Ferragudo

Aké zaujímavé miesta môžete objaviť

Pláž Meia Praia

Pláž Meia Praia

Pláž Meia Praia je obľúbenou plážou pre rodiny, surfistov, turistov i miestnych. Je to dlhý piesčitý úsek. Nachádza sa tu množstvo plážových reštaurácií. Východná časť je vyhradená skôr pre nudistov.

Pláže
Pláž Faro Island

Pláž Faro Island

Pláž Faro Island je piesková pláž. Nachádza sa na ostrove Faro, ktorý je spojený s pevninou úzkou cestou. Ak budete mať energiu sa prejsť po tejto dlhej pláži, uvidíte niekoľko príležitostí k vodným športom (surfing, vodné lyže atď.). V blízkosti je letisko. Faro, takže môžete sledovať lietadlá vzlietať a pristávať cez mokrade Ria Formosa. Na ostrove je aj veľa kaviarní, reštaurácií a aj pár hotelov. Autobusy tu jazdia pravidelne z autobusovej stanice Faro po celý rok.

Pláže
Pláž Praia do Amado

Pláž Praia do Amado

Pláž Praia do Amado sa nachádza na západnej časti Algarve. Vďaka ideálne veterným podmienkam je vhodná pre surfistov. Teplota vody môže byť o niečo nižšia ako na južnom pobreží a prúdy majú tendenciu byť silnejšie, takže je doporučená veľká opatrnosť.

Pláže
Pláž Praia do Vau

Pláž Praia do Vau

Pláž Praia do Vau je jednou z najobľúbenejších pláží na Algarve. Sú tu k dispozícii lehátka a slnečníky. Pretože je voda pokojná a kvalitné dobrá, je populárna medzi rodinami s deťmi.

Pláže

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0450

Mapa

Najlepší čas na dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Cestovateľský magazín