Hotel Slavuna

Bulharsko-Albena-Albena

Viac o ubytovaní

od 314 EUR za osobu

Vyberte termín

Ponuky termínov

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 71 865

Poloha

Živý plážový rezort je situovaný na atraktívnom mieste, asi 1,5 km od centra známeho letoviska Albena (dostupné turistickým vláčikom), priamo pri peknej piesočnatej pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v blízkosti ubytovania alebo v neďalekom centre mesta (reštaurácie, bary, diskotéky, obchody, požičovne automobilov a motocyklov). Hotel je obklopený krásnou prírodou rezervácie Baltata.

Vybavenie

Komfortný rodinný hotel disponuje 128 izbami, rozmiestnenými v zaujímavo architektonicky riešenej budove obklopené panenskou prírodou. Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, zmenárňou, trezory a lobby barom, hlavná reštaurácia, výťahy, internetový kútik (za poplatok), WiFi pripojenie (zdarma), spoločenská miestnosť so satelitnou TV, herňa, masážny salón, úschovňa batožiny, požičovňa automobilov, veľký vonkajší bazén, detský bazén, snack bar pri bazéne, opaľovací terasa (ležadlá a slnečníky zadarmo), detské ihriská, športoviská a parkovisko.

Ubytovanie

Moderne zariadené, svetlé dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou, satelitnou TV, minibarom, trezorom (za poplatok) a balkónom s posedením. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie (zdarma). WiFi na izbe je k dispozícii za poplatok. Ubytovanie je nefajčiarske.

Strava

All inclusive stravovanie od možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela a obnáša plnú penziu podávanú formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie (pečivo, zákusky, káva, čaj, ovocie, pizza, hamburgery), neobmedzené množstvo rozlievaných alkoholických (pivo, víno, vodka, rum , likéry, whisky, miešané nápoje) a nealkoholických nápojov miestnej výroby. Hotel je vyhlásený svojou chutnou kuchyňou.

Služby

Príjemný plážový hotel si získava svojich hostí polohou uprostred krásnej prírody, kvalitným stravovaním aj priestranným ubytovaním. Organizuje pravidelné tematické večere s ochutnávkou tradičných špecialít a zábavné programy pre deti i dospelých. Umožňuje športové aktivity ako napr. Stolný tenis, vodné pólo, boccia, plávanie, šípky, plážový futbal, plážový volejbal a za poplatok tenis, požičovňa bicyklov, minigolf a vodné športy na pláži. Pre relaxáciu je určený bazén, vírivka a masážny salón s bohatou ponukou masáží.

Služby za poplatek

Internet, konzumácia z minibaru, masáže, vírivka, vodné športy na pláži.

Pláž

Príjemná, široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora (vhodné pre deti i neplavcov) a pestrou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok - loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch) sa nachádza priamo pred hotelom. Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (zadarmo).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od letiska 25 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Golf áno
 • Surfovanie áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

02:45 h

Popis

Albena je dokonalým miestom pre strávenie dovolenky na priestorných plážach a v centre preplnenom luxusom. Medzi rušnou turistickou zónou si nájdete i typickú folklórnu krčmičku s rybími špecialitami a kebabom. Pláže sú tu najväčšie z celého Bulharska. Ich rozmery naozaj prekonajú vaše očakávania, nekonečné množstvo piesku je rozprestreté mnohokrát aj do sto metrov širokých pláží. Neďaleko od pláží plných mušlí sa nachádzajú moderné hotely vystavané do rôznorodých tvarov, exoticky korešpondujúcich s noblesne upravenými a čistými lesíkmi a parkmi. Pokiaľ by vás omrzela ponuka vodných športov či prechádzky na koni, môžete sa vydať po krásach prírody, napríklad do rezervácie Baltata, alebo do botanickej záhrady v meste Balčik. V meste Balčik sa nachádza tretí najdôležitejší prístav Bulharska, odkiaľ vypláva veľké množstvo výletných lodí. Pre milovníkov cykloturistiky je ideálny blízky osmanský kláštor Arat Teker.
 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od letiska 25 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 02:45