Wiktoria Rybska
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Skvělý výlet, vracel jsem se do Polska s lítostí, že jsem musel toto krásné místo opustit…
Skvělý výlet, vracel jsem se do Polska s lítostí, že jsem musel toto krásné místo opustit…
Skalnaté, ale s atrakcemi jako motorový člun, banán atd. Byla tam lehátka, ale za malý poplatek.
StravaChutné, pro mě výběr nebyl moc velký, ale ani moc malý :)
UbytovanieHotel je čistý. Bazén je dobře udržovaný. Služby jsou opravdu sen.
SlužbyVelmi přátelská obsluha, ale ne panovačná. Když jsem požádal o pomoc, cítil jsem, že mi opravdu chtějí pomoci. Velmi zdvořilí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)



















