Hotel Merit Crystal Cove

Hodnotenie: 5/5

Cyprus, Severný Cyprus, Kyrenia (Girne)

od 2 230 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 37 561

miesto:
Hotel sa nachádza na severe krásneho ostrova Cyprus medzi horou Five Finger a Stredozemným morom. Centrum Kyrenie je vzdialené približne 10 km a letisko Ercan približne 45 km.

Zariadenie:
V 6-poschodovej hlavnej budove a 4-poschodovej prístavbe je hosťom k dispozícii 307 nefajčiarskych izieb. Priateľský personál na recepcii vám rád pomôže s akýmikoľvek otázkami. O pohodlný pobyt sa postarajú služby ako úschovňa batožiny, bezpečnostná schránka, zmenáreň a bankomat. Wi-Fi je v hoteli k dispozícii zdarma. Ubytovanie ponúka celý rad bezbariérových zariadení. Dom má bezbariérový prístup a výťah. Na nákupy a prechádzky je možné využiť obchod so suvenírmi a ďalšie obchody. Súčasťou areálu hotela je krásna záhrada a detské ihrisko. Hosťom je k dispozícii garáž a parkovisko na parkovanie svojich áut. Medzi ďalšie služby patrí požičovňa áut, transferová služba, izbová služba za poplatok, budenie telefónom, práčovňa, kaderníctvo, hotelový lekár a súkromný kyvadlový autobus.

Ubytovanie:
Klimatizácia a kúrenie zabezpečujú príjemnú klímu v izbách. Väčšina izieb má balkón alebo terasu. Izby s kobercom majú manželskú posteľ. K dispozícii je aj trezor a písací stôl. K dispozícii je tiež mini chladnička a príslušenstvo na prípravu čaju/kávy. Telefón s priamou voľbou, TV so satelitným/káblovým príjmom a WiFi (zdarma) ponúkajú ten najlepší dovolenkový komfort. V kúpeľni so sprchovacím kútom a vaňou nájdete sušič vlasov a župany. Špeciálnym prvkom je výber uterákov v kúpeľniach. Je možné si rezervovať bezbariérové izby. Pre rodičov s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport/zábava:
Kým dospelí si zaplávajú pár kôl vo vonkajšom bazéne, deti si prídu na svoje v brodisku. Ležadlá pod slnečníkmi na terase pozývajú k odpočinku. Osviežujúce nápoje sú ponúkané v bare pri bazéne. Ubytovanie ponúka veľmi rozsiahly outdoorový športový program s tenisom, plážovým volejbalom, volejbalom a basketbalom, ako aj jazdou na koni za poplatok. Posilňovňa a stolný tenis sú súčasťou hotelových športových a voľnočasových aktivít. Hotel má wellness centrum s kúpeľmi, saunou, parným kúpeľom a hammamom. Platené: masáže. Animačný program, detský klub a kasíno sa postarajú o tú najlepšiu zábavu vo voľnom čase.

Jedlá:
Na výber sú rôzne možnosti stravovania, ako je klimatizovaná reštaurácia, raňajková miestnosť a bar Osviežujúce nápoje v plážovom bare sa postarajú o chvíle dobrej nálady. Ubytovanie ponúka all inclusive a all inclusive špeciálne rezervovateľné stravovacie služby. V ponuke sú raňajky, obedy a večere. Na požiadanie sú pripravené detské menu a halal jedlá. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú pre hostí v cene.

Kreditné karty:
V dome sú akceptované nasledujúce kreditné karty: Visa a MasterCard.

Len hotelové rezervácie:
Upozorňujeme, že všetci hostia, ktorí nemajú bydlisko v EÚ, môžu mať problémy s registráciou v hoteli, najmä v prípade „rezervácií len pre hotel“ v cieľovej oblasti. V takom prípade sú hotelieri oprávnení požadovať doplatok na mieste alebo odmietnuť rezerváciu!

Vybavenie, služby, zábava a športové ponuky v zimnej sezóne:
V zimnej sezóne (zvyčajne začiatok novembra až koniec marca/polovica apríla) a v skorej a neskorej sezóne (apríl a október) nie sú niektoré z tu uvedených zariadení k dispozícii vôbec alebo sú k dispozícii len obmedzenom rozsahu v dôsledku poveternostných podmienok alebo nízkeho počtu návštevníkov. Týka sa to najmä plážových a bazénových zariadení (slnečníky a ležadlá, móla na kúpanie, bary pri bazéne a na pláži), vonkajšej zábavy a športových aktivít (najmä vodné športy). V mnohých hoteloch sú bazény v zimných mesiacoch obsluhované alebo úplne vypustené, tobogany/aquaparky nie sú v prevádzke. Ponuka à la carte reštaurácií, snack reštaurácií a barov môže byť v zimnom období tiež obmedzená alebo môžu byť obmedzené servisné časy, namiesto bufetu je možné podávať jedlá formou menu. Vonkajšie večerné akcie sú zrušené alebo budú presunuté do interiéru. Minikluby sa často v zimnej sezóne neponúkajú vôbec alebo sa ponúkajú len počas školských prázdnin. Ak je v miestnosti klimatizácia, v zimných mesiacoch slúži ako kúrenie.

Vstupné požiadavky Severný Cyprus:
Na vstup do „Severocyperskej tureckej republiky“ cez letisko Ercan (ECN) potrebujú nemeckí občania (vrátane maloletých) cestovný pas alebo občiansky preukaz, ktorý je platný minimálne do odchodu z krajiny. Prísť môžu aj deti do 12 rokov   platný detský pas s fotografiou (štátna príslušnosť musí byť uvedená ako „nemecká“). Ak do krajiny vstúpite s občianskym preukazom, dostanete extra hárok so vstupnou pečiatkou, ktorý je potrebné pri odchode opäť predložiť. Na pobyty do 90 dní nie sú potrebné víza.

Upozorňujeme, že Severocyperská turecká republika nie je medzinárodne uznávaná ako nezávislý štát, takže let do Ercanu je možný len s medzipristátím v Turecku.

Pri vstupe do krajiny cez letisko Larnaca (LCA) potrebujú občania Nemecka (vrátane maloletých) platný cestovný pas alebo občiansky preukaz . Deti do 12 rokov môžu vstúpiť aj s platným detským pasom .

Občania EÚ môžu prekročiť demarkačnú líniu medzi Cyperskou republikou a severnou časťou na určených priechodoch v oboch smeroch, budú sa však konať pasové kontroly.

Občania iných krajín sa prosím informujte na Veľvyslanectve Tureckej republiky a Cyperskej republiky v Berlíne.

(Od januára 2024)
Lage:
Das Hotel liegt im Norden der wunderschönen Insel Zypern zwischen dem Fünf-Finger-Berg und dem Mittelmeer. Zum Zentrum von Kyrenia gelangen die Gäste nach etwa 10 km und zum Flughafen "Ercan" nach ungefähr 45 km.

Ausstattung:
In einem 6-stöckigen Haupthaus und einem 4-stöckigen Nebengebäude stehen den Gästen 307 Nichtraucherzimmer zur Verfügung. Das freundliche Personal an der Rezeption ist gerne bei allen Fragen behilflich. Serviceleistungen wie eine Gepäckaufbewahrung, ein Safe, eine Wechselstube und ein Geldautomat tragen zu einem komfortablen Aufenthalt bei. Im Hotel steht WLAN ohne Gebühr zur Verfügung. Die Unterbringung bietet eine Reihe behindertengerechter Annehmlichkeiten. Das Haus verfügt über rollstuhlgerechte Einrichtungen und einen Aufzug. Ein Souvenirshop und andere Geschäfte können zum Einkaufen und Bummeln genutzt werden. Ein schöner Garten und ein Spielplatz gehören zum Gelände des Hotels. Zum Parken ihres Autos stehen den Gästen eine Garage und ein Parkplatz zur Verfügung. Zu den weiteren Angeboten zählen eine Autovermietung, ein Transferservice, ein kostenpflichtiger Zimmerservice, ein Weckdienst, ein Wäscheservice, ein Friseur, ein Hotelarzt und ein eigener Shuttlebus.

Unterbringung:
Für angenehmes Raumklima in den Zimmern sorgen eine Klimaanlage und eine Heizung. In den meisten Zimmern ist ein Balkon oder eine Terrasse vorhanden. Die mit Teppichböden ausgestatteten Zimmer verfügen über ein Doppelbett. Außerdem sind ein Safe und ein Schreibtisch verfügbar. Auch ein Minikühlschrank und eine Tee-/Kaffeemaschine sind vorhanden. Besten Urlaubskomfort bieten ein Telefon mit Direktwahl, ein TV-Gerät mit Satelliten-/Kabelempfang und WiFi (ohne Gebühr). Im Badezimmer, mit einer Dusche und einer Badewanne ausgestattet, stehen für die Gäste ein Haartrockner und Bademäntel bereit. Als Besonderheit genießen die Gäste in den Badezimmern eine Auswahl an Handtüchern. Buchbar sind rollstuhlgerechte Zimmer. Für Eltern mit Kindern stehen Familienzimmer zur Verfügung.

Sport/Unterhaltung:
Während die Erwachsenen im Außenpool ein paar Runden schwimmen, kommen die Kinder im Planschbecken auf ihre Kosten. Zur Erholung laden Liegen unter Sonnenschirmen auf der Terrasse ein. An der Poolbar werden erfrischende Getränke angeboten. Die Unterbringung bietet ein sehr umfangreiches Outdoor-Sportprogramm mit Tennis, Beachvolleyball, Volleyball und Basketball sowie gegen Gebühr Reiten. Fitnessstudio und Tischtennis sind Teil des Sport- und Freizeitangebots des Hauses. Das Hotel verfügt über einen Wellnessbereich mit einem Spa, einer Sauna, einem Dampfbad und einem Hammam. Kostenpflichtig: Massage-Anwendungen. Ein Animationsprogramm, ein Miniclub und ein Casino sorgen für besten Freizeitspaß.

Verpflegung:
Es stehen verschiedene gastronomische Einrichtungen zur Auswahl, wie ein Restaurant mit Klimaanlage, ein Frühstückssaal und eine Bar. Erfrischende Drinks an der Strandbar sorgen für Wohlfühlmomente. Die Unterbringung bietet als buchbare Verpflegungsleistungen All-Inclusive und All-Inclusive-Spezial. Angeboten werden Frühstück, Mittagessen und Abendessen. Kindermenüs und Halal-Kost werden auf Wunsch zubereitet. Alkoholische und alkoholfreie Getränke sind für die Gäste inklusive.

Kreditkarten:
Folgende Kreditkarten werden im Haus akzeptiert: Visa und MasterCard.

Nur-Hotel-Buchungen:
Bitte beachten Sie, dass für alle Gäste ohne Wohnsitz in der EU vor allem bei "Nur Hotel Buchungen" im Zielgebiet Probleme beim Einchecken im Hotel auftreten können. In einem solchen Fall sind die Hoteliers dazu berechtigt, eine Nachzahlung vor Ort einzufordern oder die Buchung zurückzuweisen!

Einrichtungen, Service-, Animations- und Sportangebote in der Wintersaison:
In der Wintersaison (i. d. R. Anfang November bis Ende März/Mitte April) und in der Vor- und Nachsaison (April und Oktober) stehen witterungsbedingt oder aufgrund geringer Besucherzahlen einige hier aufgeführten Einrichtungen zum Teil gar nicht oder nur in beschränktem Umfang zur Verfügung. Dies gilt vor allem für Strand- und Pooleinrichtungen (Sonnenschirme und Liegen, Badestege, Pool- und Strandbars), Animations- und Sportangebote im Freien (insbesondere Wassersport). In vielen Hotels werden die Swimmingpools in den Wintermonaten gewartet bzw. komplett geleert, Wasserrutschen/Aquaparks sind nicht in Betrieb. Auch das Angebot an A-la-carte-Restaurants, Snackrestaurants und Bars kann in der Wintersaison reduziert oder die Servicezeiten können eingeschränkt sein, statt eines Buffets können die Mahlzeiten in Menüform serviert werden. Abendveranstaltungen im Freien entfallen bzw. werden in Innenräume verlegt. Miniclubs werden häufig in der Wintersaison gar nicht oder nur während Schulferienzeiten angeboten. Wenn zur Zimmerausstattung eine Klimaanlage gehört, dient diese in den Wintermonaten als Heizung.

Einreisebestimmungen Nordzypern:
Deutsche Staatsbürger (auch Minderjährige) benötigen für die Einreise in die "Türkische Republik Nordzypern" über den Flughafen Ercan (ECN) einen mindestens bis zur Ausreise gültigen  Reisepass oder Personalausweis. Kinder bis zu 12 Jahren können auch mit einem gültigen Kinderreisepass mit Lichtbild (als Nationalität muss "deutsch" vermerkt sein) einreisen. Bei Einreise mit Personalausweis erhalten Sie ein Extrablatt mit Einreisestempel, das bei der Ausreise wieder vorgelegt werden muss. Für Aufenthalte bis zu 90 Tagen ist kein Visum erforderlich.

Bitte beachten Sie, dass die Türkische Republik Nordzypern international nicht als eigenständiger Staat anerkannt ist, ein Flug nach Ercan daher nur mit einer Zwischenlandung in der Türkei möglich ist.

Bei Einreise über den Flughafen Larnaca (LCA) benötigen deutsche Staatsbürger (auch Minderjährige) einen gültigen Reisepass oder PersonalausweisKinder bis zu 12 Jahren können auch mit einem gültigen Kinderreisepass einreisen.

EU-Bürger dürfen die Demarkationslinie zwischen der Republik Zypern und dem Nordteil an bestimmten Übergängen in beide Richtungen überqueren, allerdings finden Passkontrollen statt.

Bürger anderer Staaten erkundigen sich bitte bei der Botschaft der Republik Türkei und der Republik Zypern in Berlin.

(Stand: Januar 2024)

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 50 m
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 45 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
 • Tenis Tenis áno
 • Fitness Fitness áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 27 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať