta z letiště a zpět.
Ubytování a pláž bez připomínek.
Poblíž hotelu žádná zajímavá místa k prohlídce, okolí "mrtvé", jen rozptýlené univerzální malé obchody, žádné restaurace apod.
Exkurze po ostrově kvalitní včetně "města duchů".
Dodnes (11 měsíců) čekáme na vrácení rozdílu v ceně původně objednaného a náhradního hotelu.
Dlouhá cesta z letiště a zpět.
Ubytování a pláž bez připomínek.
Poblíž hotelu žádná zajímavá místa k prohlídce, okolí "mrtvé", jen rozptýlené univerzální malé obchody, žádné restaurace apod.
Exkurze po ostrově kvalitní včetně "města duchů".
Dodnes (11 měsíců) čekáme na vrácení rozdílu v ceně původně objednaného a náhradního hotelu.
Pláž v areálu hotelu, dostupná přes vzrostlou zahradu, lehátek na molu dostatek, na pláži ne. Pláž pro děti vhodná písčitá s postupným svažováním do moře. Pro plavání přímý přístup do hlubší vody přes molo. Plavčík přítomen po většinu dne.
Šnorchlování nic moc, molo je očividně nové, takže kameny zatím nestačily obrůst.
Snídaně bohaté, více jsme neměli objednáno.
V baru se k večeři něco našlo.
Poblíž hotelu žádné restaurace pro širší nabídku stravy.
Pokoj prostorný, málo úložných prostor, klima v ceně funkční.
SlužbyBěžné v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Markéta F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2024
Celkový dojem dobrý,až na tu pláž. Delegát tvrdil,že se dá všude platit eurama,ale není to pravda.Všude chtěli turecké liry.
Celkový dojem dobrý,až na tu pláž. Delegát tvrdil,že se dá všude platit eurama,ale není to pravda.Všude chtěli turecké liry.
Pláž menší, málo lehátek a na pláži v písku vajgle. Pláž nás zklamala.
StravaStrava luxusní zákusky výborné.
UbytovaniePokoj jsme měli hezký a každý den úklid.
SlužbyTak jak to má být.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...