CK Kartago Tours SK

Cestovná kancelária Kartago na Invia

Cestovná kancelária CK Kartago je na trhu cestovných kancelárii už dlho a patrí medzi niekoľko najväčších cestovných kancelárií na Slovensku. Na Invia môžete vyberať z ponuky zájazdov cestovnej kancelárie Kartago a ďalších CK – on-line z pohodlia Vášho domova a bez navýšenia ceny.

Aké zájazdy CK Kartago ponúka?

Kartago ponúka mnoho možností ako cestovať na dovolenku – autobusom alebo letecky, poznávacie alebo pobytové zájazdy, exotika, dovolenku pri mori alebo na horách, ubytovanie podľa Vašich potrieb a možností (apartmány, hotely, penzióny, bungalovy a ďalšie), zájazdy lacné i zájazdy luxusnejšieho charakteru, last minute alebo klasické katalógové zájazdy. Cestovná kancelária Kartago ponúka široké možnosti ako cestovať na dovolenku – presvedčíte sa u najväčšieho on-line predajcu zájazdov Invia.

Dovolenka Kartago Tours 2022 a Last Minute zájazdy Kartago Tours

Bulharsko Bulharsko (25 hotelov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 8 °C Teplota vody: 12 °C 304 €
Egypt Egypt (45 hotelov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 18 °C Teplota vody: 20 °C 503 €
Grécko Grécko (89 hotelov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 14 °C Teplota vody: 17 °C 401 €
Kapverdské ostrovy Kapverdské ostrovy (7 hotelov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota vody: 26 °C 834 €
Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (15 hotelov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota vody: 25 °C 693 €
Tunisko Tunisko (88 hotelov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 17 °C Teplota vody: 18 °C 369 €
Turecko Turecko (74 hotelov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 16 °C Teplota vody: 19 °C 385 €

Do akých krajín môžete s CK Kartago cestovať?

V súčasnej dobe sú destinácie, na ktoré sa CK Kartago zameriava patrí predovšetkým Tunisko, Egypt, Turecko, Grécko, Španielsko. Ponuka CK Kartago do týchto destinacií je široká a pre všetkých. Invia predáva zájazdy Kartago do týchto destinácií v rovnakom rozsahu a bez navýšenia ceny zájazdov. 

Využite bohatú ponuku exotických zájazdov do Karibiku, na Zanzibar, Islu Margaritu, Kapverdské ostrovy či do Mexika, objavujte krásy histórie aj prírody. Cestujte s nami celoročne do Egypta! Tento rok nechýbajú ani lyžovačky a poznávacie zájazdy. Kartago tours, more úžasných dovoleniek...

Kartago cestovná kancelária a Invia

Invia a CK Kartago spolupracujú už niekoľko rokov a jedná sa o spoluprácu úspešnú. V budúcnosti i naďalej počítame s úspešnou spoluprácou.

Invia ponúka last minute zájazdy od renomovaných, poistených a spoľahlivých cestovných kancelárií.