First Minute Indonézia

S first minute zájazdami do Indonézie môžete navštíviť okúzľujúci ostrov Bali a niektoré z najobľúbenejších turistických stredísk, napr. Nusa Dua Beach s luxusnými rezortami a krištáľovým morom alebo Kuta Beach, ktorá vďaka jemnému piesku a palmám pripomína raj. Doprajte si first minute dovolenku v Indonézii s predstihom a so zľavou.

Aké zaujímavé miesta môžete objaviť

Pláž Selong Belanak

Pláž Selong Belanak

Selong Belanak sa nachádza uprostred rezortu s reštauráciami . Napriek tomu tu býva kľud pre relaxáciu . Pláž je dlhá, má biely piesok a čistú vodu . Môžete tu pozorovať rybárov , ktorí odtiaľto vyplávajú na more pre svoje každodenné úlovky . Pohybuje sa tu pomerne dosť voľne pobehujúcich miestnych psov , ktorých sa však nemusíte báť .

Keďže je more skôr pokojné s občasnými vlnami , je táto pláž obľúbený miestom surferov - začiatočníkov .

Pláže
Trhovisko Kebon Roek v Ampenanu

Trhovisko Kebon Roek v Ampenanu

Na trhovisku Kebon Roeko nájdete veľa typických ázijských potravín , ako čerstvu zeleninu , korenie , ryby a mnoho ďalšieho . Nikde inde nenájdete lacnejšie alebo čerstvejšie potraviny ako práve tu . Ak chcete zjednávať o cenách , je vhodné vedieť aspoň trošku indonézsky .

Nákupy
Pláž Mawun

Pláž Mawun

Laguna medzi dvoma kopcami s priezračne pokojnou čistou modrou vodou , to je pláž Mawun . Pláž je čistá a pomerne pokojná , ponúka nádherné výhľady na okolitú krajinu a more . Môžete si tu zakúpiť občerstvenie od domorodcov, dokonca aj kokosový orech . Moc turistov sa tu nevyskytuje , možno aj kvôli ceste náročnejšiej na vodičské schopnosti. Pláž je obľúbeným miestom surferov .

Pláže Vodné športy
Hora Rinjani

Hora Rinjani

Druhá najväčšia aktívna sopka Indonézia patrí bezpochyby medzi najväčšie turistické atrakcie Lomboku . Dokonca sa s miestnymi sprievodcami môžete vydať ku kráterovému jazeru alebo priamo na vrchol hory Rinjani . Jazero inak známe tiež ako Segara Anak je hlboké až 200 m .

Od roku 1997 sa oblasť v okolí hory Rinjani stala národným parkom .

Hory Treking

Najlepšie hodnotené hotely v Indonézii

Indonézia vás okúzli úchvatným podmorským svetom, kde môžete skúmať korálové útesy alebo plávať po boku žralokov. Ani na súši neprídete o zábavu. Vydajte sa na výlet do národných parkov a pozorujte zvieratá vo voľnej prírode. First minute dovolenka v Indonézii vám prinesie množstvo pekných zážitkov.

Zaujímavé lokality v tejto destinácii

Všetky lokality

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 232 210 450

Mapa Indonézie

Počasie v Indonézii

V Indonézii prevláda tropická klíma, takže sa strieda obdobie sucha s monzúnovými dažďami. Najvhodnejšou dobou pre návštevu oblasti je apríl až október, kedy dažde ustávajú. Ak však chcete vycestovať v čase dažďov, zvoľte si cieľ vo východnej časti, kde býva menej zrážok. Obvykle prší hlavne počas popoludnia.

Cestovateľský magazín