Katarína V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Dovolenka bola fantasticka, perfektne zorganizovana od transferov, cesta trajektom informacie delegatov, rezort krasny čistý, prijemny a usmiaty personal, krasna plaž, čiste a teplé more a vyborna strava. Oddychla som si.
Dovolenka bola fantasticka, perfektne zorganizovana od transferov, cesta trajektom informacie delegatov, rezort krasny čistý, prijemny a usmiaty personal, krasna plaž, čiste a teplé more a vyborna strava. Oddychla som si.
Pláž nádherná, hneď pri hoteli, dostatok lehátok vždy bolo voľné nebolo potrebné žiadne obsadzovanie skoro ráno. Bar na pláži, obedy tiež takže nebolo treba chodiť do hotela. More čiste teplé a dlho plytké.Piesok ako detský púder????.
StravaStrava výborná, velký výber ani sa nedalo všetko ochutnať. Tiež dobrý výber sladkého a neskutočná baklava. Aj kopec ovocia.
UbytovanieIzba bola dostatočne velká, aj úložného priestoru bolo dosť dalo sa pekne vybaliť a veľa vešiakov čo väčšinou býva problém. Každý deň upratovali, takže čisto a na balkóne boli sitové dvere takže celú noc mohlo byť otvorené a nenalietala žiadna háveď????
SlužbyNevyužili sme.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)























