Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

Last Minute Izrael

Poznajte to najlepšie z Izraela prostredníctvom pestrého výberu last minute zájazdov. Cenovo výhodná ponuka vám prinesie komplexné spoznanie biblických pamiatok a významných pútnických miest. Navštívte napr. starobylý Jeruzalem, Betlehem a Tel Aviv. Z prírodných pokladov krajiny zaujme úchvatná oáza Ein Gedi alebo preslávené Mŕtve more.

Najlepšie hodnotené hotely v Izraeli

Zobraziť ďalšie hotely

Prečo vybrať Eilat

Eilat

Obľúbená destinácia a nákupná zóna, kde tovar nepodlieha dani, má priaznivú klímu.

Počasie tento mesiac: Teplota vzduchu: 39 °C Teplota vody: 28 °C

Doba letu z Bratislavy: 04:25

zájazdy od 26 EUR

Ako vybrať ideálny hotel?

Návštevníci smerujú hlavne do Jeruzalema a putujú po význačných pamiatkach, ako je Múr nárekov, Krížová cesta alebo Chrámová hora. Kamenné uličky sa hemžia obchodníkmi aj turistami, rušno je však aj za hranicami mesta – napr. pri najväčšom archeologickom nálezisku v krajine Bejt Še'an a na pobreží Mŕtveho mora.

Mapa Izraele

Mapa Izraele Zobrazit' na mape

Počasie v Izraeli

Izrael sa vyznačuje teplými suchými letami a studenými vlhkými zimami. Na juhu býva až 40 °C. Najnižšie teploty panujú v januári a činia okolo 5–12 °C. Navštívte Izrael na jar alebo na jeseň, kedy sa budete tešiť z príjemného počasia. More dosahuje maxima v auguste a septembri: Červené 27 °C, Stredozemné 28–29 °C a Mŕtve 31 °C.

Zobraziť počasie pre všetky oblasti

Získajte inšpiráciu na našom blogu