Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Vilmosné T.
Overená recenzia (Invia.hu) Dátum pobytu: Júl 2025
Princess Golden Beach Hodnotenie: 4/5
Stalo se to autem. Dálnice celou cestu přes Bulharsko, trajekt je úžasný zážitek, Thassos je nádherný.
Stalo se to autem. Dálnice celou cestu přes Bulharsko, trajekt je úžasný zážitek, Thassos je nádherný.
Pláž je dlouhá asi 200 metrů, trochu přeplněná, protože je to velmi oblíbená pláž, ale můžete si jít zaplavat přímo z hotelu, nemusíte se na pláži celý den trápit. Voda se pomalu prohlubuje, je písčitá, dokonale čistá, průhledná a moře má zde krásnou modrou barvu.
StravaJídlo je pestré, vydatné, personál milý a ochotný.
UbytovanieHotel splňuje všechny vaše potřeby, přátelský personál, pohodlný pokoj, pestré a chutné jídlo. Pláž je velmi blízko, písčitá, příjemné prostředí, vlastní hotelový bazén poskytuje skutečnou relaxaci.
SlužbyPokoj je velmi pohodlný, úklid a výměna ručníků každý den, uklízečky jsou milé a ochotné se vším. Posilovna, bazén, extrémně uklizené a upravené prostředí, bar u bazénu, spousta her pro děti.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Ekaterina R.
Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu: Máj 2025
Pěkný hotel, dobře udržovaný, čistý bazén, příjemná obsluha. Velmi blízko krásné písečné pláže.
Pěkný hotel, dobře udržovaný, čistý bazén, příjemná obsluha. Velmi blízko krásné písečné pláže.
Krásná čistá (byli jsme tam úplně na začátku sezóny) pláž, dlouhá, písčitá, ne hluboká, skvělá pro děti. Ve většině hospod si můžete pronajmout lehátko na drink nebo na jakoukoli objednávku z menu.
StravaLepší je snídani hostům vůbec nenabízet, než ji mít takto. Každý den stejné vejce natvrdo, toastový chléb, pár plátků okurky/rajčete, dva plátky sýra a šunky nejnižší kvality a dva kusy méně kvalitního obchoděného koláče, s margarínem a bezchutnou marmeládou. Podáváno v plastových krabičkách na pokoj. Vypadalo to opravdu smutně a vůbec to nechutilo. Vím, že to sousedé dávali i kočkám na ulici, protože se to nedá jíst. Tak pěkný hotel a snídaně nejnižší kvality kazila krásný dojem. Lepší ji prostě nemít, než ji mít takto. Nebo ji nahradit něčím lepším.
UbytovaniePokoj je pěkný, čistý, má vše potřebné, balkon s výhledem na hory. Uklízeli jednou týdně. Jen matrace byla nepohodlná.
SlužbyVšechno je skvělé, bazén, lehátka jsou čisté, zahrada je udržovaná. Ceny v baru jsou v pořádku, samozřejmě dražší než v obchodě, ale levnější než v hospodě. Paní na recepci je moc milá.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.