Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2026
Krásná dovolená využitá na maximum - výlety, turistika, plavání v bazénu na hotelu.
Počasí nic moc, ale jako poznávačka super.
V létě asi krásné koupání.
Krásná dovolená využitá na maximum - výlety, turistika, plavání v bazénu na hotelu.
Počasí nic moc, ale jako poznávačka super.
V létě asi krásné koupání.
Krásná, lehátka, bohužel studené moře (únor).
WC i občerstvení,.
Pololpenze - naprosto dostačující. Bohatý výběr, večeře o 4 chodech. Jídlo výborné.
UbytovaniePerfektní, denně čisté ručníky, toal. papír i úklid.
Klidný, čistý hotel s příjemným personálem.
skvělá lokalita, bus místní MHD přímo před hotelem.
Mimo sezonu klid, málo lidí.....
Bazén zdarma i s půjčením ručníku - prázdný, paráda.
Možnost využít posilovnu - nevyužila jsem.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







