Kanada first minute

Rozmanité zájazdy do Kanady s first minute zľavami vám umožnia spoznať to najlepšie z tejto krajiny, vrátane slávnych Niagarských vodopádov, Toronta s obchodným centrom a mrakodrapmi či Montrealu so starým prístavom a horou Mount Royal. Veľkým lákadlom sú aj národné parky západnej Kanady, napr. Banff alebo Jasper.

Aké zaujímavé miesta môžete objaviť

Niagarské vodopády

Niagarské vodopády

Ikonické Niagarské vodopády sú radené medzi najkrajšie vyhliadky v Amerike, ktorých vznik je datovaný do doby pred 10 000 rokmi. Sústava vodopádov (tri časti - Horseshoe Falls, American Falls, Bridal Veil Falls) ležiace na rieke Niagara na území štátu New York a kanadského Ontária. Dych berúce scenériu môžu návštevníci pozorovať z niekoľkých vyhliadkových plošín alebo z paluby niektorej z lodí. Veľmi obľúbenou atrakciou je výťah, ktorý dovezie návštevníkov na úroveň rieky, kde sú vystavané drevené lávky a plošiny, umožňujúce prechádzky priamo pod vodopádom. Obrovská masa vody (110 000 m3 / min.), Padajúce z výšky 51 metrov dala vzniknúť sieti vodných elektrární. Na kanadskej strane sú pre návštevníkov k dispozícii dve vyhliadkovej veže Skylon Tower a Minolta Tower.

Prírodné zaujímavosti

Nekonečné lesy a ďalšie krásy Kanady

Kanada ohromuje prírodnými krásami a jej kozmopolitné mestá sú čisté, bezpečné a multikultúrne. Toronto, MontrealVancouver patria k najznámejším, ale ponúkajú sa aj ďalšie, ktoré zdôrazňujú rôzne aspekty krajiny: námornú kultúru, francúzsku históriu či pôvodných obyvateľov. Poznajte všetky vďaka first minute zájazdu do Kanady.

Zaujímavé lokality v tejto destinácii

Všetky lokality

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0450

Mapa Kanady

Počasie v Kanade

Pretože je Kanada tak rozľahlá, jej klíma sa značne líši, čo umožňuje širokú škálu aktivít po celý rok. Napr. západná Kanada, vrátane Vancouveru, má relatívne mierne podnebie s nedostatkom snehu skoro na jar – na rozdiel od Montrealu, ktorý sa vyznačuje dlhými chladnými zimami s množstvom snehu.

Cestovateľský magazín