Salamis Bay Conti Resort Hodnotenie: 5/5
od 600 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 600 € za os.
od 748 € za os.
od 1 076 € za os.
od 1 498 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 8 hodnotení)
Martina N.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Moc pěkné, s přítelem jsme si to užili. Voda super, personal taky, pokoj s vyhledem na more - pecka :).
Jidlo dobré. V okolí hodně restaurací. Lidi příjemný a komunikativní.
Moc pěkné, s přítelem jsme si to užili. Voda super, personal taky, pokoj s vyhledem na more - pecka :).
Jidlo dobré. V okolí hodně restaurací. Lidi příjemný a komunikativní.
Bola táto recenzia užitočná? (10) (0)
Lucie Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Líbila se nám celková upravenost v okolí hotelu,klidné místo,jen nám vadily nahromaděné odpadky u moře které je vyplavilo a množství nanesených řas na mustku k moři.
Líbila se nám celková upravenost v okolí hotelu,klidné místo,jen nám vadily nahromaděné odpadky u moře které je vyplavilo a množství nanesených řas na mustku k moři.
dostupnost k moři byla výborná,jen to množství řas,přes které jsme museli přejít by se snad dalo občas odstranit,a ruzné zákoutí s nahromaděnými plastovými lahvemi a igelity také nebyl vábný pohled.
Stravase stravou jsme byli spokojeni,jen jsme nechápali jak je možné že k večeři jsme měli k pití pouze vodu ,což jsme u jiných zájezdu allinklusive nezažili.
Ubytovaniepokoj pusobil velmi utulně,přesto se nám zdá že by tam nemuseli být tři stoly a tolik židlí.
Službymyslím že tam není uklid na 1OO procent,nebot pouhá výměna ručníku není uklid.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (7) (0)
Filtrovať recenzie
Martina N.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Moc pěkné, s přítelem jsme si to užili. Voda super, personal taky, pokoj s vyhledem na more - pecka :).
Jidlo dobré. V okolí hodně restaurací. Lidi příjemný a komunikativní.
Moc pěkné, s přítelem jsme si to užili. Voda super, personal taky, pokoj s vyhledem na more - pecka :).
Jidlo dobré. V okolí hodně restaurací. Lidi příjemný a komunikativní.
Bola táto recenzia užitočná? (10) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Klidná a odpočinková dovolená
Klidná a odpočinková dovolená
Nedá se říct pláž,ale kamenné terasy pro slunění,přístup do vody po schůdcích
Každý si vybere...Egypt to ale není
UbytovaniePokoje velké a prostorné,koupelna by potřebovala trochu zrenovovat,jinak čisto.
SlužbyTrochu vázly,o pití v jídelně si musel každý požádat,jinak by pil holou vodu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)
Lucie Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Líbila se nám celková upravenost v okolí hotelu,klidné místo,jen nám vadily nahromaděné odpadky u moře které je vyplavilo a množství nanesených řas na mustku k moři.
Líbila se nám celková upravenost v okolí hotelu,klidné místo,jen nám vadily nahromaděné odpadky u moře které je vyplavilo a množství nanesených řas na mustku k moři.
dostupnost k moři byla výborná,jen to množství řas,přes které jsme museli přejít by se snad dalo občas odstranit,a ruzné zákoutí s nahromaděnými plastovými lahvemi a igelity také nebyl vábný pohled.
Stravase stravou jsme byli spokojeni,jen jsme nechápali jak je možné že k večeři jsme měli k pití pouze vodu ,což jsme u jiných zájezdu allinklusive nezažili.
Ubytovaniepokoj pusobil velmi utulně,přesto se nám zdá že by tam nemuseli být tři stoly a tolik židlí.
Službymyslím že tam není uklid na 1OO procent,nebot pouhá výměna ručníku není uklid.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (7) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.