Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Všechno bylo skvělé, měli jsme se skvěle!
Všechno bylo skvělé, měli jsme se skvěle!
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 308 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 1 598 hodnotení)
97. najlepšie hodnotený z 193 hotelov v Sharm El Sheikh
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Všechno bylo skvělé, měli jsme se skvěle!
Všechno bylo skvělé, měli jsme se skvěle!
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Katarína M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Dovolenku sme si užili naplno, krásny resort, skvelé služby, vynikajúce jedlo, nádherné koralové útesy, veľmi milý personál, ústretový a vždy nápomocný delegát.
Dovolenku sme si užili naplno, krásny resort, skvelé služby, vynikajúce jedlo, nádherné koralové útesy, veľmi milý personál, ústretový a vždy nápomocný delegát.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Všechno bylo skvělé, měli jsme se skvěle!
Všechno bylo skvělé, měli jsme se skvěle!
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Katarína M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Dovolenku sme si užili naplno, krásny resort, skvelé služby, vynikajúce jedlo, nádherné koralové útesy, veľmi milý personál, ústretový a vždy nápomocný delegát.
Dovolenku sme si užili naplno, krásny resort, skvelé služby, vynikajúce jedlo, nádherné koralové útesy, veľmi milý personál, ústretový a vždy nápomocný delegát.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Erzsébet Tünde F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Celkově byla naše dovolená dobrá. V Egyptě jsme navštívili lepší i horší místa a hotely. Tento hotel nedoporučuji lidem s omezenou pohyblivostí ani starším osobám.
Celkově byla naše dovolená dobrá. V Egyptě jsme navštívili lepší i horší místa a hotely. Tento hotel nedoporučuji lidem s omezenou pohyblivostí ani starším osobám.
Pobřežní část je vhodná, můžete šnorchlovat s úžasnými rybami, korály...
StravaJídlo bylo víceméně takové, jaké jsme očekávali. Každý den bylo něco čerstvě grilovaného, např. ryby, kuře, krab. I když, jak víme, mají hodně koření, moc ho v jídle nepoužívají, ale měli jsme možnost si ho sami připravit, protože na pultu bylo mnoho různých druhů. Ovoce, koláče, saláty, nakládaná zelenina, prostě všechno.
UbytovaniePokoj byl prostorný, z terasy jsme měli výhled na moře a pláž byla blízko. Stav pokoje neodpovídal 5 hvězdičkám. Zažil lepší časy, hodilo by se mu osvěžení. Voda neustále tekla ze sifonu pod umyvadlem na podlahu, prakticky neustále - s trochou nadsázky - jsme stáli ve vodě po kotníky. Sprchová trubka byla rozbitá, ale po našem upozornění ji vyměnili. V pokoji bylo hodně komárů, kteří nám také ztěžovali noci. Do restaurace se musíte dostat po schodech, není tam výtah ani golfový vozík.
SlužbyWi-Fi je k dispozici pouze v okolí recepce a je zde možnost nákupů. Jsou milí a zdvořilí, zvláště když je odměníte pár dolary nebo eury. (povinné) Strávil jsem tam narozeniny a hotel - aniž by se ptal - nám na pokoji připravil dort.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Hotelová lékárna a lékař nejsou dostateční. Kromě jídla je to docela dobré, letiště je blízko, pláž je pěkná. Je tam hodně schodů a je těžké se dostat do moře, nejsou tam žádné schody, jen žebřík, vůbec to nedoporučuji starším nebo méně zdatným lidem.
Hotelová lékárna a lékař nejsou dostateční. Kromě jídla je to docela dobré, letiště je blízko, pláž je pěkná. Je tam hodně schodů a je těžké se dostat do moře, nejsou tam žádné schody, jen žebřík, vůbec to nedoporučuji starším nebo méně zdatným lidem.
Krásné korály a ryby, do vody se dá vstoupit pouze z mola. Vůbec bych to nedoporučoval starším nebo méně zdatným lidem.
StravaJídlo je každý den stejné, maso tam skoro není, nebo je hodně kostnaté. Koktejly jsou hrozně namíchané, ale pivo je docela dobré.
UbytovanieV pokoji je potřeba vyměnit spoustu věcí, ale na spaní je dost dobrý, klimatizace i lednička fungovaly dobře. Areál hotelu je docela pěkný, je tu pár nedostatků v údržbě. Prodejci a barmanka jsou velmi milí.
Služby-
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Byli jsme tu podruhé. Celkově jsme se dobře bavili, ale příště si vybereme jiné místo hlavně kvůli jídlu. Pokoj je čistý, personál milý, moře krásné. Jídlo nám moc chutnalo, v restauraci à la carte jsme byli jen jednou. Pláž je uklizená a čistá, ale štve nás, že jen některá lehátka mají houbičky a ani si o ně nemůžete říct.
Byli jsme tu podruhé. Celkově jsme se dobře bavili, ale příště si vybereme jiné místo hlavně kvůli jídlu. Pokoj je čistý, personál milý, moře krásné. Jídlo nám moc chutnalo, v restauraci à la carte jsme byli jen jednou. Pláž je uklizená a čistá, ale štve nás, že jen některá lehátka mají houbičky a ani si o ně nemůžete říct.
Pláž byla úžasná, divoká zvěř byla úžasná. Na pláž se vstupuje po strmých schodech, což je charakteristické pro většinu pláží, pro nás to nebyla nevýhoda. Pláž a její okolí jsou uklizené a čisté. Na pláži je koktejlový bar a snack bar a ručníky je možné si vyžádat v blízkosti pláže. Docela nepříjemné bylo, že asi polovina lehátek neměla houbičky a nešlo si o ně požádat.
StravaS kvalitou jídla jsme nebyli spokojeni. Oproti loňskému roku jsme zaznamenali pokles kvality. Letos nám na talíř dali trochu studených těstovin a na to asi lžíci studené červené omáčky. Čerstvě připraveného grilovaného jídla jsme dostali minimální množství. Na stole několikrát nebyly žádné příbory. Do restaurace jsme se mohli dostat jednou, ostatní dny stánek psalo, že restaurace je nedostupná nebo že není místo. Bufet byl v pořádku. U baru jsme dostali všechno, co jsme si přáli, ale škoda, že jsem je neviděl myt nádobí. Obrovským negativem je, že personál byl velmi milý a ochotný, vůbec ne vlezlý. Vůbec neočekávali spropitné, ale pokud ano, s vděčností ho přijali.
UbytovaniePokoj byl čistý, relativně prostorný, pohodlný. Úklid probíhal každý den, ale požádali jsme o něj jen dvakrát, zbytek času jsme vyvěsili cedulku „nerušit“. Přesto nám několikrát za dveřmi nechali vodu. Uklízečku jsme si mohli vyžádat cokoli, co jsme potřebovali (nové ručníky, vodu, toaletní papír). Klimatizace byla velmi slabá a museli jsme dvakrát vyměnit kartu, protože nefungovala.
SlužbyNemáme nouzi o hotelové služby. Máme vlastně vše, co na dovolenou potřebujeme (ručníky, plážové osušky, vodu, úklid, personál neustále k dispozici). Průvodce, který mluví i maďarsky, je nesmírně milý a ochotný, neustále k dispozici a snaží se řešit všechny problémy. Například jsme potřebovali lékaře a ten nám péči zorganizoval ve velmi dobré nemocnici. Animátoři jsou velmi milí tváře. Je zde několik bazénů, které se denně čistí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...