Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

od 784 EUR za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 62 898

Poloha

Elegantný hotelový rezort je situovaný priamo na peknej dlhej piesčitej pláži v blízkosti plážovej promenády s mnohými obchodíkmi , kaviarňami a tavernami . Známe letovisko Larnaca je vzdialené 8 km od hotela ( pohodlne dostupné miestnou dopravou ) . Transfer z medzinárodného letiska Larnaca trvá 20 minút . Hotel má ideálnu polohu pre poznávanie prírodných krás i historických pamiatok v okolí .

Vybavenie

Moderný hotelový rezort disponuje 193 izbami rozmiestnenými v modernej šesťposchodovej budove obklopenej starostlivo udržiavanou záhradou . Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácie ( cyperskej špeciality ) , internetový kútik ( za poplatok ) , WiFi pripojenie ( za poplatok ) , spoločenská miestnosť so satelitnou TV, práčovňa ( za poplatok ) , úschovňa batožiny , požičovňa automobilov, motocyklov a bicyklov , kozmetický salón, kaderníctvo , fitnes centrum , mini market , sauna , veľký vonkajší bazén, detský bazén , snack bar pri bazéne, opaľovací terasa ( sprchy , ležadlá a slnečníky zadarmo ) , detské ihrisko , mini klub, tenisové kurty , vírivka , športoviská a parkovisko .

Ubytovanie

Komfortne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek sú vybavené sociálnym zariadením ( vaňa alebo sprcha , toaleta , fén, župan, papuče ) , telefónom , klimatizáciou / kúrením, rádiom , satelitný TV , minibarom ( konzumácia za poplatok ) , trezorom ( zdarma ) , setom na prípravu kávy a čaju a balkónom . Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie ( zdarma ) . WiFi na izbe je k dispozícii za poplatok . Priestranné suity a prepojené rodinné izby sú na vyžiadanie ( za poplatok ) . Všetky izby sú nefajčiarske .

Strava

Raňajky formou bohatého bufetu . Hostia si môžu objednať večera formou bohatého bufetu ( nápoje za poplatok ) . Hotel organizuje pravidelné tematické večere . Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie ( dlhé nohavice u mužov ) . Hotel je vyhlásený svojou vynikajúcou kuchyňou .

Služby

Moderný plážový rezort si získava svojich hostí polohou priamo na peknej pláži , pestrou ponukou služieb a ich prvotriednou úrovňou. Zabezpečuje pravidelné tematické večery pre deti i dospelých a zábavné večerné show ( tanečné večery so živou hudbou , folklórne vystúpenia ) . Umožňuje športové aktivity ako napr . Cvičenie vo fitness centre, aerobik, vodnú gymnastiku , vodné pólo, stolný tenis , tenis, biliard, jazdy na bicykloch a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži ( za poplatok ) . Pre relaxáciu je určený kozmetický salón, kaderníctvo , sauna, vírivka , masáže a veľký vonkajší bazén s opaľovacou terasou . Neďaleke letovisko Larnaca ponúka bohaté možnosti relaxácie , zábavy i športového vyžitia ( taverny , bary , diskotéky , kaviarne , športoviská, tradičné trhy , požičovne automobilov a motocyklov ) .

Služby za poplatek

WiFi pripojenie , konzumácia z minibaru , tenis , fitnes centrum , vírivka , masáže , vodné športy na pláži , požičovňa bicyklov a automobilov, kaderníctvo , kozmetický salón .

Pláž

Pekná piesočnatá pláž s veľmi pozvoľným vstupom do mora a sezónnou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov ( za poplatok ) sa nachádza priamo pred rezortom . Klientom sú k dispozícii lehátka , matrace a slnečníky ( zdarma ) .

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od letiska 15 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Surfovanie áno
 • Potápačské centrum áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

04:00 h

Popis

Toto mesto zahalené rúškom tajomnej histórie a nesúcej zvláštne meno, je tretím najväčším mestom Cypru a zároveň významným obchodným, priemyselným a turistickým centrom. Nájdete tu prístav, letisko i marínu pre kotvenie jácht, rovnako ako aj bohato vybudovanú sieť hotelov, pretože z turistického ruchu mesto žije. 
Toto antické kráľovstvo založené Feničanmi v 9. storočí pred n.l. nieslo pôvodný názov Kítion. Dnešný názov mesta Larnaca vraj nie je príliš obľúbený, pravdepodobne totiž znamená čosi ako hrobka, sarkofág. V najbližšom okolí boli v minulosti nájdené rôzne sarkofágy, podľa povesti jeden patril i Lazarovi, ktorý bol vzkriesený Kristom. Sú vystavané v miestnom Archeologickom múzeu a určite stoja za pozretie. Miestni viac menej tvrdohlavo nazývajú mesto Skála. Okrem toho má mesto taktiež Múzeum Pieridovej nadácie, ktorého zbierka sa snaží zmapovať históriu ostrova od praveku až po stredovek. Zvyšky pôvodného osídlenia sú viditeľné už kilometer od centra, neolitické sídlisko Hirokitia je jedným z dôležitých historických nálezísk a je chránené organizáciou UNESCO. V meste nájdete ako mešity tak i kostolíky, je totiž pomyselnou čiarou rozdelené na grécku a tureckú časť. Za zmienku a za návštevu stojí napr. mešita Grand Mosque. 
Medzi Larnacou a medzinárodným letiskom leží Slané jazero, ktoré v lete vysychá, ale v zime je útočiskom plameniakov a ďalších druhov cudzokrajných vtákov. Pri tomto jazere nájdete islamské posvätné miesto Hala Sultan - toto miesto skrýva hrob, kde sú údajne uložené pozostatky tety proroka Mohameda. 
Hotely sú vybudované pozdĺž pláží v centrálnej časti Larnacy, kde sa taktiež nachádza povestná promenáda Finikoudés, lemovaná vysokými palmami a množstvom lákavých reštaurácií. Asi najkrajšie pláže sú v turistickej oblasti Dekelia, väčšinou sú pokryté tmavším jemným pieskom alebo drobnými kamienkami. Je tu tiež veľké množstvo reštaurácií, barov, diskoték a obchodov. 
Ponuka športového využitia je rovnako bohatá - vonkajšie a kryté bazény, rôzne ihriská, biliard, fitness, potápanie a mnoho ďalšieho. Z miestneho prístavu sa dajú podnikať okružné plavby po Stredozemnom mori.  Lokalita je vhodná pre tých, ktorí chcú spojiť pokojnú dovolenku s návštevou rušnejšieho mesta so všetkým, čo ponúka.
 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od letiska 15 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 04:00

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 32 °C v noci 22 °C

 • Teplota vody 27 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 33 °C v noci 22 °C

 • Pondelok 36 °C v noci 24 °C

 • Utorok 39 °C v noci 27 °C

 • Streda 37 °C v noci 23 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December