Roman V.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Skvělá dovolená
Skvělá dovolená
Super
StravaSkvělá
UbytovanieSpokojenost
SlužbySuper
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 633 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 737 hodnotení)
43. najlepšie hodnotený z 88 hotelov v Djerba
Roman V.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Skvělá dovolená
Skvělá dovolená
Super
StravaSkvělá
UbytovanieSpokojenost
SlužbySuper
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Renáta A.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2024
Dovolena byla super i počasí se nam vyvedlo. ????
Dovolena byla super i počasí se nam vyvedlo. ????
Pláž je dostupna a čistá.
StravaStrava byla pestra,bylo si s čeho vybrat.
UbytovaniePokoj byl každý den uklizeny a čistý.
SlužbySlužby v hotelu byli ok.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Marie Anna Košťál
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
V hotelu El Mouradi Menzel jsme byli s manželem a naším osmiměsíčním miminkem v termínu 8. 6. – 15. 6. Bohužel mohu naši dovolenou shrnout jedním slovem – katastrofa.
Začnu tím pozitivním. Velmi milý a ochotný personál pracoval u baru a také v místě, kde se rezervují výlety. Tyto páni byli vždy usměvavý, vstřícný a bez problémů jsme se domluvili anglicky. Čisté byly také bazény. A tím bohužel pozitiva končí.
Personál na recepci byl velmi neochotný a arogantní. Řešení jakéhokoliv problému bylo složité a člověk měl pocit, že je obtěžuje.
Velkým zklamáním bylo jídlo. Snídaně byly každý den naprosto stejné – brambory, rýže, vejce, omelety, fazole, pizza, pečivo, pečená rajčata, dva druhy jogurtů, mísa s jablky, mísa s pomeranči, několik misek se saláty a jedna miska se sýrem a salámem. Jídlo bylo bez chuti a výběr neodpovídal tomu, co bych očekávala od velkého hotelu s ultra all inclusive programem.
Obědy byly ještě horší. Často se podávaly mražené polotovary, které se těsně před výdejem dávaly na gril. První porce bývaly mnohdy uvnitř syrové, protože maso nebylo dostatečně rozmražené. I pizzy byly zjevně mražené. Ke svačině byl pro celý resort k dispozici pouze croissant nebo buchta.
Nabídka nápojů byla velmi omezená. Z nealkoholických nápojů byla k dispozici voda, cola a sprite, ke snídani džus. Alkohol zahrnoval pivo, víno a několik „koktejlů“, které však byly spíše směsí vody a džusu než skutečnými drinky.
Dalším problémem bylo ubytování. Pokoj jsme museli měnit hned dvakrát. Poprvé kvůli rozbitým balkonovým dveřím a podruhé proto, že pokoj nešel zamknout. Na pokoj jsme navíc s osmiměsíčním miminkem čekali téměř tři hodiny.
Během pobytu také často nefungovala elektřina ani voda. Klimatizace se údajně zapíná až od 15. června, což při vysokých teplotách nebylo příjemné. Pobyt navíc zkomplikovalo prasklé potrubí v sousedním pokoji, kvůli kterému nás vytopilo. Celkový přístup personálu k řešení problémů byl velmi laxní a člověk měl pocit, že nikoho nic nezajímá.
Velkým zklamáním byla také pláž odpatky všude
V hotelu El Mouradi Menzel jsme byli s manželem a naším osmiměsíčním miminkem v termínu 8. 6. – 15. 6. Bohužel mohu naši dovolenou shrnout jedním slovem – katastrofa.
Začnu tím pozitivním. Velmi milý a ochotný personál pracoval u baru a také v místě, kde se rezervují výlety. Tyto páni byli vždy usměvavý, vstřícný a bez problémů jsme se domluvili anglicky. Čisté byly také bazény. A tím bohužel pozitiva končí.
Personál na recepci byl velmi neochotný a arogantní. Řešení jakéhokoliv problému bylo složité a člověk měl pocit, že je obtěžuje.
Velkým zklamáním bylo jídlo. Snídaně byly každý den naprosto stejné – brambory, rýže, vejce, omelety, fazole, pizza, pečivo, pečená rajčata, dva druhy jogurtů, mísa s jablky, mísa s pomeranči, několik misek se saláty a jedna miska se sýrem a salámem. Jídlo bylo bez chuti a výběr neodpovídal tomu, co bych očekávala od velkého hotelu s ultra all inclusive programem.
Obědy byly ještě horší. Často se podávaly mražené polotovary, které se těsně před výdejem dávaly na gril. První porce bývaly mnohdy uvnitř syrové, protože maso nebylo dostatečně rozmražené. I pizzy byly zjevně mražené. Ke svačině byl pro celý resort k dispozici pouze croissant nebo buchta.
Nabídka nápojů byla velmi omezená. Z nealkoholických nápojů byla k dispozici voda, cola a sprite, ke snídani džus. Alkohol zahrnoval pivo, víno a několik „koktejlů“, které však byly spíše směsí vody a džusu než skutečnými drinky.
Dalším problémem bylo ubytování. Pokoj jsme museli měnit hned dvakrát. Poprvé kvůli rozbitým balkonovým dveřím a podruhé proto, že pokoj nešel zamknout. Na pokoj jsme navíc s osmiměsíčním miminkem čekali téměř tři hodiny.
Během pobytu také často nefungovala elektřina ani voda. Klimatizace se údajně zapíná až od 15. června, což při vysokých teplotách nebylo příjemné. Pobyt navíc zkomplikovalo prasklé potrubí v sousedním pokoji, kvůli kterému nás vytopilo. Celkový přístup personálu k řešení problémů byl velmi laxní a člověk měl pocit, že nikoho nic nezajímá.
Velkým zklamáním byla také pláž odpatky všude
Všude řasy ale to je příroda ale to že všude bylo sklo pět láhve krabice a další tuna odpadků mohli to aspoň uklidit
StravaKATASTROFA sírové polotovary zmrazené které se daly hned z mešitu na gril a samozřejmě se to nestihlo propéct . Neví co je to sůl a jako 1 mísa ovoce jabl a 1 mísa pomerančů představovala jsem si něco jiného . Jidlo každou snídani úplně to samé . Alko drinky si ani dávat nemusíte pac to naředí džus s vodou a je to drinky neodpovídaly realitě . Mojito byla citronka džus jablko a limetka a led bez ovoce bez máty a třtinového cukru bez ozdob šílený .
UbytovanieMěnili jsem ubytování … lehká jsem si na postel a cela se rozpadla chyběla jí noha v balkonových dveřích chybělo sklo takže zvenčí mohl k vám někdo přijít a pozdravit vás
SlužbySuper byli zážitky okolo jako je farma s krokodýli
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Petr L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
V pohodě, odpovídá ceně
V pohodě, odpovídá ceně
Normální
StravaVe srovnání s ostatními hotely na ostrově neuspokojivé, velmi omezená nabídka, doporučuji vzít si vlastní slánku
UbytovanieNormální
SlužbyV pohodě
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Uliana Kryzyna
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Dovolená v Tunisku se nám moc líbila. Hotel byl čistý a dobře udržovaný, personál byl milý a vždy ochotný pomoci. Strava byla pestrá a chutná, areál hotelu krásný a moře se nacházelo jen kousek od hotelu. Odvážíme si jen samé pozitivní dojmy. Tento hotel doporučujeme všem, kteří hledají pohodlnou a příjemnou dovolenou.
Dovolená v Tunisku se nám moc líbila. Hotel byl čistý a dobře udržovaný, personál byl milý a vždy ochotný pomoci. Strava byla pestrá a chutná, areál hotelu krásný a moře se nacházelo jen kousek od hotelu. Odvážíme si jen samé pozitivní dojmy. Tento hotel doporučujeme všem, kteří hledají pohodlnou a příjemnou dovolenou.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jana B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2025
Vzhledem k říjnovému termínu jsme měli prima počasí, moře osvěžující.
Vzhledem k říjnovému termínu jsme měli prima počasí, moře osvěžující.
Voda zakalená jemným pískem, u břehu množství travin. Dlouho je mělčina. Nevhodné ke šnorchlování. Říjnový termín doporučuji.
StravaVelký výběr včetně zákusků. Žádné zažívací potíže.
UbytovanieKrásný pokoj s prostorným balkonem. Večerní program jsme poslouchali z pokoje nejmén do 1.00 hod.
SlužbyBez problémů.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Tomas P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2025
Hotel a resort včetně bazénů super, pláže a vstup do moře velmi špatný.
Hotel a resort včetně bazénů super, pláže a vstup do moře velmi špatný.
Bohužel pláž byla celkově velmi špatná, ale to již bylo patrné z fotek a nabídky, tušili jsme do čeho jdeme.
StravaSuper
UbytovanieSlušné
SlužbySlušný
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (3)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...