Hotel Eva Beach (ex. Holiday Line)

Hodnotenie: /5

Turecko, Alanya, Konakli

od 299 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 180 280

miesto:
Tento hotel, ideálny pre plážových dovolenkárov, sa nachádza v Alanyi, ani nie 5 minút od hotelovej piesočnatej pláže.

Zariadenie:
Hosťom je k dispozícii 78 izieb. Recepcia vo vstupnej hale je otvorená 24 hodín denne. Ubytovanie ponúka rôzne vybavenie pre pohodlný a relaxačný pobyt, vrátane úschovne batožiny, trezoru, TV miestnosti, práčovne, faxu a fajčiarskej časti. Hostia, ktorí by sa chceli informovať o možnostiach výletov, môžu tak urobiť u služby organizácie výletov. K dispozícii je aj samostatný kyvadlový autobus.

Ubytovanie:
Klimatizácia zabezpečuje príjemnú klímu v miestnostiach. Balkón s čiastočným výhľadom na more vo väčšine ubytovacích jednotiek pozýva na oddych. Hostia si zo svojich izieb môžu vychutnať krásny výhľad na more. K dispozícii je tiež minibar, písací stôl a za príplatok aj trezor. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy zabezpečuje komfortné vybavenie telefónom a TV. Kúpeľňa so sprchovacím kútom je vybavená sušičom vlasov. Kozmetické výrobky zaisťujú extra pohodlie v kúpeľniach.

Šport/zábava:
Športové a zábavné zariadenia domu sú k dispozícii pre flexibilné voľnočasové aktivity. Zatiaľ čo dospelí si zaplávajú pár kôl vo vonkajšom bazéne, deti sa môžu zabaviť v brodisku. K dispozícii je snack bar pri bazéne. Rôzne ponuky ponúkajú rozmanitosť vrátane biliardu a kúpeľov. Pre dospelých je pripravený zábavný program.

Jedlá:
Stravovať sa môžete v kaviarni a bare a v nefajčiarskej klimatizovanej reštaurácii na vás čakajú rôzne špeciality. Osviežujúce nápoje v plážovom bare sa postarajú o chvíle pohody. All inclusive je možné rezervovať. Bohaté raňajky formou bufetu (aj pre tých, ktorí vstávajú skoro a neskôr), vás motivujú k rannému vstávaniu. V čase obeda a večer si hostia pomáhajú v bufete. Hotel ponúka aj občerstvenie. V ubytovacom zariadení sa nachádza sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov.

Tipy:
Upozorňujeme, že všetci hostia, ktorí nemajú bydlisko v EÚ, môžu mať problémy s registráciou v hoteli, najmä v prípade „rezervácií len pre hotel“ v cieľovej oblasti. V takom prípade sú hotelieri oprávnení požadovať doplatok na mieste alebo odmietnuť rezerváciu!

Vybavenie, služby, zábava a športové ponuky v zimnej sezóne:
V zimnej sezóne (zvyčajne začiatok novembra až koniec marca/polovica apríla) a v skorej a neskorej sezóne (apríl a október) nie sú niektoré z tu uvedených zariadení k dispozícii vôbec alebo sú k dispozícii len obmedzenom rozsahu v dôsledku poveternostných podmienok alebo nízkeho počtu návštevníkov. Týka sa to najmä plážových a bazénových zariadení (slnečníky a ležadlá, móla na kúpanie, bary pri bazéne a na pláži), vonkajšej zábavy a športových aktivít (najmä vodné športy). V mnohých hoteloch sú bazény v zimných mesiacoch obsluhované alebo úplne vypustené, tobogany/aquaparky nie sú v prevádzke. Ponuka à la carte reštaurácií, snack reštaurácií a barov môže byť v zimnom období tiež obmedzená alebo môžu byť obmedzené servisné časy, namiesto bufetu je možné podávať jedlá formou menu. Vonkajšie večerné akcie sú zrušené alebo budú presunuté do interiéru. Minikluby sa často v zimnej sezóne neponúkajú vôbec alebo sa ponúkajú len počas školských prázdnin. Ak je v miestnosti klimatizácia, v zimných mesiacoch slúži ako kúrenie.

Vstupné požiadavky do Turecka:
Nemeckí občania (vrátane maloletých) vyžadujú   Pre vstup do Turecka a pobyty do 90 dní občiansky preukaz, pas alebo dočasný pas. Deti do 12 rokov môžu do krajiny vstúpiť aj s platným detským pasom (od 10 rokov s fotografiou a uvedením národnosti „nemecká“). Vstup nie je možný s cestovným preukazom vydaným spolkovou políciou v prípade núdze ako náhrada za pas alebo dočasný občiansky preukaz.

Pasy musia mať aspoň jednu voľnú stranu, keďže pasy sú pri vstupe opečiatkované vstupnou pečiatkou a dátumom. Pri vstupe do krajiny s občianskym preukazom vydajú turecké colné orgány vstupný doklad, ktorý si treba starostlivo uschovať, pretože ho treba pri odchode z krajiny opäť predložiť.

V prípade maloletých, ktorí cestujú do Turecka bez rodičov, musia mať so sebou formulár súhlasu podpísaný oboma rodičmi (v nemčine a preložený do turečtiny). Na opätovný vstup do Nemecka potrebujú deti, ktoré majú nemecké aj turecké občianstvo, nemecký pas alebo občiansky preukaz, o ktoré je potrebné pred odchodom požiadať príslušný nemecký úrad, alebo v prípade potreby platný detský pas.

Občania iných krajín by sa mali informovať o požiadavkách na vstup na Veľvyslanectve Tureckej republiky v Berlíne alebo na ich príslušnom konzuláte.

Zdroj: Federálne ministerstvo zahraničných vecí/Turecko: Cestovné a bezpečnostné informácie – Federálne ministerstvo zahraničných vecí (auswaertiges-amt.de)

(Od januára 2024)
Lage:
Dieses Hotel, ideal für Strandurlauber, liegt in Alanya, nicht einmal 5 Minuten vom hoteleigenen Sandstrand entfernt.

Ausstattung:
Den Gästen stehen 78 Zimmer zur Verfügung. Die Rezeption im Empfangsbereich ist rund um die Uhr besetzt. Die Unterbringung bietet verschiedene Annehmlichkeiten für einen komfortablen und erholsamen Aufenthalt, darunter eine Gepäckaufbewahrung, einen Safe, einen TV-Raum, einen Wäscheservice, ein Faxgerät und eine Raucherzone. Gäste, die sich über Ausflugsmöglichkeiten informieren möchten, können dies gerne am Tourdesk machen. Zum weiteren Angebot gehört ein eigener Shuttlebus.

Unterbringung:
Eine Klimaanlage sorgt in den Zimmern für ein behagliches Raumklima. Ein Balkon mit seitlichem Meerblick in den meisten Unterkünften lädt zum Verweilen ein. Aus ihren Zimmern genießen die Gäste einen schönen Meerblick. Zudem sind eine Minibar und ein Schreibtisch und, gegen einen Aufschlag, ein Safe verfügbar. Verschiedene Kommunikations- und Unterhaltungsmöglichkeiten werden durch die komfortable Ausstattung mit einem Telefon und einem TV-Gerät gewährleistet. Im Badezimmer – ausgestattet mit einer Dusche – gibt es einen Haartrockner. Für besonderen Komfort in den Badezimmern sorgen Kosmetikartikel.

Sport/Unterhaltung:
Zur flexiblen Freizeitgestaltung stehen die Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten des Hauses zur Auswahl. Während die Erwachsenen im Außenpool ein paar Runden schwimmen, kommen die Kinder im Planschbecken auf ihre Kosten. Eine Pool-/Snackbar ist vorhanden. Abwechslung bieten verschiedene Angebote, darunter Billard und ein Spa. Für Erwachsene wird ein Unterhaltungsprogramm organisiert.

Verpflegung:
Die gastronomischen Einrichtungen umfassen ein Café und eine Bar. Verschiedene Spezialitäten erwarten die Gäste in einem Nichtraucherrestaurant mit Klimaanlage. Erfrischende Drinks an der Strandbar sorgen für Wohlfühlmomente. Es kann All-Inclusive gebucht werden. Ein reichhaltiges Buffetfrühstück (auch für Frühaufsteher und Langschläfer) motiviert morgens zum Aufstehen. Mittags und abends bedienen sich die Gäste am Buffet. Darüber hinaus stellt das Hotel Snacks bereit. Die Unterbringung führt ein Sortiment alkoholischer und alkoholfreier Getränke.

Hinweise:
Bitte beachten Sie, dass für alle Gäste ohne Wohnsitz in der EU vor allem bei "Nur Hotel Buchungen" im Zielgebiet Probleme beim Einchecken im Hotel auftreten können. In einem solchen Fall sind die Hoteliers dazu berechtigt, eine Nachzahlung vor Ort einzufordern oder die Buchung zurückzuweisen!

Einrichtungen, Service-, Animations- und Sportangebote in der Wintersaison:
In der Wintersaison (i. d. R. Anfang November bis Ende März/Mitte April) und in der Vor- und Nachsaison (April und Oktober) stehen witterungsbedingt oder aufgrund geringer Besucherzahlen einige hier aufgeführten Einrichtungen zum Teil gar nicht oder nur in beschränktem Umfang zur Verfügung. Dies gilt vor allem für Strand- und Pooleinrichtungen (Sonnenschirme und Liegen, Badestege, Pool- und Strandbars), Animations- und Sportangebote im Freien (insbesondere Wassersport). In vielen Hotels werden die Swimmingpools in den Wintermonaten gewartet bzw. komplett geleert, Wasserrutschen/Aquaparks sind nicht in Betrieb. Auch das Angebot an A-la-carte-Restaurants, Snackrestaurants und Bars kann in der Wintersaison reduziert oder die Servicezeiten können eingeschränkt sein, statt eines Buffets können die Mahlzeiten in Menüform serviert werden. Abendveranstaltungen im Freien entfallen bzw. werden in Innenräume verlegt. Miniclubs werden häufig in der Wintersaison gar nicht oder nur während Schulferienzeiten angeboten. Wenn zur Zimmerausstattung eine Klimaanlage gehört, dient diese in den Wintermonaten als Heizung.

Einreisebestimmungen für die Türkei:
Deutsche Staatsbürger (auch Minderjährige) benötigen für die Einreise in die Türkei und Aufenthalte bis zu 90 Tagen einen Personalausweis, Reisepass oder vorläufigen Reisepass. Kinder bis zu 12 Jahren können auch mit einem gültigen Kinderreisepass (ab 10 Jahren mit Lichtbild und der Eintragung Nationalität „deutsch“) einreisen. Nicht möglich ist die Einreise mit mit einem von der Bundespolizei für Notfälle ausgestellten Reiseausweis als Passersatz oder einem vorläufigen Personalausweis.

Reisepässe müssen noch über mindestens eine freie Seite verfügen, da die Pässe bei Einreise mit einem Einreisestempel samt Datum versehen werden.  Bei der Einreise mit Personalausweis händigen die türkischen Zollbehörden ein Einreisepapier aus, welches sorgfältig aufzubewahren ist, da es bei der  Ausreise wieder vorgelegt werden muss. 

Für Minderjährige, die ohne ihre Eltern in die Türkei reisen, ist ein von beiden Elternteilen unterschriebene Einverständniserklärung mitzuführen (in deutscher Sprache und ins Türkische übersetzt). Kinder, die sowohl die deutsche als auch die türkische Staatsangehörigkeit besitzen, benötigen zur Wiedereinreise nach Deutschland einen deutschen Reisepass oder Personalausweis, der vor Abreise bei der zuständigen deutschen Behörde beantragt werden muss, oder ggf. einen gültigen Kinderreisepass.

Bürger anderer Staaten erkundigen sich bzgl. der Einreisebedingungen bitte bei der Botschaft der Republik Türkei in Berlin oder  ihrem zuständigen Konsulat.

Quelle: Auswärtiges Amt/Türkei: Reise- und Sicherheitshinweise - Auswärtiges Amt (auswaertiges-amt.de)

(Stand: Januar 2024)

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 100 m
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Animačné programy Animačné programy áno

Recenzia hotela

Dobré (na základe 65 hodnotení)

Hodnotenie 3,4 / 5

Ubytovanie 3,4 / 5

Strava 3,6 / 5

Okolie 3,1 / 5

Cena 3,6 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

188. najlepšie hodnotený z 885 hotelov v Alanya

Mariusz J.

Hodnotenie 4,2 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 28.4. - 5.5.2024 Hodnotené: Máj 2024

Eva Beach (ex. Holiday Line) Turecko, Alanya

Hotel splnil očekávání, pokud jde o hodnotu za peníze

Hotel splnil očekávání, pokud jde o hodnotu za peníze

Ubytovanie 3,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Zbigniew Boruta

Hodnotenie 3,5 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 16.5. - 23.5.2024 Hodnotené: Máj 2024

Eva Beach (ex. Holiday Line) Turecko, Alanya

Celkem slušné, dobrá organizace, bez problémů

Celkem slušné, dobrá organizace, bez problémů

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Ubytovanie
Hotel je čistý, pokoj má výhled na moře a má balkon, často se uklízí, je zde výtah I když je hotel starý, je udržovaný.

Strava
Strava pestrá a čerstvá, neomezená káva z kávovaru a džusů, k pití voda, škoda že není sycená, nedostatek ovoce je nedostatek.

Služby hotela
Velmi dobře

Pláž
Písečná a oblázková pláž, koupali jsme se na pláži sousedního hotelu, moře na této pláži je kamenité, koupání není možné

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Mariusz J.

Hodnotenie 4,2 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 28.4. - 5.5.2024 Hodnotené: Máj 2024

Eva Beach (ex. Holiday Line) Turecko, Alanya

Hotel splnil očekávání, pokud jde o hodnotu za peníze

Hotel splnil očekávání, pokud jde o hodnotu za peníze

Ubytovanie 3,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Zbigniew Boruta

Hodnotenie 3,5 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 16.5. - 23.5.2024 Hodnotené: Máj 2024

Eva Beach (ex. Holiday Line) Turecko, Alanya

Celkem slušné, dobrá organizace, bez problémů

Celkem slušné, dobrá organizace, bez problémů

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Ubytovanie
Hotel je čistý, pokoj má výhled na moře a má balkon, často se uklízí, je zde výtah I když je hotel starý, je udržovaný.

Strava
Strava pestrá a čerstvá, neomezená káva z kávovaru a džusů, k pití voda, škoda že není sycená, nedostatek ovoce je nedostatek.

Služby hotela
Velmi dobře

Pláž
Písečná a oblázková pláž, koupali jsme se na pláži sousedního hotelu, moře na této pláži je kamenité, koupání není možné

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Małgorzata W.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 21.10. - 24.10.2023 Hodnotené: Marec 2024

Eva Beach (ex. Holiday Line) Turecko, Alanya

příjemný pobyt, doporučuji tento hotel

příjemný pobyt, doporučuji tento hotel

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
pokoje denně uklízeny

Strava
není moc na výběr, ale vše je čerstvé a chutné

Služby hotela
hammam na nejvyšší úrovni

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Gabriela

Hodnotenie 4,6 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 18.9. - 28.9.2023 Hodnotené: Október 2023

Eva Beach (ex. Holiday Line) Turecko, Alanya

Perfektná dovolenka.Pobyt si pravdepodobne zopakujeme.

Perfektná dovolenka.Pobyt si pravdepodobne zopakujeme.

Ubytovanie 4,3 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Nič nám nechýbalo.

Strava
Výborná.

Služby hotela
Priateľský, zábavný animátor, ktorý tam dúfam bude aj pri našom ďalšom pobyte...spolu aj s barmanom,ten bol tiež fajn .

????Osviežujúci bazén so super šmykľavkou.

Pláž
V septembri voda úžasne teplá.

Odporúčame vedľajšiu 5* ????

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Jakub A.

Hodnotenie 1,1 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 25.9. - 1.10.2023 Hodnotené: Október 2023

Eva Beach (ex. Holiday Line) Turecko, Alanya

Starý hotel. Velmi zanedbané. Obecná špína, pokoje neuklizené. Oblast je špatná. Hotelová pláž je nedorozumění. Tragédie.

Starý hotel. Velmi zanedbané. Obecná špína, pokoje neuklizené. Oblast je špatná. Hotelová pláž je nedorozumění. Tragédie.

Ubytovanie 0,8 / 5

Strava 1,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Cena 1,5 / 5

Ubytovanie
Místnost nebyla příliš čistá. Nedoporučuji sprchování naboso.

Strava
Monotónní. Obědy a večeře se dají vydržet. Snídaně jsou katastrofa. Káva je nepitelná.

Služby hotela
Možnost all inclusive je zaměňována s žádostí o nápoje od barmana, který je tak beznadějný, že to nedává smysl. Všichni dělají laskavost za to, že tam vůbec byli.

Pláž
Hotelová tragédie. Jako okap. Městská pláž je naprosto v pořádku.

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 26 °C v noci 21 °C

 • Teplota vody 20 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 26 °C v noci 21 °C

 • Sobota 29 °C v noci 23 °C

 • Nedeľa 32 °C v noci 25 °C

 • Pondelok 34 °C v noci 26 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať