od 623 EUR za osobu

Vyberte termín

Ponuky termínov

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 55 560

Poloha

Elegantný, živý hotelový rezort je situovaný v pokojnejšej okrajovej časti malebného letoviska Paphos (4 km od centra), v tesnej blízkosti peknej piesočnatej pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia priamo v hoteli alebo v centre historického mestečka Paphos, ktoré je pohodlne dostupné miestnou dopravou (obchody, taverny, tradičný trh, historické pamiatky, požičovne automobilov, športoviská, galérie, turistické atrakcie). Medzinárodné letisko Paphos je vzdialené 10 km.

Vybavenie

Novo zrekonštruovaný plážový rezort disponuje 422 izbami rozmiestnenými v modernej budove s nádherným panoramatickým výhľadom na more. Klientom je k dispozícii impozantná vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácia, kaviareň, diskotéka, nákupná pasáž, internetový kútik (za poplatok), WiFi pripojenie (za poplatok), spoločenská miestnosť so satelitnou TV, konferenčná miestnosť (moderná audiovizuálna technika), herňa, práčovňa (za poplatok), sauna, masážny salón, kaderníctvo, kozmetický salón, posilňovňa, úschovňa batožiny, požičovňa automobilov, vnútorný vyhrievaný bazén, veľký vonkajší bazén, detský bazén, zábavné centrum so šiestimi šmykľavkami , snack bar pri bazéne, opaľovacia terasa (lehátka a slnečníky zadarmo), detské ihrisko, mini klub, športoviská a parkovisko.

Ubytovanie

Komfortne zariadené (novo zrekonštruované), priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitnou TV, minibarom (konzumácia za poplatok), trezorom (za poplatok) a balkónom (výhľad na more alebo do okolia). Priestrannejšie rodinné izby s možnosťou ubytovania až pre 5 osôb sú na vyžiadanie. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie. WiFi na izbe je k dispozícii za poplatok. Izby s bočným a priamym výhľadom na more sú na vyžiadanie (za poplatok). Všetky izby sú nefajčiarske.

Strava

All inclusive stravovanie od 10:00 do 24:00 je možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela a obnáša plnú penziu formou bohatého bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie (pečivo, zákusky, káva, čaj, ovocie), neobmedzené množstvo rozlievaných alkoholických (pivo, víno, vodka, rum, likéry, whisky, miešané nápoje) a nealkoholických nápojov miestnej výroby. Ostatné alkoholické nápoje vo fľašiach, turecká káva a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Pre deti je k dispozícii detský bufet. Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie (dlhé nohavice u mužov). Hotel organizuje pravidelné tematické večere.

Služby

Rozsiahly hotelový rezort si získava svojich hostí polohou neďaleko krásnej pláže, elegantným ubytovaním, veľmi pestrou ponukou služieb a ich vynikajúcou úrovňov. Zabezpečuje pravidelné veľmi bohaté animačné programy pre deti (súťaže, kreatívne dielne, športové hry, kvízy, mini klub, ihrisko, detský bazén, vodné centrum so šmykľavkami a tobogánom) i dospelých a zábavné večerné show (cyperskej večery, karaoke). Umožňuje športové aktivity ako napr. Cvičenie vo fitness, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, boccia, šípky, stolný tenis, tenis, basketbal, lukostreľbu, biliard, badminton, plávanie a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži (za poplatok). Pre relaxáciu je určená sauna, vírivka, solárium, parný kúpeľ a masážny salón s bohatou ponukou masáží.

Služby za poplatek

Internet, práčovňa, požičovňa automobilov, masážny salón, kozmetický salón, izby s výhľadom na more, práčovňa, elektronické hry, vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Pekná, široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a sezónnou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok - loďky, vodné bicykle, windsurfing, plážový volejbal, kite surfing, vodné lyžovanie, paragliding, jazdy na banánoch, potápanie) sa nachádza priamo pred hotelom . Klientom sú k dispozícii služby plážového baru a lehátka so slnečníkmi (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 250 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 3 km
 • Vzdialenosť od letiska 90 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Golf áno
 • Cesta okolo hotela áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Mesto plné cenných historických pamiatok, miesto zastavenia Richarda Levie srdce, mesto, ktoré dalo svetu bohyňu lásky Afrodité. To všetko a omnoho viac je Páphos. 
So svojimi 40 tisícmi obyvateľov sa rozkladá na juhozápade ostrova. Jeho história siaha až do 4. storočia p.n.l., kedy bol založený Néa Páphos (Nový Páfos). Obyvatelia pôvodne žili na vŕšku nad pobrežnou rovinou v mieste dnešnej dediny Koúklia, Kráľ Nikókles však strategicky premiestnil mesto nižšie, čo mestu hospodársky i ekonomicky veľmi prospelo, veď miestny prístav je najbližším cyperským prístavom od Talianska. Vzhľadom na to, že pobrežná rovina je chránená pred nepriaznivým počasím okolitými kopcami, sú tu veľmi mierne zimy a pôda tu ponúka možnosť pestovania výnimočne chutných banánov, taktiež vďaka umelému zavlažovaniu. 
Miesto bolo pomerne dlhú dobu uzatvorené pred svetom, turistom sa otvorilo až po postavení letiska v polovici 80. rokov. Od tej doby tu môžu turisti obdivovať, čo zanechala história, a že je z čoho vyberať, nie nadarmo je celé mesto pod ochrannou UNESCA. Nájdete tu zmes kresťanských kostolíkov, ale i moslimských stavieb, mozaiky, antické ruiny, moderné hotely, ale i prosté domčeky miestnych obyvateľov. Celé mesto obklopujú zrúcaniny kedysi vysokých hradieb, zničených zemetrasením. Medzi najznámejšie pamiatky patrí mozaika z 3. a 5. storočia, niektoré z nich môžete vidieť v Dionysovom a Ainovom dome alebo v Theseusovej vile. Ďalšou zaujímavou pamiatkou je hrobka Agia Salomini, ktorá bola v 12. storočí používaná aj ako kostol. V hore Fabrica sú ukryté kresťanské katakomby plné stále viditeľných fresiek, ktoré dýchajú dávnymi dobami. V okolí mesta sú početné skaliská, ktoré skrývajú hrobky dávnych kráľov a pri ich návšteve je vám ako bonus ponúknutý nezabudnuteľný výhľad na morskú hladinu. Petra tou romiou, alebo Afroditin útes, je údajne miesto, kde sa z morskej peny táto bohyňa zrodila. Miestni ju uctievajú nie ako sochu, ale v podobe oválneho kameňa. 
Aj keď mesto nemá k dispozícii mnoho pláží, turistický život sa odohráva prevažne pri mori. O niečo vyššie, v horných častiach mesta si žijú miestni domorodci, takmer nedotknutí týmto ruchom, so svojimi každodennými starosťami. Tu môžete spoznať ozajstný cyperský život. 
 • Vzdialenosť od pláže 250 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 3 km
 • Vzdialenosť od letiska 90 km