Kdyby se tento hotel přenesl na jiné místo, byla by to pěkná dovolená, celkem odpovídající zaplacené ceně last minute. Největším problémem bylo bezprostřední okolí hotelu-šestiproudá silnice s rušným provozem i v noci, špinavá pláž s problematickým vstupem-obrovské kameny v jinak pozvolné pláži, drobné rybičky , které koušou (!) a to, že se nikam, ale vůbec nikam nedá jít, ať už se podívat na okolí nebo se najíst. All inclusive je prostě jedinou možností, protože jinde jídlo a pití neseženete, pokud nechcete jet do 20 km vzdálené Alanie. Nám vadila i všudepřítomná neskutečně hlasitá hudba, u bazénu jsme se neslyšely ani z metrové vzdálenosti. Přibližně od 21 do 23 hod diskotéka ze tří hotelů najednou, slyšet zcela nahlas i v pokoji s uzavřenými okny a dveřmi.
Nevím, proč píší hotel v zeleni, když vedle je parcela nechutně zarostlá rákosím a pak opuštěné a zatopené základy nějaké stavby.
Plដpinavá,za dálnicí, ve vodě veliké, zcela nečekané kameny a drobné kousající rybičky (štípne to asi jako vosa), na pláži jen pití z hotelu,žádné stánky s občerstvením, protože kromě lidí ze tří hotelů se tam žádní jiní turisté nekoupou, když mohou být o 20km dále v Alanii na krásné Kleopatřině pláži.Tam je servis lepší, pláž uklizená, stánky s občerstvením, slunečník bez lehátek k pronajmutí za 2 Eura.
StravaNám celkem chutnalo, ale, máme rády zeleninu, dobré byly i přílohy- rýže, krupky, kus kus,těstoviny a velmi dobré pečené brambory. Moučníky trochu nezvyklé chuti. Z ovoce jen meloun a blumy.
UbytovanieHotel dobrý, čistý, žádný luxus, ale stačí to, klimatizace fungovala, velikost pokojů dostatečná, balkonek. Je ale nutné bydlet ve vyšších patrech, aby byl výhled na moře.
SlužbyStánek, kde se dá koupit voda, zmrzlina , suvenýry, nafukovačky průměrný. Masáže jsme nezkusily ale ani to nevypadalo moc lákavě. U bazénu se dá hrát ping pong ( jeden stůl).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate