Aghir: Našli sme pre vás 7 hotelov

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.
Zoradiť podľa:

Seabel Aladin Djerba Hodnotenie: 4/5 Tunisko, Djerba, Aghir

Hodnotenie 4,3 / 5

Seabel Aladin Djerba recenzie

Výborné (hodnotilo 451 ľudí)

Strava 4,3 / 5

Ubytovanie 4,1 / 5

Okolie 4,3 / 5

Služby 4,3 / 5

Cena 4,4 / 5

Priamo na piesočnatej pláži Zábava pre deti i teenagerov

Patrik H.

Hodnotenie 4,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026

Pohoda, skvelí animátori.

Pohoda, skvelí animátori.

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Patrik H.

Hodnotenie 4,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026

Pohoda

Pohoda

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

od 637 za os.

Club Hotel Palm Azur (ex. Palm Azur) Hodnotenie: 4/5 Tunisko, Djerba, Aghir

Hodnotenie 4,2 / 5

Club Hotel Palm Azur (ex. Palm Azur) recenzie

Výborné (hodnotilo 562 ľudí)

Strava 4,2 / 5

Ubytovanie 4,3 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,3 / 5

Cena 4,2 / 5

Priamo na piesčitej pláži Obklopený palmovou záhradou o rozlohe 35000 m² Kĺzačky & tobogány Golfové ihrisko 10 km

Małgorzata H.

Hodnotenie 4,8 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026

Skvělý hotel, stojí za to doporučit

Skvělý hotel, stojí za to doporučit

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Hned vedle hotelu

Strava

Velmi dobré, ale seznam jídel na snídani byl krátký a pokaždé se k snídani podávalo totéž.

Ubytovanie

Čistý pokoj bez výhledu na moře

Služby

Na nejvyšší úrovni jsme využili všechny atrakce

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Anonym

Hodnotenie 3,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026

Dovolená se vydařila, hotel udělal celkově pozitivní dojem.

Dovolená se vydařila, hotel udělal celkově pozitivní dojem.

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláž je krásná, ale bohužel špinavá... Prý ji v červnu uklízejí, ale k čemu mi to je, když jsme tam byli v květnu :(

Strava

Někdy trochu monotónní, ale chuť je fajn, dalo by se něco vybrat :)

Ubytovanie

Dostali jsme pokoje v suterénu, ale celkový dojem byl pozitivní, uklízeli tam každý den a byl tam klid ;)

Služby

Hotelové služby jsou plusem, i když jsme je sami nevyužili.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

od 684 za os.

El Mouradi Djerba Menzel Hodnotenie: 4/5 Tunisko, Djerba, Aghir

Hodnotenie 3,5 / 5

El Mouradi Djerba Menzel recenzie

Výborné (hodnotilo 737 ľudí)

Strava 3,2 / 5

Ubytovanie 3,5 / 5

Okolie 3,7 / 5

Služby 3,4 / 5

Cena 3,7 / 5

Priamo pri piesčitej pláži 5 reštaurácií & 8 barov Animácie pre deti i dospelých

Marie Anna Košťál

Hodnotenie 1,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026

V hotelu El Mouradi Menzel jsme byli s manželem a naším osmiměsíčním miminkem v termínu 8. 6. – 15. 6. Bohužel mohu naši dovolenou shrnout jedním slovem – katastrofa.

Začnu tím pozitivním. Velmi milý a ochotný personál pracoval u baru a také v místě, kde se rezervují výlety. Tyto páni byli vždy usměvavý, vstřícný a bez problémů jsme se domluvili anglicky. Čisté byly také bazény. A tím bohužel pozitiva končí.

Personál na recepci byl velmi neochotný a arogantní. Řešení jakéhokoliv problému bylo složité a člověk měl pocit, že je obtěžuje.

Velkým zklamáním bylo jídlo. Snídaně byly každý den naprosto stejné – brambory, rýže, vejce, omelety, fazole, pizza, pečivo, pečená rajčata, dva druhy jogurtů, mísa s jablky, mísa s pomeranči, několik misek se saláty a jedna miska se sýrem a salámem. Jídlo bylo bez chuti a výběr neodpovídal tomu, co bych očekávala od velkého hotelu s ultra all inclusive programem.

Obědy byly ještě horší. Často se podávaly mražené polotovary, které se těsně před výdejem dávaly na gril. První porce bývaly mnohdy uvnitř syrové, protože maso nebylo dostatečně rozmražené. I pizzy byly zjevně mražené. Ke svačině byl pro celý resort k dispozici pouze croissant nebo buchta.

Nabídka nápojů byla velmi omezená. Z nealkoholických nápojů byla k dispozici voda, cola a sprite, ke snídani džus. Alkohol zahrnoval pivo, víno a několik „koktejlů“, které však byly spíše směsí vody a džusu než skutečnými drinky.

Dalším problémem bylo ubytování. Pokoj jsme museli měnit hned dvakrát. Poprvé kvůli rozbitým balkonovým dveřím a podruhé proto, že pokoj nešel zamknout. Na pokoj jsme navíc s osmiměsíčním miminkem čekali téměř tři hodiny.

Během pobytu také často nefungovala elektřina ani voda. Klimatizace se údajně zapíná až od 15. června, což při vysokých teplotách nebylo příjemné. Pobyt navíc zkomplikovalo prasklé potrubí v sousedním pokoji, kvůli kterému nás vytopilo. Celkový přístup personálu k řešení problémů byl velmi laxní a člověk měl pocit, že nikoho nic nezajímá.

Velkým zklamáním byla také pláž odpatky všude

V hotelu El Mouradi Menzel jsme byli s manželem a naším osmiměsíčním miminkem v termínu 8. 6. – 15. 6. Bohužel mohu naši dovolenou shrnout jedním slovem – katastrofa.

Začnu tím pozitivním. Velmi milý a ochotný personál pracoval u baru a také v místě, kde se rezervují výlety. Tyto páni byli vždy usměvavý, vstřícný a bez problémů jsme se domluvili anglicky. Čisté byly také bazény. A tím bohužel pozitiva končí.

Personál na recepci byl velmi neochotný a arogantní. Řešení jakéhokoliv problému bylo složité a člověk měl pocit, že je obtěžuje.

Velkým zklamáním bylo jídlo. Snídaně byly každý den naprosto stejné – brambory, rýže, vejce, omelety, fazole, pizza, pečivo, pečená rajčata, dva druhy jogurtů, mísa s jablky, mísa s pomeranči, několik misek se saláty a jedna miska se sýrem a salámem. Jídlo bylo bez chuti a výběr neodpovídal tomu, co bych očekávala od velkého hotelu s ultra all inclusive programem.

Obědy byly ještě horší. Často se podávaly mražené polotovary, které se těsně před výdejem dávaly na gril. První porce bývaly mnohdy uvnitř syrové, protože maso nebylo dostatečně rozmražené. I pizzy byly zjevně mražené. Ke svačině byl pro celý resort k dispozici pouze croissant nebo buchta.

Nabídka nápojů byla velmi omezená. Z nealkoholických nápojů byla k dispozici voda, cola a sprite, ke snídani džus. Alkohol zahrnoval pivo, víno a několik „koktejlů“, které však byly spíše směsí vody a džusu než skutečnými drinky.

Dalším problémem bylo ubytování. Pokoj jsme museli měnit hned dvakrát. Poprvé kvůli rozbitým balkonovým dveřím a podruhé proto, že pokoj nešel zamknout. Na pokoj jsme navíc s osmiměsíčním miminkem čekali téměř tři hodiny.

Během pobytu také často nefungovala elektřina ani voda. Klimatizace se údajně zapíná až od 15. června, což při vysokých teplotách nebylo příjemné. Pobyt navíc zkomplikovalo prasklé potrubí v sousedním pokoji, kvůli kterému nás vytopilo. Celkový přístup personálu k řešení problémů byl velmi laxní a člověk měl pocit, že nikoho nic nezajímá.

Velkým zklamáním byla také pláž odpatky všude

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Všude řasy ale to je příroda ale to že všude bylo sklo pět láhve krabice a další tuna odpadků mohli to aspoň uklidit

Strava

KATASTROFA sírové polotovary zmrazené které se daly hned z mešitu na gril a samozřejmě se to nestihlo propéct . Neví co je to sůl a jako 1 mísa ovoce jabl a 1 mísa pomerančů představovala jsem si něco jiného . Jidlo každou snídani úplně to samé . Alko drinky si ani dávat nemusíte pac to naředí džus s vodou a je to drinky neodpovídaly realitě . Mojito byla citronka džus jablko a limetka a led bez ovoce bez máty a třtinového cukru bez ozdob šílený .

Ubytovanie

Měnili jsem ubytování … lehká jsem si na postel a cela se rozpadla chyběla jí noha v balkonových dveřích chybělo sklo takže zvenčí mohl k vám někdo přijít a pozdravit vás

Služby

Super byli zážitky okolo jako je farma s krokodýli

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Petr L.

Hodnotenie 4,3 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026

V pohodě, odpovídá ceně

V pohodě, odpovídá ceně

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Normální

Strava

Ve srovnání s ostatními hotely na ostrově neuspokojivé, velmi omezená nabídka, doporučuji vzít si vlastní slánku

Ubytovanie

Normální

Služby

V pohodě

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

od 633 za os.

Hari Club Beach Resort (ex. Cooee Hari Club Beach Resort Djerba) Hodnotenie: 4/5 Tunisko, Djerba, Aghir

Hodnotenie 3,2 / 5

Hari Club Beach Resort (ex. Cooee Hari Club Beach Resort Djerba) recenzie

Dobré (hodnotilo 411 ľudí)

Strava 3,5 / 5

Ubytovanie 3,1 / 5

Okolie 2,8 / 5

Služby 3,2 / 5

Cena 3,3 / 5

Priamo pri piesočnatej pláži Možnosť rodinných izieb Jedlo a pitie 24 hod denne Kluby pre deti i teenagerov

Martin R.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026

Jaro club jsme navštívili opakovaně, určitě se tam budeme vracet, vyhovuje nám menší typ hotelu

Jaro club jsme navštívili opakovaně, určitě se tam budeme vracet, vyhovuje nám menší typ hotelu

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Kdo chce svoje místo na pláži si najde, jsou tam místy kameny, ale jinak čistá pláž

Strava

Úžasná

Ubytovanie

Vyhovující

Služby

Perfektní

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Monika B.

Hodnotenie 1,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025

Celkový dojem z dovolené v tomto hotelu je hrozný. Kdyby nebyla o cca 200m dál vedlejší VEŘEJNÁ pláž, asi bychom se ani nevykoupali. Po příjezdu na hotel se nám opravdu chtělo ihned odjet. Recepce katastrofa, nereprezentativní, rozbitá cedule, první pokoj odstrčený a špinavý, nefunkční klimatizace a lednička, bez ručníků, špinavé povlečení, vedle pláže vyvěrající kanalizace. Po domluvě s delegátkou proběhla výměna pokoje, nicméně na čistotě, resp. špině, se nic nezměnilo. Hotel v žádném případě neodpovídá 4 hvězdičkovému hotelu. Závěr je takový, že v tomto hotelu minimálně o 10 let zaspali dobu. Nikdy více!

Celkový dojem z dovolené v tomto hotelu je hrozný. Kdyby nebyla o cca 200m dál vedlejší VEŘEJNÁ pláž, asi bychom se ani nevykoupali. Po příjezdu na hotel se nám opravdu chtělo ihned odjet. Recepce katastrofa, nereprezentativní, rozbitá cedule, první pokoj odstrčený a špinavý, nefunkční klimatizace a lednička, bez ručníků, špinavé povlečení, vedle pláže vyvěrající kanalizace. Po domluvě s delegátkou proběhla výměna pokoje, nicméně na čistotě, resp. špině, se nic nezměnilo. Hotel v žádném případě neodpovídá 4 hvězdičkovému hotelu. Závěr je takový, že v tomto hotelu minimálně o 10 let zaspali dobu. Nikdy více!

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Hotelová pláž hnus, špatný přístup do vody, kameny, velké množství řas, výkaly od velbloudů a jiných zvířat. Lehátka po většinou rozbitá, podložky minimálně rok nemyté, žádný stoleček, plážový bar pouze nealko.

Strava

Nejlépe hodnotím snídaně, obědy a večeře průměr. Celý týden 3 druhy ovoce, katastrofa. Při stravě ultra all inclusive dostat navíc ztvrdlé croissanty plněné salámem od snídaně, opravdu působivé. Dost často špinavé talíře.

Ubytovanie

Hrůza. Špína, zašlé, zničené, neopravené, matrace proleželé, klimatizace a lednička nefunkční. První kroky po pokoji a nános špíny na nohou. Absolutně neuklizeno. Balkon na pokoji neuklizený, popel od cigaret v popelníku, židle špinavé. Venkovní posezení u bazénu také katastrofa. Plastové, rozbité, špinavé, stolečky ,,okousané''' výborné na zničení oblečení.

Služby

Základní, nijak jsme nevyužili. Číšníci neměli většinou na vrácení placených nápojů, věčně něco chybělo, ať už pití nebo hrnky... Uklízečky uklízely stylem: Co je mokré, to je čisté. Písek všude, jedno povlečení celý týden, ručníky sice měněné ale pračku viděly asi hodně z rychlíku. Stolečky u bazénu jsme si utírali nakonec sami. Jídelnu snad raději ani nekomentuji. Kočky hnedle na stolech a personál žádná reakce.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

od 591 za os.

Alkantara Thalassa (ex. Bravo Djerba) Hodnotenie: 4/5 Tunisko, Djerba, Aghir

Hodnotenie 3,2 / 5

Alkantara Thalassa (ex. Bravo Djerba) recenzie

Dobré (hodnotilo 134 ľudí)

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 3,5 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 3,1 / 5

Cena 3,2 / 5

Alena M.

Hodnotenie 3,1 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2023

Ubytování dobré, úklid každý den s výměnou ručníků .Výhled na moře.

Ubytování dobré, úklid každý den s výměnou ručníků .Výhled na moře.

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Strava

Strava chutná, pro děti nepálivá.Problém byl s talíři a příbory a hrnky
,pokud jste přišli později po otevření.Jídlo průběžně doplnovali . Personál byl ochotný.

Služby

Hotel byl opravován, starší , dříve musel být nádherný. Bazén byl obrovský od 1,08 do 2,50 m ,parádní plavání.
Pláž byla před hotelem,docela velká ,ovšem za odlivu málo vody a hodně chaluh a trávy.
Každý den se snažili vše odhrnout ze břehu. Plavat se dalo jen daleko od břehu .Voda byla jak kafe, čistá příjemná.Pod nohama bílý písek. V této době úplná pohoda ,snad 30 lidí u moře na této pláži.Dalo se jít i na jiné a hezčí pláže.
V tomto hotelu byla asi polovina Arabů s manželkami a dětmi,chovali se dobře až na to jejich stolování.
Pokud bych příští rok jela na Djerbu - klidně do tohoto hotelu.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Ivana L.

Hodnotenie 1,9 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023

Chtěla bych napsat cena za pobyt se rovná kvalitě pobytu, ale není to pravda.
Za pobyt v Egyptě jsme za tuto cenu měli luxus.
Tunis už nikdy více

Chtěla bych napsat cena za pobyt se rovná kvalitě pobytu, ale není to pravda.
Za pobyt v Egyptě jsme za tuto cenu měli luxus.
Tunis už nikdy více

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláž byla katastrofa. To je důvod proč už nikdy do Tuniska nepojedu. To můžu jet na vesnici procházet se po hnoji a čichat smrad. Pláž plná naplavených chaluh které se traktorem odhrnuly na kraj resortu a to si ještě musel člověk říct na recepci aby se to udělalo. Když už se pláž uklidila a dalo se jít do moře....musel jít člověk pomalu kilometr daleko aby si zaplaval.

Strava

Strava byla střídmá.....a pořád stejná. Snídaně byla dietní. Oběd byl jednoduchý a hodně mastný.Přežila jsem díky špagetám a bramborám. Večeře to stejné. Sladkosti byly hned rozebrané a z ovoce jsme viděli (opravdu jen viděli) meloun a hroznové víno. Džus asi v Tunisu neznají. To všechno bych přežila, ale ty špinavé ubrusy byly nechutné.

Ubytovanie

Pokoj odpovídal standartu jen pokojské byly zmatené. Ráno odnesly ručníky a žádné nedodaly. Museli jsme si chodit všechno domlouvat na recepci.

Služby

Služby hotelu byly v pohodě. Na recepci se snažili vyřešit každý problém.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Cap Djerba Resort Hodnotenie: 3/5 Tunisko, Djerba, Aghir

Cap Djerba Resort recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 22 ľudí)

Iveta B.

Hodnotenie 1,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

moc jsme se těšili na Djerbu,ale celkově jsme byli zklamáni.Hlavně tím,že jsme zaplatili na 8 dní a vlastně to bylo jen 6 dní,tam jsme přiletěli večer a z Djerby jsme letěli v 5.hodin ráno,takže skoro žádná dovolená.,ale snažili jsme se dovolenou užít,co to dalo,

moc jsme se těšili na Djerbu,ale celkově jsme byli zklamáni.Hlavně tím,že jsme zaplatili na 8 dní a vlastně to bylo jen 6 dní,tam jsme přiletěli večer a z Djerby jsme letěli v 5.hodin ráno,takže skoro žádná dovolená.,ale snažili jsme se dovolenou užít,co to dalo,

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

tak to byla katastrofa,již nikdy k zátoce.cesta na pláž delší,plážový bar-plážová kukaň,pororozpadlá,málo lehátek,místní lidé všude,špinavá,vlastně jsme se šli jen na chvilku okoupat a šli jsme k bazénům.

Strava

některým chutnalo,jiným ne,hodně čechů mělo střevní potíže,někteří ještě 14 dní doma,ale každý si vždy něco vybral,dětem nechutnalo

Ubytovanie

po výměně pokojů jsme spokojení byli,ale museli jsme hodně smlouvat,samozřejmě s bakšišem

Služby

nebylo vše,tak jak v katalogu a na obrázku,vnitřní bazén děs,všechno tak nějak ušmudlané a špinavé,ale zase,co jsme potřebovali,snažili se splnit

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Zuzana P.

Hodnotenie 1,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Organizace na letišti žádná, k dispozici nebyl nikdo, let byl ok i cesta z letiště proběhla v klidu, protože na nás čekal na letišti delegát. V hotelu nám vše vysvětlil, byl nám kdykoliv k dispozici při řešení problémú v hotelu.
Hotel jsme si vybrali s dcerou a dětmi hlavně z důvodu toho, že měl být vynikající dovolenou pro rodiče s dětmi, ale opak byl pravdou!!!
Hotel by byl perfektní, kdyby se mu vedení věnovalo a staralo se o klienty tak , jak bylo slíbeno.

Organizace na letišti žádná, k dispozici nebyl nikdo, let byl ok i cesta z letiště proběhla v klidu, protože na nás čekal na letišti delegát. V hotelu nám vše vysvětlil, byl nám kdykoliv k dispozici při řešení problémú v hotelu.
Hotel jsme si vybrali s dcerou a dětmi hlavně z důvodu toho, že měl být vynikající dovolenou pro rodiče s dětmi, ale opak byl pravdou!!!
Hotel by byl perfektní, kdyby se mu vedení věnovalo a staralo se o klienty tak , jak bylo slíbeno.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž byla pěkná, ale nebyla moc vhodná pro děti. Plážový bar - nalívárna, samoobsluha!

Strava

JEDNA VELKÁ KATASTROFA !!! Jídlo stále nebylo, pití nebylo, všude špinavé neuklizené stoly, talíře a příbory musel člověk hledat až v kuchyni, ale stejně je dostal špinavé od jídla...plno otravných much v jídelně.
Pro děti žádné jídlo. Bar u bazénu nefungoval, na pláži byla budka s lahvemi, kde jste si sami nalévali teplou colu či fantu...obsluha tam spala na lehátku uvnitř.
Děti by měli hlad a žízeň neustále kdybychom si nedokupovali jídlo a pití

Ubytovanie

Ubytování bylo celkem slušné, skromné. Nefungovala klimatizace, nebyla tv na pokoji jak píší.

Služby

KATASTROFA !!! Ze strany hotelu absolutní nezájem cokoliv řešit, pouze sliby!!! 2 dny netekla voda, vodu na nádobí jsme viděli jak nosí z bazénu do kuchyně, hnus! Dětský bazén po dvou dnech byl zelený a špinavý, ale nikoho to nezajímalo.
!!! Jediná a to velká pochvala patří ANIMÁTORUM, kteří byli lidé opravdu na svém místě a o zábavu se starali perfektně !!! Miniclub pro děti - SUPER !!!

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Caribbean World Palma Djerba Hodnotenie: 3/5 Tunisko, Djerba, Aghir

Caribbean World Palma Djerba recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 54 ľudí)

Petra Kousalová

Hodnotenie 4,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Velký nicméně velmi příjemný hotel s několika bazény (vč. brouzdálek, slaného relaxačního a vnitřního), malými i velkými skluzavkami a tobogány, čistý hotel, příjemný personál, každodenní úklid na pokoji, dětské miniklubíky, animační program pro děti i dospělé, fajn animátoři, z jídla si člověk také vždy vybral. Pláž viz níže. Do tohoto hotelu bych jela klidně ráda znovu.

Velký nicméně velmi příjemný hotel s několika bazény (vč. brouzdálek, slaného relaxačního a vnitřního), malými i velkými skluzavkami a tobogány, čistý hotel, příjemný personál, každodenní úklid na pokoji, dětské miniklubíky, animační program pro děti i dospělé, fajn animátoři, z jídla si člověk také vždy vybral. Pláž viz níže. Do tohoto hotelu bych jela klidně ráda znovu.

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž (jemný píseček) hned u hotelu, mezi slunečníky a mořem v časných ranních hodinách jezdil traktor a upravoval ji :-) Moře čisté, občas řasy, ale vždy jen místy, šlo se jim velmi snadno vyhnout. Mušliček spousta. Co se čistoty týče, tak mezi slunečníky a mořem naprosto OK, u slunečníků horší, ale nutno říct, že za to si mohou turisti sami - byť u každého slunečníku byl džbán na odpad (a vynášeli je), tak ti pitomí kuřáci prostě nedopalky házej do písku všude okolo, grrr, nikdo asi nemůže po Tunisanech chtít, aby každej den ryli hluboko v písku a vysbírávali nedopalky, že... Každopádně když si chtěly děti hrát v písku, tak lépe bylo je poslat nebo s nima jít pár metrů blíž k moři a bylo. Každopádně pláž neshledávám jako důvod do tohoto hotelu nejet!! Až na ty nedopalky byla moc pěkná :-)

Strava

Někteří lidé si stěžovali, ale pravdou je, že od všeho tam byl výběr a my jsme byli víceméně spokojení.

Ubytovanie

Bydleli jsme v hezkém útulném pokojíku s koupelnou. žádný hmyz ani nečistoty, naprostá spokojenost, co dodat...:-D

Služby

Bazénů spousta, bary s příjemnou obsluhou, milí a ochotní animátoři, na kterých bylo vidět, že je to baví. Spokojenost!

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Petr Kandravý

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5