Naama Bay

Aké zaujímavé miesta môžete objaviť

Ostrov Tiran

Ostrov Tiran

Nádherné spestrenie dovolenky v Sarm el-Sheikh a okolie je výlet lodou na ostrov Tiran. Je tu krásny výhľad na priezračné modré more, ktoré predstavuje raj pre potápačov. OStatní návšetvínci si zase užijú skvelé pláže. V okolí ostrova má more Arabskeho zálivu hĺbku až 1800 mestou. Vo veľkých hlbinách žijú manty, barakudy a môžu sa tu vyskytovať taktiež žraloci.

Plavba na ostrov Tiran trvá asi hodinu a môžete sa na nej vydať z Srhamu el-Sheikh.

Ostrovy
Aquapark Aqua Blue Water Park

Aquapark Aqua Blue Water Park

Aqua Blue Water Park predstavuje možnosť, ako pobaviť celú rodinu behom teplého, letného dňa. V tomto veľkom aquaparku si môžete užiť celkom 44 tobogánov a 9 bazénou, z nich 3 sú vhodné pre deti. Šmýkalky sú tu až 50 metrou dlhé, na jednej z nich môžete zažiť voľný pád do vody z výšky 11,5 metrou.

Aquaparky
Mešita Al Mustafa

Mešita Al Mustafa

Pokiaľ sa zaujímate o architektúru a cirkevné stavby, je to pre Vás vhodné miesto pre návštevu mesta Al Mustafa. Táto mešitá má nádhernu mramorovú fasádu, skladá sa z veľkého dómu a niekoľkých minaretov týčiacih sa nad centrom mesta. Vo Vnútry mešity je veľmi kľudná a tichá atmosféra. Je potrebné sa vybaviť vohodným oblečením, ktoré zahaľuje ruky a nohy.

Cirkevné stavby
Aquapark Cleo Park

Aquapark Cleo Park

Aquapark v meste Sharm El Sheikh ponúka zábavu pre deti i dpospelých. Nachádza sa v centre mesta. Sú tu najrôznejšie atrakcie, ako napríklad divoká rieka, ktorou môžete zísť na veľkých nafukovacích kruhoch. Taktiež môžete vyskúšať 7 rôznych šmýkaliek. V areále sú taktiež bary a reštaurácie, masáže, fotograf, obchody a ďalšie služby.

Dostanete sa sem ľahko autom alebo taxíkom. Cesta pešo by trvala asi 10 minút, pokiaľ pôjdete z okolia medzinárodného letiska.

Aquaparky

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 232 210 450

Mapa

Najlepší čas na dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Cestovateľský magazín