Velké plus dávám personálu. Velmi ochotní a hodní lidé. Byla s nimi sranda a chodili se s námi koupat i na pláž. Velmi kamarádský přístup.
PlážPláž našeho hotelu nebyla špatná. ALE. cca po 5 metrech v moři se změnil písek v kámen a pří větších vlnách to bylo velmi nebezpečné. Čisto tam bylo. Bar na pláži nás zklamal. Jen nejaký džus ale žádná voda, nealko nápoje ani alko nápoje. Pláž je cca 200 metrů od hotelu.
My jsme chodili vedle na pláž k druhému hotelu. Tam byl písek až do hloubky a žádné vlny protože to bylo chráněné
StravaStrava mě velmi zklamala. Pořád to stejné. Každý den. Občas tam neco obměnili jinak vše na stejné brdo.
bar nebyl špatný ale NETOČILO SE PIVO!!
UbytovanieUbytování nebylo špatné. V každém pokoji byla klimatizace. Problém jsme měli s lednicí. Elektřina v celém pokoji se zapla tehdy, kdy jsme vložili kartu při příchodu. To znamená že jsme přišli do pokoje kde bylo nedýchatelné teplo a lednice vypnutá. To bylo nepříjemné. Na pokoji nám za týden uklízeli jen jednou. Absolutní nedostatek ručníků a toaletního papíru. Vždy když bylo potřeba něco takového tak jsme si museli zajít na recepci.
SlužbySlužby jako jsou masáže, animátorské večery a další nám nikdo nebyl schopný říci ani na recepci
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate