Agnieszka Śleboda
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělý hotel, pár metrů od pláže, čisté a bezvadné služby
Skvělý hotel, pár metrů od pláže, čisté a bezvadné služby
Pláž je trochu zanedbaná, hodně odpadků, ale možná proto, že byla mimo sezónu
StravaV hotelu jsme měli pouze snídani, ale žádné stížnosti, vynikající čerstvý pomerančový džus, čerstvé ovoce a zelenina a teplý chléb
UbytovanieČistý a přesně podle popisu
SlužbyJá ne
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)






