Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Louis Ledra Beach

Cyprus, Paphos (Pafos), Paphos

Viac o ubytovaní

od 399 za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 73 937

Poloha

Veľmi dobre vedený plážový rezort je situovaný na pokojnom mieste, priamo pri krásnej piesočnatej pláži, len 4 km od centra malebného historického mesta Paphos. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia priamo v hoteli alebo v centre letoviska, ktoré je pohodlne dostupné miestnou dopravou (obchody, taverny, bary, historické pamiatky, galérie, kaviarne, požičovne automobilov a motocyklov, turistické atrakcie, športoviská). Medzinárodné letisko Paphos je vzdialené 12 km.

Vybavenie

Obľúbený hotelový rezort disponuje 269 izbami rozmiestenými v hlavnej budove a priľahlej depandancii, obklopenej zeleňou. Klientom je k dispozícii moderná vstupná hala s recepciou, zmenárňou, trezory a lobby barom, turistické informácie, výťahy, hlavná reštaurácia, štýlové a la carte reštaurácie (cyperská, orientálne, talianska), kaviareň, internetový kútik (za poplatok), WiFi pripojenie (za poplatok), obchodná arkáda, spoločenská miestnosť so satelitnou TV, 4 konferenčné miestnosti (kapacita 160 osôb, moderná audiovizuálna technika), herňa, práčovňa (za poplatok), fitness centrum, kaderníctvo, masážny salón, kozmetický salón, sauna, solárium, vnútorný vyhrievaný bazén, úschovňa batožiny, požičovňa automobilov, veľký vonkajší bazén, relaxačný bazén (len pre dospelých), detský bazén, snack bar pri bazéne, opaľovacia terasa (lehátka a slnečníky zadarmo), detské ihrisko, mini klub, športoviská a parkovisko.

Ubytovanie

Elegantne zariadené, vzdušné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitnou TV, minibarom (konzumácia za poplatok) alebo chladničkou, trezorom (za poplatok) a balkónom (výhľad na more alebo do krajiny). Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie (zdarma). WiFi na izbe je k dispozícii za poplatok. Izby s bočným a priamym výhľadom na more a luxusne zariadené suity sú na vyžiadanie (za poplatok). Všetky izby sú nefajčiarske.

Strava

All inclusive stravovanie od 10:00 do 23:00 je možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela a obnáša plnú penziu formou bohatého bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie (pečivo, zákusky, sendviče, hamburgery, káva, čaj, zmrzlina), neobmedzené množstvo rozlievaných alkoholických (pivo, víno, vodka, rum, likéry, whisky, miešané nápoje) a nealkoholických nápojov miestnej výroby. Ostatné alkoholické nápoje vo fľašiach, turecká káva a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Hotel organizuje pravidelné tematické večere. Pre deti je k dispozícii detský bufet. Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie (dlhé nohavice u mužov). Hostia môžu (po predchádzajúcej rezervácii) povečerať tiež v niektorej z hotelových a la carte reštaurácií.

Služby

Komfortný prázdninový rezort si získava svojich hostí moderným zázemím pre kongresovú turistiku, polohou priamo pri krásnej pláži, príjemným relaxačným zázemím i vynikajúcou úrovňou poskytovaných služieb. Zabezpečuje pravidelné animačné programy pre deti (karaoke, športové hry, súťaže, kreatívne dielne, kvízy, ihrisko, detský bazén) i dospelých a zábavné večerné show (bingo, karaoke, tanečné večery, tematické večery). Umožňuje športové aktivity ako napr. Cvičenie vo fitness, aerobik, lukostreľbu, volejbal, basketbal, tenis, stolný tenis, šípky, vodnú gymnastiku, vodné pólo, a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži (za poplatok). Pre relaxáciu je určená sauna, vírivka, parný kúpeľ, kozmetický salón, kaderníctvo, fitnes centrum a relaxačný bazén s opaľovacou terasou.

Služby za poplatek

Internet, fitnes centrum, sauna, masáže, šípky, biliard, práčovňa, požičovňa automobilov, vodné športy na pláži.

Pláž

Pekná, privátne piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a sezónnou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok) sa nachádza priamo pred hotelom. Klientom sú k dispozícii služby plážového baru a lehátka so slnečníkmi (zdarma).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od letiska 11 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Golf áno
 • Surfovanie áno
 • Cesta okolo hotela áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,5/5
Invia

Skvelé (23 hodnotení)

Ubytovanie 4,6/5

Strava 4,7/5

Okolie 4,2/5

Cena 4,2/5

76. najlepšie hodnotený z 1211 hotelov v Cyprus

Jana Swadoschová

Hodnotenie 4,7/5
Byli jsme spokojeni, byla to příjemná a bezproblémová dovolená. Delegátku jsme však viděli jen při příjezdu, organizace transferu byla na jedničku, je
Celkové hodnotenie

Byli jsme spokojeni, byla to příjemná a bezproblémová dovolená. Delegátku jsme však viděli jen při příjezdu, organizace transferu byla na jedničku, jen během pobytu by bylo milé, kdyby nás kontaktovala a podala nám informace jak se po letovisku pohybovat, co stojí za shlédnutí a podobně. Ale vzhledem k tomu ,že v hotelu byli zaměstnáni slováci a poláci, informace jsme získali tedy tam. Takže jsme si poradili a vlastně žádný problém nebyl. Celkově jsme byli moc spokojeni.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 3,9/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Bylo příjemné.

Strava
Byla výborná a pestrá.

Služby hotela
Bez připomínek, všichni byli milí a ochotní.

Pláž
Horší vstup do moře, čistota pláže a moře nic moc. Pro děti bych nedoporučovala.

Celkový dojem
Příjjemná dovolená.

Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)

Zuzana Kákošová

Hodnotenie 4,6/5
Dovolenka splnila našu predstavu, ubytovanie, služby a celková kvalita hotela a prostredia bola na vysokej úrovni.
Celkové hodnotenie

Dovolenka splnila našu predstavu, ubytovanie, služby a celková kvalita hotela a prostredia bola na vysokej úrovni.

Ubytovanie 4,8/5

Strava 5,0/5

Okolie 4,0/5

Cena 4,5/5

Ubytovanie
Po prvej noci sme žiadali vymeniť izbu, pretože v jej tesnej blízkosti bola zrejme nejaká strojovňa, ktorá permanentne hučala, ale hotel nám bez najmenších problémov vyšiel v ústrety a izbu nám vymenil. Inak sme nezaregistrovali žiadny problém.

Strava
Strava bola vynikajúca, pestrá ponuka, v jedálni milý personál. To sa týklalo aj stravy v plážovom bare. Vôbec celé služby all inclesive boli na veľmi dobrej úrovni.

Služby hotela
Hotel veľmi dobre udržiavaný, pomerne veľké izby. Upratovanie bezvadné. Aj klientela hotela príjemná, zväčša Angličania a zopár Rusov, dôsledné dodržiavanie hočného kľudu, takže sa dalo nerušene oddychovať.

Pláž
Hotelová pláž bola zväčša kamenistá s náročnejším vstupom do mora (ale to je pre cyperské pláže obvyklé). Dostatočný počet ležadiel aj slnečníkov. Hotelová záhrada s trávnikom bola vzdialená iba zopár metrov od mora, veľa zelene, rovnako ako pláž dobre udržiavaná.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Tibor

Hodnotenie 4,4/5
Skvelá dovolenka, pekné prostredie, tichý hotel, skvelé služby, prvotriedny delegát
Celkové hodnotenie

Skvelá dovolenka, pekné prostredie, tichý hotel, skvelé služby, prvotriedny delegát

Ubytovanie 4,8/5

Strava 4,5/5

Okolie 4,0/5

Cena 4,0/5

Ubytovanie
Veľmi dobré, moderne zariadený hotel, plne klimatizovaný, čistota, poriadok, veľmi úslužný personál, vzorový servis pri konzumácii stravy

Strava
Chutná, každý si dokázal vybrať z toho najlepšieho

Služby hotela
úslužný personál, čistota, poriadok, skvelé.

Pláž
Jediným nedostatkom je prístup do mora. Pláž je piesková, vstup do mora sú kamene. Vyriešili sme to cez plávajúce mólo vedľajšieho hotela vzdialeného cca 30 m od hotelovej pláže.

Na pláži boli umiestnené iba dva rady slnečníkov s lehátkami - nie veľa, ale úplne postačujúce z dôvodu, že všetci hostia sa tlačili okolo troch hotelových bazénov. Plážový bar - obsluha bez čakania.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Alena Veisová

Hodnotenie 4,0/5
Dovolená se nám moc líbila. V tomto hotelu převažovala zahraniční klientela, málo Čechů. Plánované výlety na pa- mátky se však neuskutečnily.... byli jsme sami .... Jen vstup do moře by se měl vylepšit. Celkově se nám dovolená vydařila k plné spokojenosti.
Celkové hodnotenie

Dovolená se nám moc líbila. V tomto hotelu převažovala zahraniční klientela, málo Čechů. Plánované výlety na pa-

mátky se však neuskutečnily.... byli jsme sami .... Jen vstup do moře by se měl vylepšit. Celkově se nám dovolená

vydařila k plné spokojenosti.

Ubytovanie 4,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 3,5/5

Cena 3,5/5

Ubytovanie
Ubytování v hotelu bylo příjemné a všude bylo čisto.

Strava
Stravování bylo na velmi dobré úrovni, personál vstřícný a usměvavý.

Služby hotela
Služby v hotelu byly na dobré úrovni.

Pláž
Pláž sice dostupná, moře čisté a osvěžující, ale vstup do moře zejména pro starší lidi, nebo postižené byl

nepříjemný, vzhledem k nerovnému terénu (prohlubně) .... obuv byla nutná...

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Jitka B.

Hodnotenie 3,9/5
Celkově hodnotíme dovolenou jako velmi vydařenou. I přes zklamání z hotelového pokoje bychom hotel určitě doporučili, celkový dobrý dojem převážil drobné nedostatky.
Celkové hodnotenie

Celkově hodnotíme dovolenou jako velmi vydařenou. I přes zklamání z hotelového pokoje bychom hotel určitě doporučili, celkový dobrý dojem převážil drobné nedostatky.

Ubytovanie 3,3/5

Strava 5,0/5

Okolie 4,0/5

Cena 4,0/5

Ubytovanie
Ubytování v hotelu nás zklamalo. Jednalo se o naší svatební cestu, proto jsme očekávali, že to bude zohledněno při přidělení pokoje. Uvedli jsme, že se jedná o svatební cestu do smlouvy a do hotelu jsme měsíc před cestou telefonovali s prosbou o hezký pokoj. Bohužel jsme dostali pokoj v suterénu s výhledem do rušné části hotelu, který nám byl na naši žádost vyměněn za pokoj v prvním patře s výhledem na parkoviště. Hotel nijak nezohledňuje upozornění na svatební cestu a pokud si klient nezaplatí pokoj s výhledem na moře, není šance tento pokoj dostat. Úroveň hotelového pokoje neodpovídá čtyřem hvězdičkám, a to ani zařízením ani kvalitou úklidových služeb. Co se týká ostatních místností v hotelu jako je lobby, restaurace (venkovní i vnitřní), bar, jsou na slušné úrovni, i když prostor pro renovaci by se našel i zde. Nejhezčí částí celého hotelu je venkovní restaurace s působivým výhledem na bazén a moře.

Strava
Jednoznačně nejlepší je na hotelu stravování. Program all inclusive nás nadchnul a předčil naše očekávání. Každý den v týdnu je v hlavní restauraci hotelu večeře s jiným typem kuchyně (italská, asijská, řecká,...) a je opravdu z čeho vybírat. Pozdní snídaně i snacky ve venkovní restauraci byly také na velmi dobré úrovni. Plážový bar funguje až do noci a v rámci all inclusive je možno dostat téměř všechny typy alkoholických i nealko nápojů.

Služby hotela
Personál hotelu je velmi příjemný, obzvlášť v baru a v restauraci jsme se setkali s velmi přátelskou obsluhou. Recepční by mohli být obecně lépe vybaveni znalostmi užitečných pro turisty (jízdní řády autobusů, otevírací doby obchodů apod.)

Na pokoji není žehlička. Klimatizace funguje dobře.

Skvělý je tým animátorů, který každý večer pořádá jinou show ve venkovním divadle, která je na velmi vysoké úrovni.

Pláž
Moře je velmi čisté a teplota vody byla příjemná. Překvapilo nás množství dlouhých seschlých řas na písku i živých v moři. Vstup do moře je velmi pozvolný. Pobřeží je hodně skalnaté, ale pláž je uměle písková, je jen potřeba dávat pozor na trčící kameny.

Plážová lehátka jsou zdarma, mohlo by jich být více, ale plavčík je ochotný na požádání donést lehátka od bazénu.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Mária I.

Hodnotenie 4,5/5
Cyprus je veľmi pekná krajina, kde je krásne počasie počas celého roka, preto doporučujeme navštíviť túto krajinu. Ako delegátku sme mali pani , ktorá bola veľmi milá a ochotná vo všetkom poradiť a pomôcť. Počasie bolo okolo 34 stupňov a voda v mori 28 stupňov, čo bolo veľmi príjemné. Celkové hodnotenie tejto dovolenky môžme hodnotiť ako veľmi dobré.
Celkové hodnotenie

Cyprus je veľmi pekná krajina, kde je krásne počasie počas celého roka, preto doporučujeme navštíviť túto krajinu. Ako delegátku sme mali pani , ktorá bola veľmi milá a ochotná vo všetkom poradiť a pomôcť. Počasie bolo okolo 34 stupňov a voda v mori 28 stupňov, čo bolo veľmi príjemné.

Celkové hodnotenie tejto dovolenky môžme hodnotiť ako veľmi dobré.

Ubytovanie 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolie 4,0/5

Cena 4,5/5

Ubytovanie
Hotel je na dobrej úrovni. Každý deň upratovanie izieb, výmena uterákov a výmena posteľného prádla počas pobytu. Izby sú veľmi útulné a čisté.

Strava
Strava v hoteli je veľmi dobrá a bohatá na ovocie a zeleninu. Pri strave all inclusive je táto ponuka veľmi rozmanitá, ktorá sa podáva aj počas dňa pri bazéne. A čo sa týka podávania alko a nealkoholických nápojov bol široký sortiment jak pri bazéne, tak aj pri plážovom bare, v bare v priamo v hoteli a aj v reštaurácií pri poskytovaní stravy. Takže právom si zaslúži naše hodnotenie 10 hviezdičiek.

Služby hotela
Lehátka pri bazéne a na pláži sú v cene /čo je tiež veľká výhoda/ a sú v dostatočnom množstve. Osušky za depozit 10,00 EUR a tiež adaptér za depozit 5,00 EUR.

Čo sa týka jazykových problémov nie sú vôbec, lebo sa stretnete v recepcii, v bare i v reštaurácií s veľmi ochotným a usmievavým personálom, či už z domácimi alebo aj s ukrajincami, poliakmi, bulharmi.

Klientmi hotela boli zväčša Angličania a Rusi, dôsledné dodržiavanie nočného kľudu bolo vynikajúce, oproti ostatných hoteloch v iných destináciach na Cypre.

Pláž
Pláž bola hneď vedľa hotela, čo bola veľká výhoda. Bola umelo zavezená hrubozrnným pieskom, ktorý bol odplavovaný vlnami, ktoré boli počas pobytu dosť často, tým vznikalo, že vstup do mora bol kamenistý a ťažšie dostupný. Týmto vstup do mora je právom doporučený cestovnou kanceláriou len s obuvou do vody.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Zuzana Kákošová

Hodnotenie 4,6/5
Dovolenka splnila našu predstavu, ubytovanie, služby a celková kvalita hotela a prostredia bola na vysokej úrovni.
Celkové hodnotenie

Dovolenka splnila našu predstavu, ubytovanie, služby a celková kvalita hotela a prostredia bola na vysokej úrovni.

Ubytovanie 4,8/5

Strava 5,0/5

Okolie 4,0/5

Cena 4,5/5

Ubytovanie
Po prvej noci sme žiadali vymeniť izbu, pretože v jej tesnej blízkosti bola zrejme nejaká strojovňa, ktorá permanentne hučala, ale hotel nám bez najmenších problémov vyšiel v ústrety a izbu nám vymenil. Inak sme nezaregistrovali žiadny problém.

Strava
Strava bola vynikajúca, pestrá ponuka, v jedálni milý personál. To sa týklalo aj stravy v plážovom bare. Vôbec celé služby all inclesive boli na veľmi dobrej úrovni.

Služby hotela
Hotel veľmi dobre udržiavaný, pomerne veľké izby. Upratovanie bezvadné. Aj klientela hotela príjemná, zväčša Angličania a zopár Rusov, dôsledné dodržiavanie hočného kľudu, takže sa dalo nerušene oddychovať.

Pláž
Hotelová pláž bola zväčša kamenistá s náročnejším vstupom do mora (ale to je pre cyperské pláže obvyklé). Dostatočný počet ležadiel aj slnečníkov. Hotelová záhrada s trávnikom bola vzdialená iba zopár metrov od mora, veľa zelene, rovnako ako pláž dobre udržiavaná.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 29 °C v noci 23 °C

 • Teplota vody 24 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 31 °C v noci 23 °C

 • Pondelok 30 °C v noci 24 °C

 • Utorok 29 °C v noci 24 °C

 • Streda 30 °C v noci 24 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December