Wela Hodnotenie: 4/5
od 337 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 337 € za os.
od 291 € za os.
od 318 € za os.
od 192 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 42 hodnotení)
2. najlepšie hodnotený z 2 hotelov v Achtopol
Petr C.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělá dovolená !!!
Skvělá dovolená !!!
Spokojenost !
StravaSkvělá !
UbytovanieVelmi příjemné !
SlužbyNa jedničku !
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Kristina K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (2) (1)
Filtrovať recenzie
Frantisek F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
3*-
3*-
Pokud jste příznivci přelidněných pláží, kde je slunečník na slunečníku a zaplavete si tak po půl kilometru chůze směrem kamsi do vysněné hloubky, tak si pláž kousek od hotelu užijete. Tušil jsem, že tam něco takového bude a i proto jsem chtěl auto a možnost jezdit i kam chci. Auto nebylo, pláž z našeho pohledu příšerná, ta jsme chodili tam, kam chodí plavat místní. Nakonec docela dobrý, ale není to pro každého.
StravaDíky bohu, že jsme měli jen snídaně. Každý den totéž. Jídlo dobré, ale být tam ještě pár dnů, tak i na snídaně budeme chodit jinam. Mimo hotel stravování výborné. Doporučují pizzerii Casa Bella. Dobrých restaurací je v okolí mnoho. Doporučuji tedy pouze snídaně, All Inclusive je nesmysl.
UbytovaniePokoj pěkný, výhled na moře, čistý, odpovídá 3* hotelu. Ovšem neodpovídá fotografiím a specifikaci CK ani hotelu samotného. Měl být větší s možností dvou přistýlek. Kdysi byl, ale pak jej přestavěli a již tako velk nebyl. Velikost pokoje ustoupila větší terae. Akorát to zapomněli publikovat na webu. To vše bych pominul, kdyby na pokoji i na terase nebyl hluk z klimatizací. Za celý týden jsem se pořádně nevyspal, protože hlučná jednotka je asi metr nad postelí. Na terase to někdy ze všech stran hučí z klimatizačních jednotek až nesnesitelně. Náhodou jsem o tom prohodil pár slov i s majitelem hotelu a ten se tomu smál... Recepční se omlouval a snažil e problém řešit, ale nevyřešil. Pokud je venku přes 30C, tak věřte, že se v pokoji bez zapnuté klimatizace upečete.
SlužbyOdpovídá 3* hotelu, vše ok, až na zmíněný nevyřešený problém s klimatizací.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Luboš M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023
rád bych se vrátil
rád bych se vrátil
nádhera
Stravav pořádku
Ubytovaniebez jediného problému
Službyžádný problém
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Milan Polách
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jitka H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jezdíme pravidelně a zase se sem vrátíme. Celková úroveň jde strmě nahoru. Achtopol máme moc rádi i pro to, že zde nepotkáme moc Čechů
Jezdíme pravidelně a zase se sem vrátíme. Celková úroveň jde strmě nahoru. Achtopol máme moc rádi i pro to, že zde nepotkáme moc Čechů
Dřív bylo běžné vidět na pláži poničená lehátka, slunečníky, odpadky, přeplněné odpadkové koše..atp. K našemu překvapení jsme nic z toho neviděli. Přístup do moře je zde velmi pozvolný, vhodný pro děti.
StravaMěli jsme jen snídaně, které byly opravdu bohaté. Jen nás mrzelo, že jsme nemohli využít bar v hotelu, který je pro ty, co měli zaplacený All in . Ale vlastně chápu, že nechtěli mít v péči ještě kasu s penězi. Takže za nás spokojenost.
UbytovaniePokoje jsou čiste a udržované, jen je problematické odvětrávání maličké koupelny.
SlužbyPersonál milý, vstřícný, všude pořád uklízejí, bazény v perfektním stavu, recepční rádi poradí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Petr C.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělá dovolená !!!
Skvělá dovolená !!!
Spokojenost !
StravaSkvělá !
UbytovanieVelmi příjemné !
SlužbyNa jedničku !
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...